GUŠENJE LJUDSKIH PRAVA!

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
rastamann
Stranko, zbog rada koji nije saglasan sa ustavom, zakljuchavam vash rad...prebacite se na neku od tema sa istom tematikom....

Tema je zaključana zbog????????
Da je moderator procitao par postova ranije video bi da je jedno od pitanja bilo da li letovanja uticu na ispunjenje cilja nase stranke.
Skoro 800 odgovora za manje od dve nedelje, a niko se nije nasao uvredjenim, povredjenim ni nezadovoljnim, naprotiv, takvi su zaobilazili ovu temu.
Jedno od ljudskih prava za koje se zalazem je i pravo da se svrrrrshi! Zato trazim VAS glas da se tema otključa.
Voli vas vas predsednik :lol:
 
Rastamane-kvariigro, ako si želeo da se igraš sa nama bilo je dovoljno da se pojaviš sa par duhovitih postova i mi bi te primili.
I ovako si privukao pažnju na sebe, ali nisi simpatičan.
Otključaj nam temu zato što se lepo zabavljamo i ne vređamo nikog.
 
Kakav ustav bre :? ,mi smo se bas lepo zabavljali i kao sto moje stranacke kolege rekose nismo vredjali nikoga.Ne mogu da verujem da je nekome to smetalo :cry: ...
Molim da se tema "da se dobro svrsi" otkljuca u sto kracem roku. Plizzzzzzz :roll:
 
Za chat par osoba postoje sobe na netu kojima se pristupa programchicem koji se zove Mirc...

Tema je zakljuchana zato shto je tema bez teme, a takvih imamo mali milion na "Svashtari"...Setite se samo kakva je kuknjava bila da se zakljucha "Ko je na liniji", da bi ostala otkljuchana neka druga tema istih karakteristika...

NE MOJOM VOLJOM, zakljuchao sam "Liniju", iako je bila najposecenija tema na forumu ikada, zato shto sam i od kolega moderatora chak dobio PP da se ista zakljucha da bi se razgovor prebacio na neku drugu...

Anyway, otkljuchavam vam ovu, ali ce od sada biti josh na prvom postu zakljuchana svaka chiji "moguci pravac" iole lichi na neku od tema....
 
rastamann, pozdravljam odluku za otključavanje, drago mi je zbog tvoje profilisanosti u razdvajanju crnog od bijelog, dobrog od lošeg i slično. Dobro je što duh demokratičnosti, u autentičnom izdanju, postoji kod moderatora. Uvijek i SAMO iznosim svoje mišljenje, pa ako je nekad i patetično pohvaliti, sigurno NIKAD nije u cilju bilo čijeg nipodoštavanja. Pozdrav, D :wink: :lol:
 
®:
rastamann, pozdravljam odluku za otključavanje, drago mi je zbog tvoje profilisanosti u razdvajanju crnog od bijelog, dobrog od lošeg i slično. Dobro je što duh demokratičnosti, u autentičnom izdanju, postoji kod moderatora. Uvijek i SAMO iznosim svoje mišljenje, pa ako je nekad i patetično pohvaliti, sigurno NIKAD nije u cilju bilo čijeg nipodoštavanja. Pozdrav, D :wink: :lol:
Što mu ne tražiš sliku i da se nađete na Voxstoku? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
apotekarka:
®:
rastamann, pozdravljam odluku za otključavanje, drago mi je zbog tvoje profilisanosti u razdvajanju crnog od bijelog, dobrog od lošeg i slično. Dobro je što duh demokratičnosti, u autentičnom izdanju, postoji kod moderatora. Uvijek i SAMO iznosim svoje mišljenje, pa ako je nekad i patetično pohvaliti, sigurno NIKAD nije u cilju bilo čijeg nipodoštavanja. Pozdrav, D :wink: :lol:
Što mu ne tražiš sliku i da se nađete na Voxstoku? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Koji ce mu moja slika, kad tvojih glupih slika ima za ceo album...
 
Ovde se bre desava ista stvar koja se desavala prosle godine na Ljubav i sex, dok Svastara nije postojala. Mi pisali, oni nam zakljucavali i na kraju nam dali Svastaru, u fazonu, evo vam kad ste zapeli, pa lupetajte do mile volje, posto od vas ovi sto postuju o lj&s ne mogu da zive. Sta sad treba da se desi? Da nam naprave Off Svastaru? I nemojte bre svo drvlje i kamenje na Rasu, iako je deo establismenta, on je pre svega nas drugar, a kao moderator mora da postuje pravila firme. To vam je kao da ste izmedju cekica i nakovnja. Imajte razumevanja. :wink:
 
DellBoy-011:
rastamann
Stranko, zbog rada koji nije saglasan sa ustavom, zakljuchavam vash rad...prebacite se na neku od tema sa istom tematikom....

Tema je zaključana zbog????????
Da je moderator procitao par postova ranije video bi da je jedno od pitanja bilo da li letovanja uticu na ispunjenje cilja nase stranke.
Skoro 800 odgovora za manje od dve nedelje, a niko se nije nasao uvredjenim, povredjenim ni nezadovoljnim, naprotiv, takvi su zaobilazili ovu temu.
Jedno od ljudskih prava za koje se zalazem je i pravo da se svrrrrshi! Zato trazim VAS glas da se tema otključa.
Voli vas vas predsednik :lol:
Istorija se ponavlja.
U noci izmedju 18 i 19 Jula izvrsen je jos jedan brutalni napad na prostorije DSDS. Pocinilac se jos ne zna ali posto se ne moze naslutiti nikakav smisleni motiv pretpostavlja se da su u pitanju sile kojima je iz samo njima znanih razloga onemoguceno DSDS.
U nedostatku naseg dragog predsjednika koji trenutno zastupa interese stranke na africkom kontinentu, i zbog odsustva jos draze nam ministrice za odnose s javnoscu koja radi na studiji o uticaju swingovanja i neogranicene tople vode na DSDS,
ponavljam vec jednom uruceni i usliseni APEL moderatorima.
Onaj tko nas je zakljucao duguje nam barem obrazlozenje.... :roll:
 

Back
Top