DA LI JE TACNO DA LABRADORU...?

majja

Početnik
Poruka
14
cula sam od nekog chove da labradorima vilica raste tokom celog zivota. on kaze da zbog toga ovaj pas mora da se ubije u desetoj godini jer mu tad vilica pocinje da pritiska neke nerve, zbog kojih pas moze da izgubi kontrolu nad sobom i postane agresivan. navodno njegov prijatelj-veterinar, ubio je na desetine labradora.
ima li ovo neke veze sa zivotom!??? :shock:
 
Majo,
pozdravljam te iz kancelarije ! :)

Takodje te pozdravlja i moj kolega koji ima labradora i plasi se od tog ubice. :shock:

Kao i svaka druga rasa ovi stenci radstu do godinu dana, a zive 8 godina, tada su u penziji.

Naravno da to nema veze sa zivotom, ni sa realnoscu,svako drugi ce ti to reci.

Ma to je cista naucna fantastika. Cuj, veterinar koji ubija labradore ???
 
majja:
cula sam od nekog chove da labradorima vilica raste tokom celog zivota. on kaze da zbog toga ovaj pas mora da se ubije u desetoj godini jer mu tad vilica pocinje da pritiska neke nerve, zbog kojih pas moze da izgubi kontrolu nad sobom i postane agresivan. navodno njegov prijatelj-veterinar, ubio je na desetine labradora.
ima li ovo neke veze sa zivotom!??? :shock:

Majo ovo je strasno :shock: ja nisam strucnjak ali znam gde ih ima, WWW.balkancinology.com i za kinologe i za kinofile :wink:
 
hahahaha...ja imam zenku labradora, ewo sad ce da napuni sedam godina...jako je smeshno to sa vilicom, jako... mislim...haha...a shto se dobremana tiche, oni imaju uzyeban gen, bolesno su posesivni i vezani za gazdu, do krajnosti...poznat je sluchaj kad je choveku izbio pozar u stanu i ker (o dobermanu prichamo) je osetio da ne moze da se izvuche i prvo je napao gazdu...shto se dobermana tiche, nije bajka, oni jesu komplikovana rasa...ne moze svako da ih gaji... za njih je potrebno je veliko srce, strpljenje i autoritet, ponajvishe...
 
Izvini što ću biti oštra-ali oteraj ti tog u 3lepe...
Ne mogu da verujem da neki ljudi još uvek pričaju takve priče.To je strašno.
Ne veruj u te priče i ljubi labradora svog. :D
Pogledaj balkan cinology-super je.
I uvek budi sigurna da je pas ogledalo svog gazde.
 

Back
Top