Skriveni broj

ti kazi da nisi ta osoba :) otkud zna ko si ako ne koristis 3G ili kazi da ti je (TI) prodao telefon.
Sa druge strane postoji jedan zez a to je ako si ti nekog zaj***o tako da ti sad na ovaj nacin vraca :)
 
iskljuci fon,kad te cimne nakon toga dok je fon iskljucen,posle uskljucenja ces dobiti sms o propustenom pozivu,i znaces sa kog broja te cima.A posle vidi kako ces da saznas ko je.Pozz.
 
Poslednja izmena:
a znate li da moze i da se posalje skrivena poruka,salje se preko interneta a moze i preko mobilnog,vazi za sve nase mreze i moze se slati u inostranstvo,u poruku stane 860 slova i besplatne su poruke sto je najvaznije,ja sam slao dosta tih poruka i imam tu adresu sa koje saljem te poruke
 
Izvinite što se odma nisam javio.Adresa je:fikso.wen.ru onda kad vasm otvori stranicu kliknite odma gore na fikso wap i pronađite gde piše free sms tu kliknite i imate uputstvo na srpskom,jako je jednostavno,posle mi javite kako vam se čini taj sajt,meni je stvarno super.probajte
 
Soklip je usluga pomocu koje se dobija informacija o skrivenom broju tj. na telefonu odmah pise broj, a ne skriven, privatan i sl.
Ali i znam da to nije komercijalna usluga ni jednog od nash operatera, pa prema tome moramo se snalaziti na drugi nacin.
 

Back
Top