sex u 3

Pa zavisi od coveka..cini mi se da bi zena pristala cisto da udovolji muskarcu..nema sanse da ne bi bila ljubomorna i da potajno ne bi iskopala oci konkurenciji:lol:ne poznajem swinger parove kojima je to normalno..nema veze sa ljubomorom ali ako mi je stalo do devojke tesko da bih presao i preko poljupca s drugim likom i nema sanse da bih je delio..sa jos jednom devojkom ne bih imao nista protiv;)
 
Pa zavisi od coveka..cini mi se da bi zena pristala cisto da udovolji muskarcu..nema sanse da ne bi bila ljubomorna i da potajno ne bi iskopala oci konkurenciji:lol:ne poznajem swinger parove kojima je to normalno..nema veze sa ljubomorom ali ako mi je stalo do devojke tesko da bih presao i preko poljupca s drugim likom i nema sanse da bih je delio..sa jos jednom devojkom ne bih imao nista protiv;)

poznajes dosta swving parova ?:think:
 
A po čemu je ova tema kultna?:think:

Selimo temu na LjiS pa ako odluče da postoji..postojaće..a možda će i postavljač tamo dobiti
prave odgovore..:)..redirekcija će trajati jedan dan...
 
ali ako je u pitanju ljubav i onda da se neko treci pridruzi????
ne bi bio ljubomoran kad bi ta ljubav bila usmerena prema meni, da se tako precizno izrazim. a pod uslovom da ja nisam osoba koja gaji ljubav prema nekom od čimbenika sexa utroje. :)

a bio bi ljubomoran da ja gajim ljubav a da neko oće još nekog da dovede. :( to onda ne bi teo.
reko bi ako oćeš eto ti ga šta ću ti ja. :evil:
pa bi posle kad se smirim reko nemoj bre, šta će ti on, ti znaš da te niko nikad neće voljet ko ja. :rumenko:
 
za trojku su potrebne dve dobre pice...pa da pocnemo...a to sa parovima...to nije zdrav odnos ako on nju ili ona njega tera na te stvari...samo slobodni strelci!
 
Pa zavisi od coveka..cini mi se da bi zena pristala cisto da udovolji muskarcu..nema sanse da ne bi bila ljubomorna i da potajno ne bi iskopala oci konkurenciji:lol:ne poznajem swinger parove kojima je to normalno..nema veze sa ljubomorom ali ako mi je stalo do devojke tesko da bih presao i preko poljupca s drugim likom i nema sanse da bih je delio..sa jos jednom devojkom ne bih imao nista protiv;)

Tu garant nema ljubavi :kafa:
 

Back
Top