Viđen NLO iznad Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

xanadu

Početnik
Banovan
Poruka
8
U petak 12.06.2009 godine oko 20:30h iznad Beograda iz pravca Smedereva vidjen je NLO. Leteo je nisko, otprilike 700 - 800m iznad tla velikom brzinom. Na nebu nije bilo mnogo oblaka ali je taj objekat bukvalno pratio retke oblake i utapao se u njih, bukvalno kao maska. Iza njega je ostajao kratki bledozelenkasti sjaj iz dva svetleca izvora sto ga je i na momente razlikovalo od oblaka. Objekat je bio pljosnat, a sirok t.j. vise je izgledao kao recimo DVD( to sam video kada je izronio iz oblaka) ali brzina kojom je leteo me je fascinirala. Tako nisko, tom brzinom a prakticno bez ikakvog zvuka, po mom misljenju ne moze napraviti niko sa ove planete (barem da mi obicni ljudi to znamo). Moram da napomenem da je samnom bio i moj komsija koji je taj objekat prvi primetio i upozorio mene i jos jednog komsiju koji ga je takodje ugledao. Taj drugi komsija, inace radi u kontroli leta i kaze da za trideset i nesto godina nije video ni cuo da tako nesto uopste postoji.
Ja sam morao ovo nekome da kazem, zvao sam i opservatoriju ali su se vise salili na taj racun, ali nema veze. To je upravo i razlog zasto nisam ranije (mislim od petka) prijavio za ovu pojavu.
I jos nesto: nije meteoroloski balon, nije avion, nije raketa - protivgradna ili bilo kakva, nije meteor nije kometa... nije stvarno nista u tom smislu, to je bila masina sa pogonom, ali kojim i kakvim to stvarno ne znam...
Molim nekoga, ko je mozda takodje video takvo nesto u petak 12.06.2009 da prokomentarise sve ovo. Hvala...

Ja se izvinjavam moderatorima, a posebno učesnicima ovog foruma, ali mislim da nije u redu zatvoriti temu zato sto se neka budala zajebava na racun ovoga. Ipak se prijavilo dosta ljudi koji podrzavaju ovu temu, a cak šta više u naslovu teme (ponavljam tekst) lepo piše da tražim ljude koji su možda videli slično nešto toga dana. Nema potrebe zatvarati temu ako neko ne veruje...ja tražim ovim putem ljude koji su toga dana možda videli nešto slično i u tome je poenta...
 
U petak 12.06.2009 godine oko 20:30h iznad Beograda iz pravca Smedereva vidjen je NLO. Leteo je nisko, otprilike 700 - 800m iznad tla velikom brzinom. Na nebu nije bilo mnogo oblaka ali je taj objekat bukvalno pratio retke oblake i utapao se u njih, bukvalno kao maska. Iza njega je ostajao kratki bledozelenkasti sjaj iz dva svetleca izvora sto ga je i na momente razlikovalo od oblaka. Objekat je bio pljosnat, a sirok t.j. vise je izgledao kao recimo DVD( to sam video kada je izronio iz oblaka) ali brzina kojom je leteo me je fascinirala. Tako nisko, tom brzinom a prakticno bez ikakvog zvuka, po mom misljenju ne moze napraviti niko sa ove planete (barem da mi obicni ljudi to znamo). Moram da napomenem da je samnom bio i moj komsija koji je taj objekat prvi primetio i upozorio mene i jos jednog komsiju koji ga je takodje ugledao. Taj drugi komsija, inace radi u kontroli leta i kaze da za trideset i nesto godina nije video ni cuo da tako nesto uopste postoji.
Ja sam morao ovo nekome da kazem, zvao sam i opservatoriju ali su se vise salili na taj racun, ali nema veze. To je upravo i razlog zasto nisam ranije (mislim od petka) prijavio za ovu pojavu.
I jos nesto: nije meteoroloski balon, nije avion, nije raketa - protivgradna ili bilo kakva, nije meteor nije kometa... nije stvarno nista u tom smislu, to je bila masina sa pogonom, ali kojim i kakvim to stvarno ne znam...
Molim nekoga, ko je mozda takodje video takvo nesto u petak 12.06.2009 da prokomentarise sve ovo. Hvala...

Ja se izvinjavam moderatorima, a posebno učesnicima ovog foruma, ali mislim da nije u redu zatvoriti temu zato sto se neka budala zajebava na racun ovoga. Ipak se prijavilo dosta ljudi koji podrzavaju ovu temu, a cak šta više u naslovu teme (ponavljam tekst) lepo piše da tražim ljude koji su možda videli slično nešto toga dana. Nema potrebe zatvarati temu ako neko ne veruje...ja tražim ovim putem ljude koji su toga dana možda videli nešto slično i u tome je poenta...


ОВО ЈЕ НАЈВЕЋА ГЛУПОСТ
 
ОВО ЈЕ НАЈВЕЋА ГЛУПОСТ

Sta glupost ti je da je xanadu video NLO ili ti je glupost da NLO-i postoje??


NLO ( Nepoznati leteći objekat ), UFO, leteći tanjir, svetlosni brod ili kako ga god želite nazvati - je u stvari jedna prostorno/vremenska "mašina" koja koristi hiperdimenzionalnu tehnologiju, pa je normalno da može svašta... "putuje" velikom brzinom ( možda je "zakočen" u vremenu, a ostalo oko njega "putuje normalnim tokom", pa vam se čini kako radi "nenormalne i brze putanje" ), ispušta razne zvukove ili je potpuno bešuman, svetli čudnim svetlom, pojavljuje se i nestaje... pa to je postalo sasvim već NORMALNO !!! Putovanja "kroz" vreme su već odavno izvodljiva, a pošto većina vanzemaljaca nije ograničena u našem 3. denzitetu, oni ni nemaju linearno vreme, pa mogu selektivno izabrati "kada" će se i gde "pojaviti".

I to nije sve. Po svedočenju otetih ljudi, unutrašnjost broda izgleda jako velika i unutra postoje svakojake stvari koje oteti vide, a vanzemaljci koriste. Isti taj brod izgleda jako malo spolja. Da, to je moguće jer je vani 3. denzitet i zakoni 3. denziteta gde mi živimo, a unutar broda vlada obično 4. denzitet i njegovi zakoni. 1 metar u našem 3. denzitetu je potpuno druga stvar od 1 metra u 4. denzitetu, odnosno tamo to nije linearna dimenzija. ( Ne brkati dimenziju i denzitet!!! ). Denzitet ima beskonačno mnogo dimenzija koje su "bočno".

Fizički zakoni koji vladaju u našem vremenu/prostoru, ne odnose se na njih jer koriste zakone drugih denziteta. Mi doživljavamo svemir kao 3D prostor, ali on izgleda da ima puno više "sakrivenih" stvari nego što mi možemo i sanjati. Npr. jedno pitanje koje je osnovno: talas se širi ako je u nekom mediju ( zvuk u zraku, inače da je u vakuumu - ne čujemo ga; svetlost takođe - fotoni itd... ). Ali nas su učili u školi da je su sve planete, sunce, mjesec, komete... okruženi vakuumom?!? Pa kako onda mi vidimo sunce??? Sunce isijava svetlosne talase, pa kako onda kroz "ništa" ( vakuum ) dolaze do nas? Tu nešto nije kako treba - već na početku naše fizike! Ipak se nešto nalazi u tom vakuumu... Ili možda je sve napravljeno od neke posebne strukture koje još nismo svesni?

Zatim, ima nešto osnovno što je "brže" od brzine svetlosti. Kako to da svetlost koja dolazi iz Sunca pa do zemlje treba cca. 8 minuta da stigne, a ako se na Suncu desi neka veća erupcija i anomalija, mi to ODMAH osećamo na Zemlji? Pa naravno - GRAVITACIJA - deluje trenutno kroz sve medije i denzitete istovremeno. Kažu da je ona svest 7. denziteta. Prožima totalno sve, od nje zavise druga događanja, pa je ona izgleda medij koji prenosi razne informacije u obliku svetla, zvuka, energije, itd. Zato i NLO-i mogu ići brže od brzine svetlosti, jer je brzina samo ograničenje našeg 3. denziteta, a u višim ona ništa ne znači jer vreme kao linearno ne postoji.

O ovoj temi imate mnogo toga, pa sada ovde nebi da navodim njihov pokretački sistem, već ću dati samo link gde detaljno opisuju jedan "brod" i čini mi se samo jednu vrstu koju koriste "Sivi" i koji su sluge Reptilima koji ih "šalju" u naše "tvrđe" područje u kojem živimo.

http://homepage.ntlworld.com/ufophysics/

http://www.bibliotecapleyades.net/exopolitica/esp_exopolitics_ZZT.htm

Detalji o pogonu NLO-a ( barem jedna vrsta ): http://rapidshare.com/files/186861106/Ufo_propulsion_details.pdf
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top