Demantovana još jedna laž Kurira

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Nema problema sa novim pasošima pri ulasku u SAD

13:27 BEOGRAD, 7. jula (Tanjug) - Ambasada SAD u Beogradu obavestila je Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da od američkih pograničnih organa do sada "nije dobijen ni jedan izveštaj koji bi se ticao problema vezanih za novi srpski pasoš za bilo kog putnika koji je ulazio u SAD", saopštila je danas Narodna banka Srbije. Povodom nedavnog pisanja lista "Kurir" o problemima vezanim za novi srpski pasoš, koje je navodno imao jedan građanin Srbije prilikom ulaska u SAD, NBS je saopštila da je američka ambasada u Beogradu informisala Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da navodi izneseni u tom listu nisu tačni.
 
Nema problema sa novim pasošima pri ulasku u SAD

13:27 BEOGRAD, 7. jula (Tanjug) - Ambasada SAD u Beogradu obavestila je Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da od američkih pograničnih organa do sada "nije dobijen ni jedan izveštaj koji bi se ticao problema vezanih za novi srpski pasoš za bilo kog putnika koji je ulazio u SAD", saopštila je danas Narodna banka Srbije. Povodom nedavnog pisanja lista "Kurir" o problemima vezanim za novi srpski pasoš, koje je navodno imao jedan građanin Srbije prilikom ulaska u SAD, NBS je saopštila da je američka ambasada u Beogradu informisala Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da navodi izneseni u tom listu nisu tačni.


Oni lazu..ma to je nemoguce...lazu Ameri....:eek::hahaha::rotf:
 
Nema problema sa novim pasošima pri ulasku u SAD

13:27 BEOGRAD, 7. jula (Tanjug) - Ambasada SAD u Beogradu obavestila je Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da od američkih pograničnih organa do sada "nije dobijen ni jedan izveštaj koji bi se ticao problema vezanih za novi srpski pasoš za bilo kog putnika koji je ulazio u SAD", saopštila je danas Narodna banka Srbije. Povodom nedavnog pisanja lista "Kurir" o problemima vezanim za novi srpski pasoš, koje je navodno imao jedan građanin Srbije prilikom ulaska u SAD, NBS je saopštila da je američka ambasada u Beogradu informisala Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da navodi izneseni u tom listu nisu tačni.

naslov je ono malo pretenciozan, napisan od face koja ne zeli da misli svojom glavom.

jedna strana optuzi drugu stranu, druga strana demantuje, jel tako?

ko sad laze, gde je laz, na tebi je da ispitas i odlucis.
 
Poslednja izmena:
naslov je ono malo pretenciozan, napisan od face koja ne zeli da misli svojom glavom.

jedna strana optuzi drugu stranu, druga strana demantuje, jel tako?

ko sad laze, gde je laz, na tebi je da ispitas i odlucis.

Meni ne treba niko da demantuje laži Kurira... .... A ako tebi nije jasno ko konstantno laže, onda ti samo uživaj u tome...

Što se naslova tiče, nema tu pretenzija. Kurir laže i jedna od laži je demantovana. Šta je tu nejasno?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Meni ne treba niko da demantuje laži Kurira... Taj toalet-papir je toliko namazan fekalijama, da ga ni ne trošim. Ali, neke štetne stvari iz tog "izdanja" treba natrljavati na nos ljubiteljima istog, kad već vole taj miris..... A ako tebi nije jasno ko konstantno laže, onda ti samo uživaj u tome...

Što se naslova tiče, nema tu pretenzija. Kurir laže i jedna od laži je demantovana. Šta je tu nejasno?

ne, vest je demantovana, kako ti znas ko laze?
zato jer je ambasada demantovala?

ambasade, politicari ne lazu hoces reci? kad oni demantuju to je onda to jel tako?

briga mene za koga ti navijas i kome verujes vise, mene zanimaju cinjenice a ovde ih ne vidim, sve je trla baba lan.
 
ne, vest je demantovana, kako ti znas ko laze?
zato jer je ambasada demantovala?

ambasade, politicari ne lazu hoces reci? kad oni demantuju to je onda to jel tako?

briga mene za koga ti navijas i kome verujes vise, mene zanimaju cinjenice a ovde ih ne vidim, sve je trla baba lan.

Ako ljudi putuju i njihove isprave su validne to je fakat! Kraj... Sad ti idi malo masturbiraj na nove laži Kurira, ako ti je milo, ali to je bila laž, pasoši su validni, ljudi putuju i ulaze u USA i to je to. Šta bi sad ti više od dokaza? Ako ne želiš da prihvatiš istinu, da je Kurir glasilo neprijatelja Srbije koji lažu besomučno i štete našem ugledu, državi i javnosti, to je već tvoj problem.

S druge strane, čoveče pobogu, da li si ti svestan da oni non-stop lažu i da je to dokazivano hiljadama puta. Zar ti treba još jedan dokaz?
 
Ako ljudi putuju i njihove isprave su validne to je fakat! Kraj... Sad ti idi malo masturbiraj na nove laži Kurira, ako ti je milo, ali to je bila laž, pasoši su validni, ljudi putuju i ulaze u USA i to je to. Šta bi sad ti više od dokaza.

S druge strane, čoveče pobogu, da li si ti svestan da oni non-stop lažu i da je to dokazivano hiljadama puta. Zar ti treba još jedan dokaz?

slusaj, kurir je naveo im e i prezime coveka koji je bio maltretiran.
nesto ne vidim da on demantuje.

to je cela prica.

sta ce mi izjave ambasade, njihovi demantiji i negiranje, politicarima samo jos budale veruju.

dakle, covek sa imenom i prezimenom je imao problema zbog pasosa, oborti to pa onda kazi da kurir laze i ja cu se sloziti sa tim.
 
Nema problema sa novim pasošima pri ulasku u SAD

13:27 BEOGRAD, 7. jula (Tanjug) - Ambasada SAD u Beogradu obavestila je Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da od američkih pograničnih organa do sada "nije dobijen ni jedan izveštaj koji bi se ticao problema vezanih za novi srpski pasoš za bilo kog putnika koji je ulazio u SAD", saopštila je danas Narodna banka Srbije. Povodom nedavnog pisanja lista "Kurir" o problemima vezanim za novi srpski pasoš, koje je navodno imao jedan građanin Srbije prilikom ulaska u SAD, NBS je saopštila da je američka ambasada u Beogradu informisala Zavod za izradu novčanica i kovanog novca da navodi izneseni u tom listu nisu tačni.

И шта још кажу "демократски извори из америчанске амбасаде" ???

:roll::roll::roll:
 
Ako ljudi putuju i njihove isprave su validne to je fakat! Kraj... Sad ti idi malo masturbiraj na nove laži Kurira, ako ti je milo, ali to je bila laž, pasoši su validni, ljudi putuju i ulaze u USA i to je to. Šta bi sad ti više od dokaza? Ako ne želiš da prihvatiš istinu, da je Kurir glasilo neprijatelja Srbije koji lažu besomučno i štete našem ugledu, državi i javnosti, to je već tvoj problem.

S druge strane, čoveče pobogu, da li si ti svestan da oni non-stop lažu i da je to dokazivano hiljadama puta. Zar ti treba još jedan dokaz?

И зашто неко (рецимо из Б-52) не демантује информације које Курир објављује
него тебе истурају да их браниш и то баш на Крсти ???

:think::think::think:
 
slusaj, kurir je naveo im e i prezime coveka koji je bio maltretiran.
nesto ne vidim da on demantuje.

to je cela prica.

sta ce mi izjave ambasade, njihovi demantiji i negiranje, politicarima samo jos budale veruju.

dakle, covek sa imenom i prezimenom je imao problema zbog pasosa, oborti to pa onda kazi da kurir laze i ja cu se sloziti sa tim.

Imaš li dokaz da taj čovek uopšte postoji, imaš li dokaz da nije fabrikovana laž? Imaš li išta što je ikad potkrepilo pisanija Kurira? Ako imaš, izvini, onda si možda i u pravu. Do tada imaš jedno tvoje možda naspram hiljada dokazanih laži.... S druge strane ambasada je ambasada, a ti nisi niko i ništa, a Kurir laže. Kome verovati?
 
Imaš li dokaz da taj čovek postoji, imaš li dokaz da nije fabrikovana laž? Imaš li išta što je ikad potkrepilo pisanija Kurira?

nemam, nemas ni ti da taj covek ne postoji.

ipak, ime i prezime je tu, da je neko hteo iz vlasti ili vasih novina koje nikad ne lazu da istinski demantuje, nasao bi lako da taj covek ne postoji.

kao sto vidis nije.

za sad imamo samo demantije neke ambasade, nekih politicara.

sa druge strane postoji ime, prezime i svedocenje jos neoboreno.
 
И зашто неко (рецимо из Б-52) не демантује информације које Курир објављује
него тебе истурају да их браниш и то баш на Крсти ???

:think::think::think:

B52 je bombarder, ne znam ko je neko na koga misliš. I odakle ti ideja da mene neko istura. Zdravom logikom, bez zadojenosti mržnjom ili prezirom, bez jednostrane zatrovanosti i animoziteta ja izvodim zaključak da priča ambasade stoji. Kurir definitivno laže u svakom broju i u svakom retku, tako da baš nikakvog osnova nemam da i jednu reč poverujem.
 
nemam, nemas ni ti da taj covek ne postoji.

ipak, ime i prezime je tu, da je neko hteo iz vlasti ili vasih novina koje nikad ne lazu da istinski demantuje, nasao bi lako da taj covek ne postoji.

kao sto vidis nije.

za sad imamo samo demantije neke ambasade, nekih politicara.

sa druge strane postoji ime, prezime i svedocenje jos neoboreno.

Da ti kažem nešto. Juče je Stanimir Gluvakov ušao u USA sa novim pasošem i samo su ga pitali "posao ili zadovoljstvo". Imao je urednu vizu i kaže da je sve OK, smestio se u hotelu i osoblje je veoma ljubazno.
 
Da ti kažem nešto. Juče je Stanimir Gluvakov ušao u USA sa novim pasošem i samo su ga pitali "posao ili zadovoljstvo". Imao je urednu vizu i kaže da je sve OK, smestio se u hotelu i osoblje je veoma ljubazno.

opet taj osecaj da se obracam zidu...

aj pevaj ti svoje navijacke pesmice i dalje na ovoj nuli od topika.
koga briga, nema vise nikakvog smisla za normalnu diskusiju
 
opet taj osecaj da se obracam zidu...

aj pevaj ti svoje navijacke pesmice i dalje na ovoj nuli od topika.
koga briga, nema vise nikakvog smisla za normalnu diskusiju

Ja nemam dokaz, nemaš ni ti. Ja tvrdim da Kurir laže, jer stalno laže, a ti tvrdiš da ambasada laže zbog politike. Ambasade nisu poznate po laži, Kurir jeste. Ja mislim da sam u pravu, a ti batice samo voli i podržavaj Kurir ako želiš. Sa srećom i uzdravlje.

Među nama, možda zid možeš da ubediš da je laž istina, mene ne možeš.
 
Poslednja izmena:
B52 je bombarder, ne znam ko je neko na koga misliš. I odakle ti ideja da mene neko istura.
Zdravom logikom, bez zadojenosti mržnjom ili prezirom, bez jednostrane zatrovanosti i animoziteta prema promenama ja izvodim zaključak da priča stoji.
Kurir definitivno laže u svakom broju i u svakom retku, tako da baš nikakvog osnova nemam da i jednu reč poverujem.
Видиш да знаш шта је Б-92-52 - ударна песница коју финансира Сорош и Динкић ...
Морам да признам да има и добрих прилога, али су дефинитивно Жуто и gay обојени ...
Видиш, ја никада не кажем да је неки извор лажни,
Ово што си написао : Kurir definitivno laže u svakom broju i u svakom retku, је толико у складу са важећом политиком ДС-Г17 да ми је просто смешно ...
Умеш ти то далеко боље, не брукај се ...
Не дозволи да те понесу емоције осећања, јел ...
 
Видиш да знаш шта је Б-92-52 - ударна песница коју финансира Сорош и Динкић ...
Морам да признам да има и добрих прилога, али су дефинитивно Жуто и gay обојени ...
Видиш, ја никада не кажем да је неки извор лажни,
Ово што си написао : Kurir definitivno laže u svakom broju i u svakom retku, је толико у складу са важећом политиком ДС-Г17 да ми је просто смешно ...
Умеш ти то далеко боље, не брукај се ...
Не дозволи да те понесу емоције осећања, јел ...


ja bih stvarno voleo da nadjem načina da razgovaram s tobom, ali očigledno živiš u nekom paralelnom svetu.

Vidi samo ove boldove, šta ti pišeš čoveče????
 
ja bih stvarno voleo da nadjem načina da razgovaram s tobom,
ali očigledno živiš u nekom paralelnom svetu.

Vidi samo ove boldove, šta ti pišeš čoveče????

Драго ми је због тога,
на добром си путу да се излечиш ...

Кад схватиш да су они које безусловно подржаваш наши гробари у сваком погледу,
и када ти страначка припадност не буде основни критеријум за оцену свега што се догађа у Србији,
лако ћемо се сложити ...

:super::super::super:
 
Драго ми је због тога,
на добром си путу да се излечиш ...

Кад схватиш да су они које безусловно подржаваш наши гробари у сваком погледу,
и када ти страначка припадност не буде основни критеријум за оцену свега што се догађа у Србији,
лако ћемо се сложити ...

:super::super::super:

Slušaj, nemam ja šta da se lečim, nisam bolestan... Ja nikoga ne podržavam bezuslovno, to je sigurno, i iz mojih postova možeš to zaključiti, ako želiš.

S druge strane, lepo sam ti suprotstavio laž i demanti, i razloge zašto ne verujem Kuriru. Ko je grobar a ko nije, oko toga s tobom nema rasprave, jer ne želiš da prihvatiš da današnja vlast ne može da ništa učini zbog nekih stvari koje su urađene u prošlosti. Ja nisam stranački pulen, niti sam član stranke, i to što pokušavaš da mi imputiraš, smatram samo jadnim pokušajem da svoje frustracije ispoljavaš na neki jadni i patetičan način. Dakle, ja nisam tvoj istomišljenik (na sreću), jer nisam slep kod očiju, ali ako ne možeš da shvatiš da tvoj privid istine nije realnost, onda ja tu ne mogu da ti pomognem.

Dakle, vrati se temi. Kurir je lagao (ili nije, mada po meni tu nema sumnje) i ambasada (koja ipak ima legitimitet i neku težinu i ozbiljnost) je to demantovala. Pa ti možeš da nastaviš da veruješ kome god hoćeš, ili da nastaviš da jadikuješ, kukaš, konstruišeš razne nove reči i fraze, meni je nebitno. Ako imaš šta reći, ti reci, a ako nemaš, možemo se opet vratiti na pljuvačinu, mada je meni jadno da nekoga ko se ponosi da šalje decu da umru, napušavam jer je glup, jer on toga nikad neće biti svestan.

PS, jel se ložiš na te male šarene smajliće?
 
Slušaj, nemam ja šta da se lečim, nisam bolestan... Ja nikoga ne podržavam bezuslovno, to je sigurno, i iz mojih postova možeš to zaključiti, ako želiš.

S druge strane, lepo sam ti suprotstavio laž i demanti, i razloge zašto ne verujem Kuriru. Ko je grobar a ko nije, oko toga s tobom nema rasprave, jer ne želiš da prihvatiš da današnja vlast ne može da ništa učini zbog nekih stvari koje su urađene u prošlosti. Ja nisam stranački pulen, niti sam član stranke, i to što pokušavaš da mi imputiraš, smatram samo jadnim pokušajem da svoje frustracije ispoljavaš na neki jadni i patetičan način. Dakle, ja nisam tvoj istomišljenik (na sreću), jer nisam slep kod očiju, ali ako ne možeš da shvatiš da tvoj privid istine nije realnost, onda ja tu ne mogu da ti pomognem.

Dakle, vrati se temi. Kurir je lagao (ili nije, mada po meni tu nema sumnje) i ambasada (koja ipak ima legitimitet i neku težinu i ozbiljnost) je to demantovala. Pa ti možeš da nastaviš da veruješ kome god hoćeš, ili da nastaviš da jadikuješ, kukaš, konstruišeš razne nove reči i fraze, meni je nebitno. Ako imaš šta reći, ti reci, a ako nemaš, možemo se opet vratiti na pljuvačinu, mada je meni jadno da nekoga ko se ponosi da šalje decu da umru, napušavam jer je glup, jer on toga nikad neće biti svestan.

PS, jel se ložiš na te male šarene smajliće?

jos se koprcas?
 
PS, jel se ložiš na te male šarene smajliće?

Ма јок, вратио сам се са посла,
ручао и сад се играм ...

Захабавам, провоцирам,
веџбам мале сиве ћелије,
одмарам се од сивила свакодневице,
од идота који поставише Директоре,
и тих Директора са трећим степеном пољопривредне струке ...

НИШТА ЛИЧНО !!!

:bye::bye::bye:
 

Back
Top