Sta nam je kog vraga?!

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?
 
LUDICA:
Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?

ja sam se tako zaglavila 3 godine u vezi... pa se raspalo
 
LUDICA:
Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?

Draga Ludice, da li stvarno mislis da je 4 meseca tako puno vremena i da taj neko treba da te "cita"?
Znas, ljudi imaju tu srecu da govore pa se onda tim govorom treba i posluziti ,tj. da li on to treba da nosi kristalnu kuglu ili da gleda u bob pre nego se vidi sa tobom da bi znao sta ti je ????
Ako mislis da ce neko biti u stanju da te bas toliko cita , gresis.Onda ti nijedan nece valjati.Ajd malo obrni situaciju- da li ti uvek znas sta je njemu?
Moj ti je savet da sve sto ti smeta i sto te muci lepo kazes. Zato i dolazi do vecitih nesporazuma izmedju zena i muskaraca , svi oni su mislili da je ona druga strana mislila da je .....Kada bi svi rekli lepo sta im lezi na dusi , toga svega ne bi bilo.
Ne kazem da ljudi koji su dugo zajedno ne znaju, tacnije pretpostavljaju, kako im se partner oseca ali i za to treba da prodje poprilicno vremena i da sa partnerom prebrodis brdo stvari pa da imas na osnovu cega i da pretpostavis da li se oseca ovako ili onako,da li se nesto desilo itd.

Nemoj uvek odmah da se ljutis,samo kazi na vreme.

Sad ako posle sto puta ponovljene isti stvari,tj. ako nije u stanju da zapamti sta ti smeta a ti si mu to sve lepo vise puta objasnila, sta da ti kazem , nemoj da gubis vreme, da mu je stalo - obratio bi paznju.Onako, fundaaaaamentaaalnooo......... :P :P
 
Zamislila sam se nad tvojim rijecima, i u pravu si. Bas sam nedavno gledala jedan film i u njemu djevojka kaze muskarcu:"Ja sam zena. Mi ne govorimo sta zelimo. Ali se ljutimo ako to ne dobijemo!" Tako valjda uvijek ocekujemo da oni znaju kako nam je, da samo na nas misle, ali zivot je ipak nesto drugacije od bajke. Npr. cim sam se ja iduce vece normalnije ponasala i bila raspolozena, odmah je i on bio bolji i sve je bilo super. E sad, vidjecemo sta ce dalje biti...
Hvala! :D
 
Ma ne brini, i meni neki put tesko polazi za rukom da tako uradim, naljutim se opasno i tek onda ukapiram da on mucenik nema predstavu sta je sad meni, pa se onda izduvam nabacim kez i sve je nekako lakse. :D

Ajd pa sretno,Ludice i ne zaboravi da se ludiras. :wink:
 
HEJ DUSO IJA SAM U SLICNOJ VEZI,DODUSE JA SAM SA MOMKOM 11 MESECI!VISE SE NE RASPRAVLJAMO JER SAM JA JEDNO SHVATILA:ON ME VOLI ALI JEDNOSTAVNO NE UME TO DA POKAZE!JA SAM U POCETKU BILA UZASNO BESNA I STALNO SE RASPRAVLJALA SA NJIM,PLAKALA I SL.A ONDA SAM DOBILA MUSKI SAVET DA NE TREBA DA POKAZUJEM DA MI JE STALO!TO SAM RADILA/MALO I USPEVALO MI JE!ALI TO JEDNOSTAVNO NISAM JA,TAKO DA SAM NA KRAJU POSTALA NEZNA PREMA NJEMU,VEOMA NEZNA I PAZLJIVA I ONDA JE I ON POCEO DA SE OTVARA I SADA JE VEOMA NEZAN I PAZLJIV!AKO POSLUSAS ONAJ MUSKI SAVET MOZES DA LAKO PROVERIS DA LI MU JE STALO!MOZES TO I MOJOM METODOM ALI MOZE LAKO DA SE DESI I DA TE FOLIRA ZBOG SEXA!ZAR NEMAS NEKOG ZAJEDNICKOG PRIJATELJA KOGA MOZES DA PITAS DA LI MU JE STALO ILI NIJE?
 
76 godina ja i ona zajedno. eeeeeeeeej pa ti vidi. Nije uvek bilo lako. Bilo je vremena kad sam bezao sa cirkusim jahacicama ali i instruktorkama disanja ali opet dodjem kuci da se uredno posvadjamo. Evo i sad se volimo i pomalo svadjamo.. pa sta ako sam ti pomesao lekove.. ti moje ja tvoje.. duso.. mi sve delimo.. Nazalost bila je ljuta sve dok je nisu ispirali.. sad je na aparatima vec tri dana.. i ko za inat.. bas mis e javila danas ova jahacica, kaze avanzovala sa slona na konja. Bas mi je drago.
 
Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?

kupi mu pola kile pasulja gradistanca da gleda sta oces
 
Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?

Takva osoba te NE voli.
 
Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?

imam...temu na tinejdžere
 

Back
Top