Gradski prevoz (pomoć potrebna)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wow_

Zainteresovan član
Poruka
221
Pozdrav, treba mi pomoć u vezi sa gradskim prevozom u Beogradu. Molio bi da mi što pre odgovorite ukoliko neko zna. Naime, treba mi prevoz (autobus, trolejbus, tramvaj, svejedno...mozda najbolje autobus) od otprilike autobuske stanice (tačnije Zagrebačka ulica) do Sava centra. Ako možete da mi napišete koje linije vode do tamo i šta je najbolje koristiti.Zanima me još i relacija od autobuske do Ade Ciganlije...

Eto, hvala i pozdrav!
 
Pozdrav, treba mi pomoć u vezi sa gradskim prevozom u Beogradu. Molio bi da mi što pre odgovorite ukoliko neko zna. Naime, treba mi prevoz (autobus, trolejbus, tramvaj, svejedno...mozda najbolje autobus) od otprilike autobuske stanice (tačnije Zagrebačka ulica) do Sava centra. Ako možete da mi napišete koje linije vode do tamo i šta je najbolje koristiti.Zanima me još i relacija od autobuske do Ade Ciganlije...

Eto, hvala i pozdrav!

Do Ade imas autobus 511 koji ide za Sremcicu. Staje izmedju ulaza na zeleznicku stanicu i poste
 
tramvaji 7,9,11 idu na Novi Beograd do Sava centra.11 ide sa Kalemegdana,a 9 sa anjice.Treba samo da proveris gde su stanice(mislim da ima stanica na samom ulazu na tramvajski most).
do Ade ti sa autobuske ne ide ni jedna linija(koliko ja znam),ali sa Zelenog venca ih imas nekoliko(busevi 53 i 56 sigurno)
Isli su i tramvaji, jednim delom ali trenutno ne rade.
 
Pozdrav, treba mi pomoć u vezi sa gradskim prevozom u Beogradu. Molio bi da mi što pre odgovorite ukoliko neko zna. Naime, treba mi prevoz (autobus, trolejbus, tramvaj, svejedno...mozda najbolje autobus) od otprilike autobuske stanice (tačnije Zagrebačka ulica) do Sava centra. Ako možete da mi napišete koje linije vode do tamo i šta je najbolje koristiti.Zanima me još i relacija od autobuske do Ade Ciganlije...

Eto, hvala i pozdrav!

Od železničke do sava centra idu tramvaji 7 i 9
Od autobuske do ade - popni se do Kneza Miloša i tu čekaj 23, 53, 52 ....:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top