Kako da oborim cs server

pa fora je da sednes i ucis mreze i programiranje nekih dve-tri godine, i onda kad budes znao da napravis sta god hoces znaces i da unistis sta god hoces...

ja rekao. pametnom dosta

Не говори им толико, после ће да им се ослади па ће и друге да обарају. Сад кад узму мрежу и баце је на сервер има одма да га оборе.
Много причаш, знаш. :rtfm:
:hahaha::ok:
 
Poslednja izmena:
Не говори им толико, после ће да им се ослади па ће и друге да обарају. Сад кад узму мрежу и баце је на сервер има одма да га оборе.
Много причаш, знаш. :rtfm:
:hahaha::ok:

а само сам хтео да поучим...ех још ће да ме окриве да кварим омладину :mrgreen:
 
Pazi ovako,
Obaranje na daljinu
Ovo nemojte raditi kod svoje kuce ako niste sigurni sta radite.!!!
Treba ti neki programcic koji ce da redirektuje tvoj IP na neki drugi "virtuelni" tj lazni IP kako ti ne bi usli u trag. Kada to budes uradio, najbolje preko FTP-a udji na server igraonice, moras znati adresu, naravno, i da udjes u direktorijum gde im se nalaze sistemski fajlovi.
Zatim ti treba program koji ce da obori sistem, el znas sta je sistem?
E onda ti treba i sistem za FTP, nadam se da znas o cemu govorim, instaliras zatim sistem u program, i nakon toga kompajliras FTP pomocu nekog kompajlera iz sistema, koji nema staticni IP, razumes?
E onda modemom udjes na njihov server, i sakrijes ga u C:\Windows\system32 pod imenom CS.exe.bat. Razumes? "el znas sta je uopste CS.exe.bat
Kada to sve budes uradio, obrisi svoj staticni FTP i instaliraj na tvom racunaru, i odmah ga kopiraj na flash memoriju kako ti ne bi usli u trag. Razumes?
Nakon toga cs server pada ZAGARANTOVANO

Znaci zapamti, uvek sistem instaliras u FTP, nikad nemoj da instaliras FLASH u modem, pa zatim sve zajedno da ih instaliras u FTP jer to moze da bude veoma opasno

Nadam se da si me razumeo, jer sam se potrudio da budem sto jasniji
 
ma daj, to sa FTP-om nema pojma, verovatno si citao onaj text o hakovanju od pre 100god koji nadjes prvi na google-u kad ukucas hakovanje . . . bolje kupi knjigu "VLASKA MAGIJA" pa probaj da bacis kletvu na server, vece su sanse da uspe . . .
 

Back
Top