jos jedno priznanje

Da li ce se muslimanske zemlje kada USA oslabi obracunati sa izdajnicima islama?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mislim da ceo dan nije otvorena ni jedan tema o kosovu. nekako mi je neobicno da kosovo ne bude na udaru...
jordan priznao nezavisnost tzv. države kosovo
Politika - Pre sat i 24 minuta

PRIŠTINA - Jordan je odlučio da prizna nezavisnost takozvane države Kosovo, prenela je Radiotelevizija Kosova, pozivajući se na zvaničnike kosovskog Ministarstva spoljnih poslova.

Savetnik kosovskog ministra Aljbana Bećiri izjavila je da je Jordan doneo odluku o priznavanju Kosova, čime je postao 61.zemlja koja je to učinila, nakon 17. februara prošle godine kada je Priština proglasila nezavisnost.

ps.na nasem portalu se govori da jordan ozbiljno razmislja o priznanju
 
mislim da ceo dan nije otvorena ni jedan tema o kosovu. nekako mi je neobicno da kosovo ne bude na udaru...


ps.na nasem portalu se govori da jordan ozbiljno razmislja o priznanju

Ademe da li stvarno mislis da nas to i dalje zanima...pa sta ako su Vas priznali.......meni i svim normalnim ljudima to priznanje ama bas nista ne znaci.
To sto se tebi svidja da kazes da ste na to imali pravo...mogu ti reci da mi ni to ne znaci puno...Ukrali ste deo drzave..i to cu govoriti uvek i stalno...da je vasa nezavisnost plod dogovra ni rec nikad ne bih rekla..ovako je samo plod samovolje onih koji vam cuvaju ledja...ali to su nesigurni igraci..i ja se u njih ne bih puno uzdala...oni se drze onog dok im neko treba za nesto drze ga...a posle samo puste niza vodu.....kad vas puste,,,veruj mi da su srbi takvi da vam nece dopustiti da se udavite...to nam je sudba....da prastamo..pa zato mnogi na ovom forumu sebi dozvoljavaju da pljuju po nama i da se smeju i zahebavaju.....znas...to sve neko vidi
 
mislim da ceo dan nije otvorena ni jedan tema o kosovu. nekako mi je neobicno da kosovo ne bude na udaru...


ps.na nasem portalu se govori da jordan ozbiljno razmislja o priznanju

Za par vekova, mada može da se desi da to bude i mnogo brže ---- Kosovo će biti ponovo--- srpsko. Stvarno u to verujem.
Neke stvari i događaji imaju kružni tok....
Put tvoje priznajne u tvoj ass. tuto sa Jordanskim razmišljanjem :D
 
mislim da ceo dan nije otvorena ni jedan tema o kosovu. nekako mi je neobicno da kosovo ne bude na udaru...


ps.na nasem portalu se govori da jordan ozbiljno razmislja o priznanju

naucite bre da ocistite ono djubre sa ulica, deci kupite obucu neku da ne hodaju u razvucenim charapama po blatu ispred kuce iza debelih i visokih zidina pa onda se falite priznanjima.
 
Koliko naivan, da ne kazem glup, trebas biti da verujes da su se oni iza njih krili od Srba koji su tamo od WW2 bili manjina, stvarno ste"interesantni"kako verujete da su Srbi ikako mogli dole da ih organizovano maltretiraju i pazi sad zagledaju im u dvorista, oni se tako ogradjuju jer su jos na nivou plemena (uprava ovo je cinjenica a ne uvreda) sto vuce i neke plemenske navike, uz to su skoro svi muslimani pa nema zagledanja tudjih zena u komsijskom dvoristu...
Znas kako bi suuuuuper bilo kad bi vi Hrvati PRESTALI sa uvredljivim i cinicnim komentarima na racun Srba samo zato sto vas je 20 000 nase brace hebavalo 4 godine i sad su vam svi Srbi krivi i u svima vidite"srbocetnike"(btw uprava KADA ce i to postati zabranjena rec posto se jos upotrebljava od strane neSrba), i posle Srbi ne valjaju, sa takvim komsilukom mi smo ANDjELI, batalite vise da se radujete tudjoj nesreci jer vam (opet) kuca maca na vratanca!!
Pozdrav :cool:
 
Ademe da li stvarno mislis da nas to i dalje zanima...pa sta ako su Vas priznali.......meni i svim normalnim ljudima to priznanje ama bas nista ne znaci.
To sto se tebi svidja da kazes da ste na to imali pravo...mogu ti reci da mi ni to ne znaci puno...Ukrali ste deo drzave..i to cu govoriti uvek i stalno...da je vasa nezavisnost plod dogovra ni rec nikad ne bih rekla..ovako je samo plod samovolje onih koji vam cuvaju ledja...ali to su nesigurni igraci..i ja se u njih ne bih puno uzdala...oni se drze onog dok im neko treba za nesto drze ga...a posle samo puste niza vodu.....kad vas puste,,,veruj mi da su srbi takvi da vam nece dopustiti da se udavite...to nam je sudba....da prastamo..pa zato mnogi na ovom forumu sebi dozvoljavaju da pljuju po nama i da se smeju i zahebavaju.....znas...to sve neko vidi

:ok::ok::ok::ok:
 
UN: Kosovo je daleko od ispunjavanja Milenijumskih ciljeva
Autor: Tanjug | 07.07.2009. - 23:19

Pred kosovskim institicijama je dug put uspunjavanja Milenijumskih ciljeva razvoja, među kojima su suzbijanje siromaštva i nezaposlenosti, pokazuje drugi po redu izveštaj Ujedinjenih nacija, objavljen u Ženevi.

Milenijumski ciljevi razvoja, usvojeni 2001. godine, podrazumevaju iskorenjivanje krajnjeg siromaštva, gladi i epidemija, smanjenje smrtnosti dece, dostupnost opšteg obrazovanja, unapređenje ravnopravnosti polova i globalno partnerstvo za razvoj.
Članice UN su se obavezale da će te ciljeve ispuniti do 2015. godine. Na Kosovu 44 odsto stanovništva živi u siromaštvu, a 14 odsto u ekstremnom siromaštvu. Što se tiče obrazovanja, procenat učenika koji su pošli u prvi razred, a došli do petog je 95,3 odsto.
"Stopa nezaposlenosti mladih u dobi od 15-24 godina je 66,5 odsto. Smrtnosti je od 2000. godine na Kosovu smanjena, ali je i dalje najviša u Evropi", navodi se u izveštaju UN.
Kosovska skupština je prošle godine usvojila rezoluciju o ostvarivanju Milenijumskih ciljeva, izrazivši opredeljenje da se uključi u globalne napore sa ciljem poboljšanja kvaliteta života i ljudskog razvoja žitelja Kosova.
 
UN: Kosovo je daleko od ispunjavanja Milenijumskih ciljeva
Autor: Tanjug | 07.07.2009. - 23:19

Pred kosovskim institicijama je dug put uspunjavanja Milenijumskih ciljeva razvoja, među kojima su suzbijanje siromaštva i nezaposlenosti, pokazuje drugi po redu izveštaj Ujedinjenih nacija, objavljen u Ženevi.

Milenijumski ciljevi razvoja, usvojeni 2001. godine, podrazumevaju iskorenjivanje krajnjeg siromaštva, gladi i epidemija, smanjenje smrtnosti dece, dostupnost opšteg obrazovanja, unapređenje ravnopravnosti polova i globalno partnerstvo za razvoj.
Članice UN su se obavezale da će te ciljeve ispuniti do 2015. godine. Na Kosovu 44 odsto stanovništva živi u siromaštvu, a 14 odsto u ekstremnom siromaštvu. Što se tiče obrazovanja, procenat učenika koji su pošli u prvi razred, a došli do petog je 95,3 odsto.
"Stopa nezaposlenosti mladih u dobi od 15-24 godina je 66,5 odsto. Smrtnosti je od 2000. godine na Kosovu smanjena, ali je i dalje najviša u Evropi", navodi se u izveštaju UN.
Kosovska skupština je prošle godine usvojila rezoluciju o ostvarivanju Milenijumskih ciljeva, izrazivši opredeljenje da se uključi u globalne napore sa ciljem poboljšanja kvaliteta života i ljudskog razvoja žitelja Kosova.

Vidjazmo se Siptari...njista od drzavu!:lol:
 
]Ademe da li stvarno mislis da nas to i dalje zanima...pa sta ako su Vas priznali.......meni i svim normalnim ljudima to priznanje ama bas nista ne znaci.
To sto se tebi svidja da kazes da ste na to imali pravo...mogu ti reci da mi ni to ne znaci puno...Ukrali ste deo drzave..i to cu govoriti uvek i stalno
[/B]...da je vasa nezavisnost plod dogovra ni rec nikad ne bih rekla..ovako je samo plod samovolje onih koji vam cuvaju ledja...ali to su nesigurni igraci..i ja se u njih ne bih puno uzdala...oni se drze onog dok im neko treba za nesto drze ga...a posle samo puste niza vodu.....kad vas puste,,,veruj mi da su srbi takvi da vam nece dopustiti da se udavite...to nam je sudba....da prastamo..pa zato mnogi na ovom forumu sebi dozvoljavaju da pljuju po nama i da se smeju i zahebavaju.....znas...to sve neko vidi

Zanimalo nas ili ne, isto nam se ' vata. Priznaje li Kosovo 100 ili 200 drzava nishta se ne menja, Srbija i dalje nema nikakvo pravo na tu teritoriju.
Ako predsednik drzave ne moze da ode u Prishtinu, shta to znachi?
Znachi da Kosovo vishe nije deo Srbije, pa kome se to svidja ili ne svidja, to je realnost!
To shto su, kako kazesh ukrali deo drzave, bash mi nije najjasnije, oni su od uvek tu ziveli i to je njihovo koliko i nashe.
ps.Kasno je da se bilo shta ispravi. Trebalo je pokazati vishe dobre volje, kad je za to bilo vreme
 
Zanimalo nas ili ne, isto nam se ' vata. Priznaje li Kosovo 100 ili 200 drzava nishta se ne menja, Srbija i dalje nema nikakvo pravo na tu teritoriju.
Ako predsednik drzave ne moze da ode u Prishtinu, shta to znachi?
Znachi da Kosovo vishe nije deo Srbije, pa kome se to svidja ili ne svidja, to je realnost!
To shto su, kako kazesh ukrali deo drzave, bash mi nije najjasnije, oni su od uvek tu ziveli i to je njihovo koliko i nashe.
ps.Kasno je da se bilo shta ispravi. Trebalo je pokazati vishe dobre volje, kad je za to bilo vreme
Ako ti neko jači otme stan i izbaci te iz njega,ti više nisi vlasnik...to si htela da kažeš?:lol:
 

Back
Top