SKOLA PLIVANJA ZA ODRASLE u Zrenjaninu?

Zrenjaninci!
Imam nekih strucnih problema oko postavke treninga plivanja.Dobio sam predlog jednog Nislije da se ode kod vas,jer tamo je kao najbolja skola plivanja u Srbiji.Da li je to istina i kako je kod vas na bazenu?Molim vas da mi date vase misljenje i kritike.Kako dobre,tako i one lose.Hvala vam unapred!
 
Neko te je debelo slagao...skola nam je losa jer rade ne strucni ljudi...:think:
Gde je najbolja skola u zemlji?Ko je trenirao Cabu Siladjija i Ivana Lendjera?Meni su rekli ,,strucnjaci"iz Nisa da su oni trenirali u Zrenjaninu kod nekog coveka koji je danas u penziji,a svojevremeno je bio trener u SRY!!!??? Ti momci ne treniraju plivanje,ali kazu da su tako culi na DIF-u,pa im i nije za zameriti.
P.S.Nevezano,kako je tehnicki opremljen bazen u Zrenjaninu(topla voda u bazenu zimi i ostali detalji).
Puno ti se zahvaljujem za odgovore!!!
 
ja sam bila na banjici. postoje dva instruktora,jednog zovu Maxa a drugi je valjda neki sef, nemam pojama kako se zove ali je mnogo bolji od ovog maxe. ume da prenese znanje na ucneika i mislim da je kod njega dovoljno da se ide jedan mesec i ako se trudis naucices..

ja sam isla samo jedan mesec, kod tog maxe,i nisam savladala u potpunosti,on se trudi ali nije tako dobar kao ovaj drugi.ne ume da prenese znanje.
ne mogu da navatam kad je ovaj drugi instruktor pa da taj mesec krenema kod njega. inace, cena im je sad oko 6000 din sto nije malo. ne mogu da se prenose neiskorisceni termini...
 

Back
Top