Forum, da, ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
U svetlu silnih "da, ili ne" tema da postavim i ja jedno, mozda i kljucno pitanje-da li dolazak i boravak na ovom PDF-u ima posledice po vas LjiS zivot? Kakve? Zasto? Koliko dalekosezne? I, da li decu treba edukovati da ne dolaze na krstu? Molim, budite ozbiljni, tema nije nimalo neozbiljna.
 
U svetlu silnih "da, ili ne" tema da postavim i ja jedno, mozda i kljucno pitanje-da li dolazak i boravak na ovom PDF-u ima posledice po vas LjiS zivot? Kakve? Zasto? Koliko dalekosezne? I, da li decu treba edukovati da ne dolaze na krstu? Molim, budite ozbiljni, tema nije nimalo neozbiljna.
ćao makiveki :)
u svetlu želje da se pokažem kao dobar drug, daću sve od sebe da konstruktivno odgovorimm na temu :D

boraveći na ovom pdfu sam stekao tri drugara, a nadam se da će ih biti još, al nisam imao sexualna kao ni ljubavna iskustva :)
al znam da ljudi imaju takva iskustva. zaljubljuju se i upražnjavaju sex :rumenko:

decu ne treba podučavati da ne dolaze na krstu, jer će ona to sigurno jš pre raditi ako im zabranimo, a radiće svakako. :(
treba ih upoznati sa svim opasnostima koje ih ovde vrebaju, treba ih naučiti šta kako funkcioniše u odnosima na forumu, treba im reći ko je najveći smarač a ko manijak, ko će ih dočekati na nož kad se pojave na forumu i ko neće hteti da im bude drug optužujući ih da su neko ko nisu. samo da znaš :)

i u početku sedeti s decom dok forumaše, ko da ih učimo da voze kola :D
da nam uvek bude jedna ruka na mišu da kliknemo na X ako dete oće nešto naopako da napiše :D
 
U svetlu silnih "da, ili ne" tema da postavim i ja jedno, mozda i kljucno pitanje-da li dolazak i boravak na ovom PDF-u ima posledice po vas LjiS zivot? Kakve? Zasto? Koliko dalekosezne? I, da li decu treba edukovati da ne dolaze na krstu? Molim, budite ozbiljni, tema nije nimalo neozbiljna.
Nema baš nikakve posledice... osim u načinu komunikacije... sve više pri razgovoru koristim "eo", "ae", " 'nako", " 'nači" i naravno, čuvenih "20cm" :lol:
Deca bi trebalo da vide sve, pa i Krstu (pa potpuno je benigna), ali od roditelja... tj. upućenosti i saznanja, zavisi da li će da ih privuku "boleštine" ili ne.
 
U svetlu silnih "da, ili ne" tema da postavim i ja jedno, mozda i kljucno pitanje-da li dolazak i boravak na ovom PDF-u ima posledice po vas LjiS zivot? Kakve? Zasto? Koliko dalekosezne? I, da li decu treba edukovati da ne dolaze na krstu? Molim, budite ozbiljni, tema nije nimalo neozbiljna.

Srećom nema posledice...da ne visim ovde, visio bi drugde...
Decu...? Ni slučajno...
 
U svetlu silnih "da, ili ne" tema da postavim i ja jedno, mozda i kljucno pitanje-da li dolazak i boravak na ovom PDF-u ima posledice po vas LjiS zivot? Kakve? Zasto? Koliko dalekosezne? I, da li decu treba edukovati da ne dolaze na krstu? Molim, budite ozbiljni, tema nije nimalo neozbiljna.

Ima katastrofalne posledice..
umesto da nešto heftam ko čOek ja se zaglupljujem forumom..
užas..
strašno...:(
 
U svetlu silnih "da, ili ne" tema da postavim i ja jedno, mozda i kljucno pitanje-da li dolazak i boravak na ovom PDF-u ima posledice po vas LjiS zivot? Kakve? Zasto? Koliko dalekosezne? I, da li decu treba edukovati da ne dolaze na krstu? Molim, budite ozbiljni, tema nije nimalo neozbiljna.

Ima.
Dolazimo ovde jer nemamo sexualne živote.
A oni koji ih imaju, na putu su da ih izgube zbog višesatnog sedenja i blejanja u monitor
Naučili smo mnogo stvari o sexu, hvala ti ljiše što postojiš
 
sto se dece tice, ne bi trebala da dolaze i da vide tu gomilu nebuloza napisanih gde je samo pitanje dana i inspiracije ko ce da prednjaci i istice se, dok vecina ostalih to slepo prati... ovde se dosta tesko bilo ko moze edukovati jer se, na kraju, sve svede na prepucavanja i ubedjivanja tipa "Ja sam pametan a ti si glup i veze nemas!", ili slicnih dokazivanja neke 'jacine', uz upotrebu nekih ne bas najsjajnijih izraza i imena... u smislu da utice na zivot, ne bi trebalo... ali to je vec individualna stvar... ne mogu i ne zelim da cenim za druge ljude... u svakom slucaju, ovaj forum je gomila gluposti i praznih prica uz totalno odsustvo dobrog, zdravog humora... cast izuzecima, par je njih samo... gomila sujete i ogovaranja i glupih svadja i bespotrebnih prepucavanja... ako, ipak, mladje populacije nesto i mogu da nauce, to ce biti samo kako ne trebaju da rade i kako ne trebaju da razmisljaju... sto, opet, nije mala stvar... sve u svemu, forum, posebno ovaj, nije nesto cemu bi trebalo davati i najmanju vaznost i nije mesto gde bi trebali da traze odgovor na bilo koje pitanje koje ih muci... nazalost...
 
sto se dece tice, ne bi trebala da dolaze i da vide tu gomilu nebuloza napisanih gde je samo pitanje dana i inspiracije ko ce da prednjaci i istice se, dok vecina ostalih to slepo prati... ovde se dosta tesko bilo ko moze edukovati jer se, na kraju, sve svede na prepucavanja i ubedjivanja tipa "Ja sam pametan a ti si glup i veze nemas!", ili slicnih dokazivanja neke 'jacine', uz upotrebu nekih ne bas najsjajnijih izraza i imena... u smislu da utice na zivot, ne bi trebalo... ali to je vec individualna stvar... ne mogu i ne zelim da cenim za druge ljude... u svakom slucaju, ovaj forum je gomila gluposti i praznih prica uz totalno odsustvo dobrog, zdravog humora... cast izuzecima, par je njih samo... gomila sujete i ogovaranja i glupih svadja i bespotrebnih prepucavanja... ako, ipak, mladje populacije nesto i mogu da nauce, to ce biti samo kako ne trebaju da rade i kako ne trebaju da razmisljaju... sto, opet, nije mala stvar... sve u svemu, forum, posebno ovaj, nije nesto cemu bi trebalo davati i najmanju vaznost i nije mesto gde bi trebali da traze odgovor na bilo koje pitanje koje ih muci... nazalost...

Eo... i od tebe jednom nešto ozbiljno napisano, pozdravljam :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top