TORTE: recepti, saveti, ideje...

Nije me bilo 100 god. sto ne znaci da ne pratim.
Ja i dalje pravim samo ove bezobrazne torte : ))
attachment.php

attachment.php
 
Poslednja izmena:
Nova tema, pa da se upisem. Priznajem ulenjila sam se, stisle neke druge obaveze pa nikako da nadjem vremena za ono sto najvise volim. Pratila sam koliko sam stigla, vredne ste, svaka cast. Sve vas pozdravljam i za one koje znaju gde sam radila, obavestenje Promenila sam posao!!! Nemam vise informacije iz prve ruke : )
attachment.php

Peppa 3D druga po redu, i priznajem da mi je sada ona prva kojom sam bila odusevljena nikakva u odnosu na ovu :)
 
Drage moje, hitno mi je potrebno vase misljenje!!!
Kako je napravljena ova torta?
da li je ovo cokoladni fondan ili dobro zagladjen slag? od cega su ruze?
Nasla sam se u neobranom grozdju... :(

I meni lici na neki buter krem, ali ruze su pravljene ne sa nastavkom za slag, vise mi lici na ruze od coko fondana...
Po mom misljenju, ovo kompletno moze da se uradi sa fondanom:)
 
Nekako mi sa orasima kore ne budu tako izdašne kao sa lešnicima, često mi se desi da budu čak i nekako ,,dekave,, , pa ko velim..... možda bi trebala i orahe da malo propečem....:sad2:

Primetila sam kada su orasi seckani da je kora nekako vazdusastija, a ako su mleveni ona je "jaca", mislim onako je gusca i tanja.
A onda sam shvatila, da melveni orasi "razbiju" tu vazdusastost umucenih belanaca, a da seckani orasi, rasporedjeni sa belancima, ostavljaju prostor da belance naraste.:mrgreen:
`el da sam pametna:zcepanje:
Pomislila sam i na lesnike, jer, ni se ne mogu bas tako samleti kao orasi, pa su ti mozda zato kore lepse.
 

Slične teme


Back
Top