Internet problem

fos

Obećava
Poruka
77
Kada chatujem na Krstarici u poslednje vreme slova mi se pojavljuju 5 sekundi kasnije na ekranu nego što ih pritisnem na tastaturi, ovo se odnosi na slova u polju pre nego što se pritisne enter. Takođe ne mogu istovremeno da koristim chat i da otvorim još neki prozor jer tad prozor sa chatom pobeli i prekine se što ranije nije bio slučaj, u poslednje vreme potrebno mu je pola minuta da otvori Word dokument. Imao sam CD sa malo starijom verzijom Norton Antivirusa koju sam updateova preko interneta i u prvom skeniranju je pronašao tri greške a kasnije nijednu. Sa neta sam skinuo Avast antivirus ali mi se valjda zbog njega kada sam ga instalirao kad uključim ADSL modem kompjuter iznova i iznova restartovao pa sam deinstalirao Avast, gore navedeni problemi se i dalje nastavljaju. Šta da radim?:dontunderstand:
 
Ti sad imas dva antivirusna programa na racunaru? I Nortona i Avasta?
Ako je to slucaj, to ne moze tako, ne mogu dva antivirusna programa na racunaru da rade, medjusobno se kolju. Izaberi jedan, a drugi deinstaliraj.
 
ako probas sa svim ovi silnim savetima tipa cleaner njverovatnije ti nece posle toga kompjuter raditi normalno jer su programi slicni po nacinu detektovanja i ispravljanja gresaka
 

Back
Top