Odobren uvoz polovnih automobila bez uslova

MLibre

Početnik
Poruka
1
U prvom, sve Vam pozdrav! :)
Nadam se da mogu ovde da naciti odgovor na moj pitanje...

To bio upublikovan 06. 07ij. 2009..
Odobren uvoz polovnih automobila bez uslova
Sta znaci?, Sta trenutnu, STO se treba sta uvoziti automobil u territoriju Srbji?
moze i NE biti Euro3+2002...??
Predpostavim: Hocu da kupiti auto u Germaniju, :think: sta da gledati, u smislio, koliko, UKUPNO kosta (paru i vremju) sta mogao da voziti u miru auto u Srpski?
Necu da imato problemi na granicu :roll:

Sta sam nacao dok sada, sta na cenu koj se plati u Nemesku
mora JOS da sumirati:
Ta sta se treba kod policiju, u Nemesko: cervenom_uvoznim_tablici
+cervenom_uvoznim_tablici (exporting_red_plates)
oko 300 EUR
+uvozni PDV: od 1000 do 1500 EUR
+Srpski registraciju: 300 euros
+benzin/Diesel + 2 danas cekati na granicu

Ta onda, ne bolje da traziti auto koj VEC u Srbiju??
Hvala !

P.S. Nadam se, sta moj srpski jezik se mozete da rasumeti .. ;)
 
Проблем је у томе што сви Југовићи купе тамо ауто стар 20 година за 300 евра, а после у њега не улажу ништа и понашају се као да су купили нов ауто. Прво, добрих аутомобила из 1991.-1993. за 500 евра у Немачкој НЕМА. Рецимо, прошле године сам редовно пратио цене ВХ-ова у Немачкој - сваки који је ваљао је коштао између 1200 и 1600 евра, а налицкани кршеви (какве би куповали наши људи) коштају око 400-500 евра. Али чак и у тај ВХ од 1500 евра треба уложити бар још 500, да би био баш ко 'бона. А то ретко ко хоће да уради - за тако нешто је потребна љубав :heart:(олдтајмеристи разумеју о чему причам).
 
ja bi uzeo da mi daju 20 godina star jeep :) uzeo bi i 20 godina star bjuik i krajzler bilo koji .. a uzeo bi i 20 godina star porche kao i bubu 20 godina staru ... ma generalno gomilu automobila ... zapravo sve bi uzeo sto mi neko da za dz... pa ako nije za voznju za delove ovim ljubiteljima oldtajmera...
greota da se neshto tako presuje ...
 

Back
Top