Nova mis Srbije iz Užica

Milos.K

Početnik
Poruka
47
v140035p0.jpg
Nova mis Srbije iz Užica

"Mis Srbije za 2009. godinu je Jelena Marković iz Užica, odlučeno je u ponedeljak uveče na takmičenju u Centru "Sava".

Jelena ima 20 godina i rođena je u Požegi. Studira na pravnom fakultetu, govori engleski, italijanski i ruski.

Ona će u decembru predstavljati Srbiju na takmičenju za mis sveta koje se i ove, kao i prethodne godine održava u Johanesburgu u Južnoafričkoj Republici.

Na takmičenju je učestvovalo 27 devojaka, a u žiriju su između ostalih bili i legende srpskog sporta Vlade Divac i selektor fudbalske reprezentacije Radomir Antić.

Finalistkinje koje su se ove godine boriti za titulu mis Srbije u prethodnom periodu su se pripremale na Kopaoniku, gde su svakodnevno vežbale, učile koreografiju i scenski nastup."

Kako Vam se chini nova miss Srbije ? :)
 
v140035p0.jpg
Nova mis Srbije iz Užica

"Mis Srbije za 2009. godinu je Jelena Marković iz Užica, odlučeno je u ponedeljak uveče na takmičenju u Centru "Sava".

Jelena ima 20 godina i rođena je u Požegi. Studira na pravnom fakultetu, govori engleski, italijanski i ruski.

Ona će u decembru predstavljati Srbiju na takmičenju za mis sveta koje se i ove, kao i prethodne godine održava u Johanesburgu u Južnoafričkoj Republici.

Na takmičenju je učestvovalo 27 devojaka, a u žiriju su između ostalih bili i legende srpskog sporta Vlade Divac i selektor fudbalske reprezentacije Radomir Antić.

Finalistkinje koje su se ove godine boriti za titulu mis Srbije u prethodnom periodu su se pripremale na Kopaoniku, gde su svakodnevno vežbale, učile koreografiju i scenski nastup."

Kako Vam se chini nova miss Srbije ? :)

ne volim ovakav tip cura..
krvgavih ramena..bijele puti, ispranog lica.. totalno neprimjetne..
 
zena pristojno izgleda, ali meni su se svidele druge kandidatkinje, ja bih birala ovu, Blagodarnu, http://www.lepotaizdravlje.rs/img/missice/blagodarna_markovic_todoric1_(1).jpg jer bih se sa njom druzila (sudim po faci), ili jednu od ove dve, jer su objektivno zgodne i lepe zene, iako nisu moj tip:
Biljana Zjalic http://www.lepotaizdravlje.rs/img/missice/biljana_zjalic1_(1).jpg
Tamara Lazic - bas je zgodna - http://www.lepotaizdravlje.rs/img/missice/tamara_lazic_(1).jpg
a i miss Valjeva i Vojvodine su slatke...
 
Većina tih cura se ni po čemu ne izdvaja iz gomile, to je moje mišljenje.

Da je ružna i da nije zgodna, ne bi bila na izboru, zar ne? Sve su mi te cure veoma slične.

Ali, nešto mi tu fali ... (ebote, rima, počeću da pišem pesme :D :) )
 


Nista, onda samo zelim da se zahvalim mami (koja me rodila ovako lepu), i koja me prijavila-btw, tati (sto me dovez'o), drugaricama...(koje me ogovaraju cim stignu-misliiim, sigurno!ono, i ja bih sebe ogovarala, mis'im pogle kak'a sam!) khm, ovaj-bez njihovih podrski sigurno ne bih uspela...I naravno bogu...Thank you my lord.:worth:
 


Nista, onda samo zelim da se zahvalim mami (koja me rodila ovako lepu), i koja me prijavila-btw, tati (sto me dovez'o), drugaricama...(koje me ogovaraju cim stignu-misliiim, sigurno!ono, i ja bih sebe ogovarala, mis'im pogle kak'a sam!) khm, ovaj-bez njihovih podrski sigurno ne bih uspela...I naravno bogu...Thank you my lord.:worth:

Sad moraš da uspostaviš mir u svetu i da se boriš protiv gladi! :super:
 
strasno je kakvog su akrepa izabrali za miss !!!! :(
Kako je moguce da osoba koja ima jedva 20 kg zajedno sa krevetom bude miss? :dash:
Znaci, ako izgledate kao da ste isetali iz Ausvica i mogu sve kosti da vam se prebroje, to automatski znaci da ste lepi ?! :dontunderstand:
Ovoj devojci zelim uspeh, ali ima mnogo lepsih devojaka koje joj nisu ni do noznog palca...........
 
v140035p0.jpg
Nova mis Srbije iz Užica

"Mis Srbije za 2009. godinu je Jelena Marković iz Užica, odlučeno je u ponedeljak uveče na takmičenju u Centru "Sava".

Jelena ima 20 godina i rođena je u Požegi. Studira na pravnom fakultetu, govori engleski, italijanski i ruski.

Ona će u decembru predstavljati Srbiju na takmičenju za mis sveta koje se i ove, kao i prethodne godine održava u Johanesburgu u Južnoafričkoj Republici.

Na takmičenju je učestvovalo 27 devojaka, a u žiriju su između ostalih bili i legende srpskog sporta Vlade Divac i selektor fudbalske reprezentacije Radomir Antić.

Finalistkinje koje su se ove godine boriti za titulu mis Srbije u prethodnom periodu su se pripremale na Kopaoniku, gde su svakodnevno vežbale, učile koreografiju i scenski nastup."

Kako Vam se chini nova miss Srbije ? :)

Generalno su devojke užas... ali najiskrenije...
Uopšte nisu lepe... kao loše kopije... ne znam ni koga kopiraju... možda onu vrljavu Papićku... fuj...:thumbdown:

Sramota da pored toliko lepih devojaka... ovo bude u izboru za mis...
Pa kad prošetaš Novim Sadom, za 10 minuta ćeš videti bar 10 devojaka lepših od ovih...

Još kad je pobednica na kraju počela da se trese... kao plače, a nigde suza... izgledalo je kao da ima treskavicu...
 

Back
Top