AJME; nadjena statua i na Mjesecu... : )))

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
...samo nam, opet, nisu nista rekli...

e, sad...nadjena je statua andjela...sto je... perverzija samo po sebi...
ove...smjele tvrdnje objelodanio je, naravno...ko bi drugi, vec bivsi zaposlenik...ozloglasene NASA-e
jedan od Dr Charlsova koji su tamo radili...:zper:

evo vam i linak
http://weeklyworldnews.com/alien-alert/7929/200000-year-old-statue-found-on-moon/

sad, pitam ja nas...
aj sto nam lazu, al sto nam lazu ko... Roy... ocu rec; nevjesto...ili izuzetno vjesto...
te su bili na Mjesecu, te nisu bili na Mjesecu...no ako su je nasli onda su je i dofurali i tako...
mislim, malo je...zbunjujuce te...tragikomicno...

i jos jedna stvarcica; sto bas andjeo...sto ne guster il tako...nesto...konkretno... a? :zper:
 
...samo nam, opet, nisu nista rekli...

e, sad...nadjena je statua andjela...sto je... perverzija samo po sebi...
ove...smjele tvrdnje objelodanio je, naravno...ko bi drugi, vec bivsi zaposlenik...ozloglasene NASA-e
jedan od Dr Charlsova koji su tamo radili...:zper:

evo vam i linak
http://weeklyworldnews.com/alien-alert/7929/200000-year-old-statue-found-on-moon/

sad, pitam ja nas...
aj sto nam lazu, al sto nam lazu ko... Roy... ocu rec; nevjesto...ili izuzetno vjesto...
te su bili na Mjesecu, te nisu bili na Mjesecu...no ako su je nasli onda su je i dofurali i tako...
mislim, malo je...zbunjujuce te...tragikomicno...

i jos jedna stvarcica; sto bas andjeo...sto ne guster il tako...nesto...konkretno... a? :zper:
Kad sam video naslov, bio sam ubeđen da je Isusova statua. :lol:
Al' dobro i angel je dobar za početak. :rotf:
 
Mislim da bi tu figuricu trebalo vratiti Nilu Armstrongu. Sigurno mu je ispala iz džepa dok je veselo skakutao po površini Mjeseca. :)

Kada je sleteo na Mesec nil Armstrong je rekao cuvenu recenicu:
Ovo je mali korak za coveka, a veliki za covecanstvo.
Medjutim rekao je i: Puno srece gosp.Krispi.

Kada su ga po povratku pitali da objasni zasto je pozeleo srecu gospodinu, odbio je odgovoriti na pitanje.
Elem, 20-tak godina posle toga, jedan novinar je otisao da intervjuise Nila Armstronga, i u moru pitanja postavio mu je i da objasni tu recenicu.
Nil je pristao, i rekao da sada moze da govori jer ljudi na koje se to odnosilo nisu vise medju zivima.
-Dok smo bili klinci, cesto smo igrali fudbal ispred dvorista gosp.Krispija.Jednom prilikom lopta je upala u dvoriste, i ja sam usao po nju.Kroz otvoren prozor cuo sam gospodju Krispi kako kaze:"Ja sam moralna zena, i stavicu tu stvar u usta, kad ova deca ispred kuce budu otisla na Mesec.:rotf::rotf: :rotf::rotf:

Ne verujem u autenticnost price, ali je svakako zanimljiva.
 
Poslednja izmena:
and it originated from the weeklyworldnews wich is a known tabloid that makes up crazy stories.

Pametnom dosta

jap....:manikir:

no, evo prave prilike da objasnite kako se razlikuju...po kredibilitetu
abovetopsecret.com i ovo gorelinkovano...djubre?
i kako to da cas tvrde da smo bili na Mjesecu, cas da nismo bili...? :eek:
mislim, stvarno....a najsmjesnije od svega je sto su ovu "informaciju"
uredno prenijeli gotovo svi "eminentni"...zavjerenicki sajtovi....mislim, kad smo vec kod...gluposti...
aj da vam i to kazem...:mrgreen:
 
...samo nam, opet, nisu nista rekli...

e, sad...nadjena je statua andjela...sto je... perverzija samo po sebi...
ove...smjele tvrdnje objelodanio je, naravno...ko bi drugi, vec bivsi zaposlenik...ozloglasene NASA-e
jedan od Dr Charlsova koji su tamo radili...:zper:

evo vam i linak
http://weeklyworldnews.com/alien-alert/7929/200000-year-old-statue-found-on-moon/

sad, pitam ja nas...
aj sto nam lazu, al sto nam lazu ko... Roy... ocu rec; nevjesto...ili izuzetno vjesto...
te su bili na Mjesecu, te nisu bili na Mjesecu...no ako su je nasli onda su je i dofurali i tako...
mislim, malo je...zbunjujuce te...tragikomicno...

i jos jedna stvarcica; sto bas andjeo...sto ne guster il tako...nesto...konkretno... a? :zper:
Ja ne verujem da je iko ikad bio na Mesecu...mislim da su te priče samo zabava za raju i služe između ostalog za takmičenje među moćnicima ko je šta postigao, a ovaj drugi nije.:confused:
 
Pa na Mjesecu smo bili ,i tu nema dileme


no, evo prave prilike da objasnite kako se razlikuju...po kredibilitetu
abovetopsecret.com i ovo gorelinkovano...djubre?
i kako to da cas tvrde da smo bili na Mjesecu, cas da nismo bili...?
mislim, stvarno....a najsmjesnije od svega je sto su ovu "informaciju"
uredno prenijeli gotovo svi "eminentni"...zavjerenicki sajtovi....mislim, kad smo vec kod...gluposti...
aj da vam i to kazem...

Slabo ti ja pratim te zavjere iako je nekad mora se priznati zanimljivo .
 
Poslednja izmena:
Kada je sleteo na Mesec nil Armstrong je rekao cuvenu recenicu:
Ovo je mali korak za coveka, a veliki za covecanstvo.
Medjutim rekao je i: Puno srece gosp.Krispi.

Kada su ga po povratku pitali da objasni zasto je pozeleo srecu gospodinu, odbio je odgovoriti na pitanje.
Elem, 20-tak godina posle toga, jedan novinar je otisao da intervjuise Nila Armstronga, i u moru pitanja postavio mu je i da objasni tu recenicu.
Nil je pristao, i rekao da sada moze da govori jer ljudi na koje se to odnosilo nisu vise medju zivima.
-Dok smo bili klinci, cesto smo igrali fudbal ispred dvorista gosp.Krispija.Jednom prilikom lopta je upala u dvoriste, i ja sam usao po nju.Kroz otvoren prozor cuo sam gospodju Krispi kako kaze:"Ja sam moralna zena, i stavicu tu stvar u usta, kad ova deca ispred kuce budu otisla na Mesec.:rotf::rotf: :rotf::rotf:

Ne verujem u autenticnost price, ali je svakako zanimljiva.

Nisam siguran u tačnost priče, ali koliko sam čuo Buzz Aldrin, drugi čovjek na mjesecu, je poslije Nilovih slavnoh rječi o njegovom prvom koraku na mjesecu, izašavši iz modula rekao "Možda je Nilov mali, ali moj je velik.
 

Back
Top