Koliko imate poverenja u ALPHA BANK

Koliko verujete Alpha banci

  • LOPOVI

  • NIMALO

  • NE MNOGO

  • OK JE

  • VEOMA

  • POTPUNO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
obzirom da je to sada Grcka banka, a da grci nisu nikad bili dobri bankari....nemam neko visoko misljenje. - odnosi se na brzinu, strucnost, obracune provizija, kamata, itd i ostalih operativnih stvari.

A ako si mislio na sindrom Jezda i Dafina, od te bolesti Alpha banka ne boluje.
 
Poslednja izmena:
Za sve što ste napisali, verovali vi ili ne, potpuno ste u pravu. Odnos prema klijentima je katastrofalan. Ali verujte mi ni prema zaposlenima nije ništa bolji. Konstantno maltretiranje i ponižavanje uz smešne plate u odnosu na konkurenciju. Alpha bank je kupila 2005. Jubanku koja je tada bila treća banka na tržištu. Sada je 19. i nastavlja da pada.
Grčko razumevanje bankarstva!?:hahaha:
 
Верујем у потпуности... да ће на све начине успети да одеру клијента.
Отарасио сам се дозвољеног минуса и мислим то је то.
Међутим данас добијем писмо где кажу да ми није скинуто са рачуна 1600 дин.13.02.2009. и 600 дин. 14.11.2008.године па ће ми то узети 28.12.2009. а камату ће ми опростити (ЂУРА ЋЕ МИ ОПРОСТИТИ ШТО МЕ ЈЕ ТУКАО) Размишљам да ли ми стварно није скинуто јер нисам приметио да имам вишка пара на рачуну. ТОПЛО НЕ ПРЕПОРУЧУЈЕМ ОВУ ЛОПОВСКУ БАНКУ

Од децембра 2007. године успео сам да искукам од ове банке цела 3 (три) чека.
Хвала им и далеко им лепа кућа

Особље банке је веома "љубазно".
Нисам ни једном добио батине, само су викали на мене јер ја њима нисам потребан а они су једина банка па ја морам њима да дајем део бедне плате.
Срећа моја што ме нису навукли на неку кредитну картицу а и то су покушали и то телефоном да узнемиравају и моје укућане који нимало нису криви за мој катастрофалан избор банке.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top