Najsnaznija vagina na svijetu

Što mislite o najjačoj vagini na svijetu?

  • sviđa mi se, i ja bih to probala

  • gadi mi se, to nije prirodno

  • bilo bi me strah leći zajedno s njom u krevet

  • ja bih da to može moja cura

  • mogla je pametnije provesti 15 godina

  • ništa


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
U moru bizarnih svjetskih rekorda našla se i jedna ruska dama koja je toliko istrenirala vaginalne mišiće da njima može podignuti nevjerovatnih 14 kilograma teške staklene kugle!

Rođena u Novosibirsku u Rusiji prije 42 godine, Tatiana Kozhevnjikova je nakon poroda otkrila da ima slabo razvijene vaginalne mišiće i odlučila nešto poduzeti.

Nakon 15 godina intenzivnih treninga, njezina vagina je jača nego ikad. Micom macom može podići staklene kugle teške 14 kilograma, a to ju je dovelo u knjige svjetskih rekorda.


“Nakon što sam rodila, moji intimni mišići su posve oslabjeli. Čitala sam knjige o Dau i naučila da su žene prije nekoliko tisuća godina rješavale taj problem drvenim lopticama. Umetnula sam staklenu kuglu u vaginu i tiskala, no trebala mi je čitava vječnost da je izvučem van!"


To je Tatianu potaknulo da nastavi vježbati: "Stavite jednu kuglicu u vaginu na koju je uzicom vezan niz staklenih kugli i zatim radite kontrakcije mišića."

Petnaest godina mukotrpnog vježbanja Tatiani je zasluženo donijelo naslov najjače vagine.
 
sviđa mi se - oduvek sam želeo da budem slavan
ali ne bih mogao da se toliko samožrtvujem
treniram decienijama i to - nisam toliki karakter (fanatik)
ali eto, poradiću na svojim guznim mišićima
ne moram preterivati
ali toliko da mogu da otvorim flašu od piva, recimo
o da, to bi bilo fino...
mislim, wtf
o.O
 

Back
Top