Ондак и сад

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064
Колико сте склони томе да размишљте о неким прошлим везама?
Да ли вам се чини да су оне биле боље него ова садашња?
Или сте човек садашњице... Живите за овај тренутак, тренутак среће...
Можда увек гледате у будућност... Комбинујете... надате се...
Да ли сте временом повећали своје критеријуме или сте с годинама толерантнији?

Чек да одговорим...
Загледам се у прошлост понекад и видим да сам сада много срећнија и задовољнија у везама. Све што је прошло, за мене је завршено заувек и нема смисла враћати се.
А о критеријумима... па... мало касније :rumenko:
 
Ne znam kako da razmisljam o buducim vezama pa onda razmisljam o bivsim. A uvek imam neki cilj kad su veze u pitanju. Od nekoga zelim samo povremeno vidjanje, sa nekim zelim da provodim sto vise vremena zajedno. Sad sam u fazi kad mi treba decko da potrosim na njega slobodno vreme koga imam na pretek.
 
Uvek mi je na pameti moja prva ljubav...i nijedna nikada nece moci da je nadmasi jer je ona bila jedinstvena. Iskrena i bezrezevna...
A s' obzirom da sam u jos zdravim godinama kriterijumi rastu...sto je dobro...Problem ce nastati kad pocnu da opadaju...al ima jos vremena do toga :mrgreen:
 
Pa, sad.. Ko kaze da ne uporedjuje prethodne partnere sa sadasnjim , ili te 'ex' izmedju sebe - laze. Svi mi nekada analiziramo, preispitujemo se, vagamo . I to je savrseno normalno ;) nenormalno bi bilo da ne ucimo iz prethodnih iskustva . Osoba sam buducnosti , sto mislim da nije dobro.. razmisljam unapred i planiram.. mislim da je najbolje prepustiti se trenutku i uzivati.. I videti sta mozemo uraditi da nam sada bude bolje
Tako ulazemo i u buducnost.. :)
 
Колико сте склони томе да размишљте о неким прошлим везама?
Да ли вам се чини да су оне биле боље него ова садашња?
Или сте човек садашњице... Живите за овај тренутак, тренутак среће...
Можда увек гледате у будућност... Комбинујете... надате се...
Да ли сте временом повећали своје критеријуме или сте с годинама толерантнији?

Чек да одговорим...
Загледам се у прошлост понекад и видим да сам сада много срећнија и задовољнија у везама. Све што је прошло, за мене је завршено заувек и нема смисла враћати се.
А о критеријумима... па... мало касније :rumenko:

ne treba gledati u proslost jer tad uFati nostalgija.....:)
primer:pre bi za vikend pio,ludovao,muvao fuxice,pevao,igrao,peglali bi se ako treba,nije me bilo kuci,a sad......heh....sFatili ste poentu :)))) mada meni je sa ovom mojom jednom sad bolje nego sa njih 100 pre :) i nebi menjao ovo sto sad imam sa ovom mojom zarad ludovanja!!!!....al opet....postoji neki mali djavo u meni koji vice IDIOTE IDIOTE IDIOTE IDIOTE......:))))
 
Колико сте склони томе да размишљте о неким прошлим везама?
Да ли вам се чини да су оне биле боље него ова садашња?
Или сте човек садашњице... Живите за овај тренутак, тренутак среће...
Можда увек гледате у будућност... Комбинујете... надате се...
Да ли сте временом повећали своје критеријуме или сте с годинама толерантнији?

Чек да одговорим...
Загледам се у прошлост понекад и видим да сам сада много срећнија и задовољнија у везама. Све што је прошло, за мене је завршено заувек и нема смисла враћати се.
А о критеријумима... па... мало касније :rumenko:

ne volim da razmisljam o proslosti ,meni je uvek lepse u sadasnjosti,valjda jer sam danas pametnija nego juce pa sam izbegla pogresne korake koje sam nekad pravila
razmisljam o prethodnoj vezi dok ne upadnem u novu,posle toga zaboravljam
nekad se mislim da se ja ne zaljubljujem zbog njih,zbog onog sto jesu nego jer tako odlucim:lol:
 
ne treba gledati u proslost jer tad uFati nostalgija.....:)
primer:pre bi za vikend pio,ludovao,muvao fuxice,pevao,igrao,peglali bi se ako treba,nije me bilo kuci,a sad......heh....sFatili ste poentu :)))) mada meni je sa ovom mojom jednom sad bolje nego sa njih 100 pre :) i nebi menjao ovo sto sad imam sa ovom mojom zarad ludovanja!!!!....al opet....postoji neki mali djavo u meni koji vice IDIOTE IDIOTE IDIOTE IDIOTE......:))))
...tjao srki, kako bilo na gej paradi...?:rumenko::heart:
 
Pa, sad.. Ko kaze da ne uporedjuje prethodne partnere sa sadasnjim , ili te 'ex' izmedju sebe - laze. Svi mi nekada analiziramo, preispitujemo se, vagamo . I to je savrseno normalno ;) nenormalno bi bilo da ne ucimo iz prethodnih iskustva . Osoba sam buducnosti , sto mislim da nije dobro.. razmisljam unapred i planiram.. mislim da je najbolje prepustiti se trenutku i uzivati.. I videti sta mozemo uraditi da nam sada bude bolje
Tako ulazemo i u buducnost.. :)
Шта рећи... :heart:
 
Pa, sad.. Ko kaze da ne uporedjuje prethodne partnere sa sadasnjim , ili te 'ex' izmedju sebe - laze. Svi mi nekada analiziramo, preispitujemo se, vagamo . I to je savrseno normalno ;) nenormalno bi bilo da ne ucimo iz prethodnih iskustva . Osoba sam buducnosti , sto mislim da nije dobro.. razmisljam unapred i planiram.. mislim da je najbolje prepustiti se trenutku i uzivati.. I videti sta mozemo uraditi da nam sada bude bolje
Tako ulazemo i u buducnost.. :)
...ma odakle tebi pravo da tako prichash o nama, ko bre lazze, i ko je ustanovijo shta je normalno a shta ne, a da te pita chika pichi...?:rumenko:
 

Back
Top