moja druga tema (oglasi lične prirode)

plavooki vedad

Zainteresovan član
Poruka
341
dakle naslov teme govori sam za sebe :D. ovo je moja druga tema :)

ko što možda neki znaju, moja prva tema je doživela sunovrat i osunetila me u nastojanjima da se iskažem u tom segmentu. :( za to ne krivim sebe ni vas, nego neobučenost moderatora za poso s kojim se bavu. :D
dobro, ovo je bio nežno izbalansiran uvod, a sad ide rasplet:

pošto se ovde mnogi muvaju i sve to, al je zabranjeno postavljati oglase pa je onda muka živa kako doć do sexa izokola, teo bi da vas pitam kako bi vi sačinili oglas lične prirode? :D
kako bi sebe opisali i šta bi tražili dotične osobe? :)

ja bi sastavijo oglas vako:
momak u najboljim godinama, nepušač, osećajan, širokih svatanja, ima platu, radi kod privatnika - upozno bi devojku bilo kaku :rumenko:

a vi sad možete da pišete kako oćete, možte da napišete i za nekog drugog kako bi on dao oglas, il možete za jednog druga da napišete, a možete i da četujete što se mene tiče :)

to bi bila razrada, a sad ide kraj. da bi tema nekako krenula ja ću sam da napišem prvih nekolko postova da se forumaši ne bi mučili.

Momak u najboljim godinama, nepushac, antialkoholichar, vodi sportski zivot, vozi bajs na Adi, krupan i jak, zdravo se hrani, DJ - trazi devojku savrshenih karakteristika, bez celulita, depilovanu, fensi obucenu :per: ;)

koji si ti јеbеni retard... :neutral:

gde si bre boki... šta je bilo :lol: ne smeš da ni oglas ni adresu nego prozivaš :lol:
ja bi brate napiso oglas, al jebbe me kinta ;)

...

eto vi možete po ovoj mustri da nastavite :D
 
Ja bih dao oglas sledeće sadržine:

Momak traži pet devojaka za učešće u projektu nevladine organizacije. Finansije obezbeđene.
CV poslati na mail taj i taj. Na razgovor će biti pozvani samo odabrani kandidati.
I onda zoveš na razgovor, pa koja ti se svidi, kažeš da su te otpustili jer si baš nju odabrao, oni se nisu složili a ti si inzistirao, pa eto želiš to sve detaljno da joj objasniš i da se nađete na kafi naravno :mrgreen:
 
Tražim momka malo krupnijeg, crne kose i crnih očiju. Mora da bude lep , pametan i iskusan i nikako oženjen. Mora da voli pse, mačke i ptice.

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
pa moraš da napišeš i kaka si ti ako oćeš da ti neko odgovori il ako oćeš da se povežeš s nekim od kandidata :)
samo tražiš a ništa ne nudiš :(

vidiš kako je gospođica fikus lepo sročila u jednoj rečenici siže svog davanja i htenja, da se tako pesnički izrazim :)
 
pa moraš da napišeš i kaka si ti ako oćeš da ti neko odgovori il ako oćeš da se povežeš s nekim od kandidata :)
samo tražiš a ništa ne nudiš :(

vidiš kako je gospođica fikus lepo sročila u jednoj rečenici siže svog davanja i htenja, da se tako pesnički izrazim :)

Mala, ali žilava crnka, dobrih nogu i još bolje guze traži....( pa sad prethodni post).
Kuvam odličnu domaću supu. pravim kolače, torte i pite.

Bilo je komplimenata od strane ranijih momaka, ali nisu za javnost :rumenko::rumenko::rumenko:

jel sad dobro? ;):zcepanje::zper:
 
Mala, ali žilava crnka, dobrih nogu i još bolje guze traži....( pa sad prethodni post).
Kuvam odličnu domaću supu. pravim kolače, torte i pite.

Bilo je komplimenata od strane ranijih momaka, ali nisu za javnost :rumenko::rumenko::rumenko:

jel sad dobro? ;):zcepanje::zper:
oglas je sad sročen u pravilnoj formi :ok:
a dal je dobro toš ti da vidiš po reakcijama koje će da uslede nadam se:)
 

Back
Top