"NE, NEMOJ MI PRICI..."

Gresnica

Početnik
Poruka
30
Da li vam se nekada desilo da pozelite nesto zabranjeno a potom i svesno stanete na "trulu granu" i na kraju ta grana, naravno ocekivano i pukne?!
Da skratim; jeste li nekada usli svesno u nesto lepo, znajuci pri tom da cete biti povredjeni na kraju?
Gresnica "sa Zlatibora"
 
Gresnice ,posto Ena187 nece da pise evo ja cu.
Krenulo je bas stihovima "ne,nemoj mi prici..."pa e-mail poruke zatim SMS poruke ,pa kafica u restoranu ,sve kao lepo ,nezno nevino i sarmantno ali...Probudis se jednog jutra i shvatis da je san kratko trajao.
 
Gresnica:
Da li vam se nekada desilo da pozelite nesto zabranjeno a potom i svesno stanete na "trulu granu" i na kraju ta grana, naravno ocekivano i pukne?!
Da skratim; jeste li nekada usli svesno u nesto lepo, znajuci pri tom da cete biti povredjeni na kraju?
Gresnica "sa Zlatibora"


A jesi li tvarno sa Zlatibora, ili ti se " to strasno ", desilo na Zlatiboru ?
 
Gresnica:
Da li vam se nekada desilo da pozelite nesto zabranjeno a potom i svesno stanete na "trulu granu" i na kraju ta grana, naravno ocekivano i pukne?!
Da skratim; jeste li nekada usli svesno u nesto lepo, znajuci pri tom da cete biti povredjeni na kraju?
Gresnica "sa Zlatibora"

On je ili ozenjen, ili decko najbolje drugarice ili ???? sta bi jos tebi moglo da bude zabranjeno bas me zanima
 
lujka:
Gresnica:
Da li vam se nekada desilo da pozelite nesto zabranjeno a potom i svesno stanete na "trulu granu" i na kraju ta grana, naravno ocekivano i pukne?!
Da skratim; jeste li nekada usli svesno u nesto lepo, znajuci pri tom da cete biti povredjeni na kraju?
Gresnica "sa Zlatibora"

On je ili ozenjen, ili decko najbolje drugarice ili ???? sta bi jos tebi moglo da bude zabranjeno bas me zanima
ona je udata, ili devojka najboljeg druga ili ????... :lol:
 
Pozdrav za osobu pod imenom LOVAC011, prica nam je identicna.
ELINNA, za tebe jedan VELIKIIIIIII pozdrav, drago mi je da ima i iskrenih osoba, ovde se vecina njih folira :wink:
Sta je u tome tako strasno?
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top