Travnjak

Posto mi je korov unistio travnjak,sve sam duboko asovila i povadila zile korova-grrrrrrr-katastrofa koliko su duboke. Obzirom da od travnjaka ne odustajem ,da li da seme trave bacim sada ili da sacekam prolece???
 
Moja trava se osušila ovog leta, ostalo je korov i detelina (neverovatno koliko je deteline imam u dvorištu), zanima me da li postoji neki preparat kako za prskanje što mogu da bacim da ubijem detelinu?
 
Posto mi je korov unistio travnjak,sve sam duboko asovila i povadila zile korova-grrrrrrr-katastrofa koliko su duboke. Obzirom da od travnjaka ne odustajem ,da li da seme trave bacim sada ili da sacekam prolece???

Nebih sada hoće da smrzne i neće da nikne .Trava traži temperaturu i vlagu.Naproleće mart -april je pravo vreme.
 
Moja trava se osušila ovog leta, ostalo je korov i detelina (neverovatno koliko je deteline imam u dvorištu), zanima me da li postoji neki preparat kako za prskanje što mogu da bacim da ubijem detelinu?

Imam travnjak 5 ari sve smo uništili detelinu čupanjem korena rukama a travu prskanjem preparatima koje možete kupiti u polj.apoteku.
 
Чим да прехраним травњак да мало живне и добије лепшу боју. Јел нешто са азотом.. Има ли неко предлог које средство, ђубриво, формулација ђубрива..
 

Back
Top