TORTE: recepti, saveti, ideje...

jao devojke, majstoriiiii! torte su izmisljene, nemam reci, jedva cekam da i ja tako!!!:roll:...stvarno sam bena pa dozvolila sebi da toliko budem van dogadjaja..al evo vratila sam se!
Selidba me pomerila iz mesta, jos uvek nemam ni kuhinju pa sam prve narudzbine u tortama morala da prosledim, al skupljam alate, prikupljam....
nisam se svima jos onda ni zahvalila na komentarima za moju prvu tortu uradjenu na kursu, pa sad da vas sve pozdravim, kazem hvala i posaljem jedno veliko :heart: za sve vas i za ovu prvu stranu ove stare teme!!!
 
Prelepe su sve tortice, podelim svaki put kad naidjem sve bonice....a nikad nemam dovoljno. Evo i slika sta se radilo ovih dana.


URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dsc04122ys.jpg/]
dsc04122ys.jpg
[/URL]
 
Maji77 ne stigoh da ti se zahvalim :hvala: ali mozes primjetiti da mi je pomogla bas ova tortica, posto je trebala manja tezina nisam mogla ovako sa velikom kockom pa sam onda uradila ono u obliku stola za poker, sto si vec i vidjela, bjeli fondan, herc, karo, tref i pik, kockice i naravno 4 ASA :ok:
 
Maji77 ne stigoh da ti se zahvalim :hvala: ali mozes primjetiti da mi je pomogla bas ova tortica, posto je trebala manja tezina nisam mogla ovako sa velikom kockom pa sam onda uradila ono u obliku stola za poker, sto si vec i vidjela, bjeli fondan, herc, karo, tref i pik, kockice i naravno 4 ASA :ok:
I drugi put dacu,ne treba da se zahvaljujes,tu smo da si pomazemo,kad god imamo priliku za to.Kod mene iskreno,uvijek fali par sati na kraju dana,pa ne stizem uvijek da uskocim kad treba.drago mi je da sam pomogla.
 

Slične teme


Back
Top