Seks resava mentalne probleme? Vredi pokusati!

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
Imam jedan problem...
Relativno sam nov na forumu... ni 24 sata nisam clan... a vec sam na Politici uspeo da dobijem epitet "bosnjackog propagandiste i izdajnika", zato shto sam branio stav Borisa Tadica, na podforumu o Putovanjima sam odjedanput postao Hrvatski placenik i NEsrbin, zbog toga sto sam opisao kako sam se lepo proveo na letovanju u Dubrovniku, i predlozio forumasima da se manu predrasuda i posete Hrvatsko primorje.

Ne mogu da se otmem utisku da su oni koji su me tako kvalifikovali optereceni... sto politikom, sto nacionalizmom, sto nedostatkom seksa.... sto ko zna cime...
I to me navelo na jednu dilemu u kojoj bih voleo da mi pomognete...
Da li mislite da svi oni nadrndani ljudi... forumasi, navijaci, pripadnici ekstremnih politickih opcija, neizivljeni klinci, matore babe iz komsiluka koje se bave tracevima i ogovaranjem... pate od nedostatka seksa, i da li na neki nacin mozemo da im pomognemo (a da ih ne yebemo :mrgreen: ) u cilju smanjivanja njihovih tenzija, a na dobrobit svih nas, posto kapiram... ako oni toliko nisu optereceni politikom, prozivanjem, besmislom... i nama ce biti lakse. Sta mislite? :D
 
Imam jedan problem...
Relativno sam nov na forumu... ni 24 sata nisam clan... a vec sam na Politici uspeo da dobijem epitet "bosnjackog propagandiste i izdajnika", zato shto sam branio stav Borisa Tadica, na podforumu o Putovanjima sam odjedanput postao Hrvatski placenik i NEsrbin, zbog toga sto sam opisao kako sam se lepo proveo na letovanju u Dubrovniku, i predlozio forumasima da se manu predrasuda i posete Hrvatsko primorje.

Ne mogu da se otmem utisku da su oni koji su me tako kvalifikovali optereceni... sto politikom, sto nacionalizmom, sto nedostatkom seksa.... sto ko zna cime...
I to me navelo na jednu dilemu u kojoj bih voleo da mi pomognete...
Da li mislite da svi oni nadrndani ljudi... forumasi, navijaci, pripadnici ekstremnih politickih opcija, neizivljeni klinci, matore babe iz komsiluka koje se bave tracevima i ogovaranjem... pate od nedostatka seksa, i da li na neki nacin mozemo da im pomognemo (a da ih ne yebemo :mrgreen: ) u cilju smanjivanja njihovih tenzija, a na dobrobit svih nas, posto kapiram... ako oni toliko nisu optereceni politikom, prozivanjem, besmislom... i nama ce biti lakse. Sta mislite? :D

.........ma yebacemo i tebe i borisa i izdajnike i hrvatske placenike samo da vam bude lakshe u narednih 24 h ...........................:super::lol:
 
Imam jedan problem...
Relativno sam nov na forumu... ni 24 sata nisam clan... a vec sam na Politici uspeo da dobijem epitet "bosnjackog propagandiste i izdajnika", zato shto sam branio stav Borisa Tadica, na podforumu o Putovanjima sam odjedanput postao Hrvatski placenik i NEsrbin, zbog toga sto sam opisao kako sam se lepo proveo na letovanju u Dubrovniku, i predlozio forumasima da se manu predrasuda i posete Hrvatsko primorje.

Ne mogu da se otmem utisku da su oni koji su me tako kvalifikovali optereceni... sto politikom, sto nacionalizmom, sto nedostatkom seksa.... sto ko zna cime...
I to me navelo na jednu dilemu u kojoj bih voleo da mi pomognete...
Da li mislite da svi oni nadrndani ljudi... forumasi, navijaci, pripadnici ekstremnih politickih opcija, neizivljeni klinci, matore babe iz komsiluka koje se bave tracevima i ogovaranjem... pate od nedostatka seksa, i da li na neki nacin mozemo da im pomognemo (a da ih ne yebemo :mrgreen: ) u cilju smanjivanja njihovih tenzija, a na dobrobit svih nas, posto kapiram... ako oni toliko nisu optereceni politikom, prozivanjem, besmislom... i nama ce biti lakse. Sta mislite? :D

budalama ni sex ne pomaže
samo batina
a što se tiče letovanja na Jadranu, ako zoveš, dodjem...i 2 kile rakije od kajsija
 
kako bre =buljavko=?
ajde da vam ispričam kako je sve to bilo

u vreme kada je internet bio glasan, a logo foruma kockičast
maglovitim predelima foruma kretali su se lepi ljudi, pametni i plavi.
među njima bi se našao i neki sivi čovek, ili čak bezimeni, gostom nazvan.
lepi, plavi ljudi podsmehivahu se sivim ljudima i proteraše ih zanavek - bi odlučeno da će svi forumaši biti plavi.
nastupilo je doba jednakosti - tome se moralo stati u kraj,
tako da neki forumaši zaključiše da su plavlji od ostalih plavih, te postaše zeleni ili čak ljubičasti.
utom se i plavi forumaši pobuniše i donesoše neka pravila, nepisana, ali tako istinita da su se brzo i lako uvrežila u forumsko tkivo, tako da ih i zeleni i ljubičasti forumaši morahu poštovati:
- onaj ko ima svoje mišljenje da se proglasi nedohebanim ako je žena. ne zna se tačno šta se čini ako je u pitanju muškarac.
- onaj ko se proglasi nedohebanim ima brkove. i bubuljice na dupetu. ako je žena. ne zna se tačno šta se čini ako je u pitanju muškarac.
- onaj ko ukaze drugome kako je glup
a) prepoznao se, to ako je žena
b) muva provokacijom, ako je muško
c) uvlači se, važi za oba pola.

i nema sad vrdanja =D
 

Back
Top