Pitanje u vezi prihvatilišta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
U Zrenjaninu postoji prihvatilište za pse (nije azil) i ... ne biste voleliu to da vidite. Ali, ipak je bolje od klasičnog "šinteraja", tako da...
Viđam kombi koji ide po gradu i "skuplja" pse koji lutaju.
Moja komšinica ima psa, mešanca koga nema već dva dana... Pas je čipovan, sve radio stanice objavljuju njegov nestanak, a mene zanima da li se, za slučaj da je u prihvatilištu to proverava?
Prihvatilište je smešteno daleko izvan grada, meni auto nije u funkciji, prihvatilište nema telefon (ima neki mobilni, ali se niko ne javlja), a žena je očajna. Pitam zato što, za slučaj da se čip proverava - neko bi joj javio da je kod njih?
 
Koliko ti imash godina ?
Mislim moram da pitam jer prosto ne razumem da neko ko je moderator, valjda ima preko 18, moze da postavi ovakvo pitanje.

Nestao je komshinici pas i sad ima jedno mesto na kome se pas nalazi i ne znam da li da pita tamo !? :)

Pa ako joj je stalo do te zivotinje, a jeste valjda chim cima radio stanice logichno je valjda da pita na sva mesta... osim ako je previshe skup telefon ...

Ako neumete da nadjete telefon/kontakt nije problem evo ja tjem ti nadjem sluzbenim putem :)
 
Nisam do sad bila u takvoj situaciji. Najbolje bi bilo da g-dja moze da dobije inf. preko telefona ili licno, ali vidim da su obe opcije tesko ostvarive. Mislim da na podforumu o Zrenjaninu imas podatke o jednom njihovom drustvu za zastitu zivotinja. Mozda ti mogu pomoci vise od nas koji nismo vezani za Zrenjanin.
 
Koliko ti imash godina ?
Mislim moram da pitam jer prosto ne razumem da neko ko je moderator, valjda ima preko 18, moze da postavi ovakvo pitanje.

Nestao je komshinici pas i sad ima jedno mesto na kome se pas nalazi i ne znam da li da pita tamo !? :)

Pa ako joj je stalo do te zivotinje, a jeste valjda chim cima radio stanice logichno je valjda da pita na sva mesta... osim ako je previshe skup telefon ...

Ako neumete da nadjete telefon/kontakt nije problem evo ja tjem ti nadjem sluzbenim putem :)
:hahaha:
Bili bismo ti zahvalni da nam nađeš taj broj (koji, inače, ne postoji ;), ali možda ti uspe.
Hvala unapred.
 
Hvala, baš si se potrudio.:klap:
Inače, da si pažljivo čitao, pročitao bi i da imamo broj mobilnog telefona prihvatilišta na koji se čitav dan (dakle i u naznačenom periodu) niko ne javlja.
A pitanje je bilo da li su u prihvatilištu obavezni da proveravaju čip... ;)
 
Lepo put pod noge ili točkove, nekako, nečije, pa proverite. Iskreno, i mom Gizmu je ugrađen čip ali nikad nisam proveravala da li funkcioniše. U principu, trebalo bi da su u obavezi da proveravaju da li je pas čipovan, u KV ne izlaze na teren bez čitača. Ali predsednica lokalnog društva se baš, baš potrudila da ih utera u neki red.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top