Leteci Tanjiri .. Laz ili istina ?

bejn666

Početnik
Poruka
39
Evo i jednog texta koji bi mogao da objasni odakle dolaze sve misterije o letecim tanjirima...

Hitler je u mladosti bio član jedne stare okultističke organizacije, čiji koreni vuku još iz srednjeg veka.Ona je svoje članove pažljivo birala širom sveta, a sama organizacija bila je strogo zatvorenog tipa.I najmanje kršenje njenih pravila skupo se plaćalo.Hitler je još u najranijom mladosti bio opsednut okultizmom i okružen takvom literaturom gde je upijao svaku reč.Već tada se u njegovom bolesnom umu stvorila ideja o 'Novom svetskom poretku'.
Hitler je na vlast i došao preko magijskih organizacija i poznat je njegov uticaj na velike mase, koje su u njegovom prisustvu prosto padale u neku vrstu transa.To se vidi i na dokumentarnim filmovima sa njegovim govorima, gde masa stoji kao opčinjena, u transu i skoncentrisana jedino na njegove reči.Po tvrdnji američkih psihijatara, njegove reči su direktno 'ciljale' u njihov mozak i Hitler je već tada znao magijske tehnike koje su to omogućavale.Ovo je tek kasnije postalo poznato Rusima i Amerikancima.Tehnike koje je Hitler koristio bile su: zombiranje, masovna hipnoza, ubistva mislima na daljinu...Rusi i Amerikanci bili su obavešteni o svemu tome, ali to nisu uzimali za ozbiljno, sve do pred kraj rata kada su ih njihove obaveštajne službe izvestile da Nemci imaju novo oružje koje vrlo brzo može da uništi ceo svet.Nedaleko od Beča, Nemci su imali laboratorije gde su usavršavali hemijsko i biološko oružje.Međutim, izuzetno veliku pažnju nemački naučnici su posvećivali svemiru, koji je u to vreme za ceo svet bio prilično velika nepoznanica.
U dokumentima iz arhive Trećeg rajha otkriveno je nešto zapanjujuće.Videlo se da je Hitler uz pomoć svojih medija uspostavio kontakt sa međuplanetarnim entitetima.U arhivama je pronađen i dnevnik marije Štajner, jednog od Hitlerovih medijuma.Evo šta je nađeno u dnevniku:'Bilo je to 1932.godine.Popodne su me predstavili lično Adolfu Hitleru.Odmah mi je kazao da sam izabrana za jedan jako važan zadatak, sa još nekoliko ljudi iz naše okultne grupe, kojoj je i lično Hitler pripadao.Nas nekoliko sedilo je u krugu i meditiralo.Rečeno nam je da uspostavimo kontakt sa bićima sa drugih planeta, koja treba da nam pomognu da napravimo svemirski brod.U početku se ništa bitno nije dešavalo, a tada jednoga dana, posle dve nedelje, uspostavljen je prvi kontakt.To je bila planeta koja je od Zemlje udaljena hiljadu svetlosnih godina.Na toj planeti živela su bića malog rasta, sive kože, velikih glava i sa prorezima umesto očiju.Oni su nam rekli da prekinemo sa ovim poslom, da to uopšte nije u redu.Kada smo ovo saopštili Fireru bio je jako ljut, i rekao je da će i bez naše pomoći zavladati svetom i celim svemirom.Posle ovoga nas je držao tamo još nedelju dana, a onda pustio uz pretnju da o ovome nikome ne smemo da pričamo'.
U arhivu Trećeg rajha nađene su skice na kojima se vidi da je Hitler zaista stvorio svemirsku bazu i mali vasionski brod.Kasnije je sagrađen jedan veći, a pred kraj rata i jedan ogromnih razmera.Efikasnost ovih letelica isprobavana je na Antarktiku, u polarnim predelima.Govori se čak da su eksperimenti u početku rađeni u dogovoru sa Rusima, negde u Sibiru.Za ovo se nije došlo do materijalnih dokaza, jer je deo dokumentacije koji se odnosio na saradnju sa Rusima nestao na misteriozan način.Ostaje da se veruje preživelim naučnicima koji su radili na tom projektu i koji su progovorili pred KGB nakon završetka rata.
Nemački naučnici tvrde da je Hitler hteo, kada je video da će da izgubi rat, da pobegne tim vasionskim brodom, i to na planetu sa kojom su njegovi medijumi uspostavili kontakt.Poslao je grupu naučnika da izvrši poslednje pripreme pred poletanje.Sa tim naučnicima je bio i Gering.Sve se to dešavalo na hladnom Severu, a sudeći po nekim podacima možda čak i u Sibiru.Hitler je trebao da se pojavi u bazi dan posle ovih priprema.Međutim, po izjavama naučnika sa projekta, koje su pronađene u dokumentaciji sa njihovog saslušanja pred Gestapoom, nebo se odjednom otvorilo, iz njega je izronio džinovski svemirski brod i prosto usisao Hitlerovu poslednju reč tehnike, njegov lični vasionski brod.Sve se ovo dešavalo naočigled desetine naučnika koji su se posle toga danima pitali šta se to tada desilo.Mnogi od njih su to shvatili kao opomenu Viših sila, jedne mnogo inteligentnije civilizacije nego što je naša.Po njihovom mišljenju ta visoko razvijena bića nisu dozvolila da neko uništi planetu Zemlju i tako ugrozi i život u svemiru.Kažu da je mesec dana nakon ovog događaja Hitler digao ruku na sebe pošto je shvatio da je izgubio i poslednju šansu.

Evo i nekih slicica :)

0.jpg


hitlers_ufo.gif


Nazalost ne mogu da nadjem klip koji sam gledao pre neki dan na youtubeu, ali na klipu se jasno vidi sve... inace u klipu dva coveka sede u "letecem tanjiru" koji stoji na zemlji, oko njih je publika... shta se desava? ljudi pale masinu , i ona pocinje da se krece napred , lebdeci iznad zemlje nekih 10-15 cm.... Taj snimak je naocigledno star izuzetno...ali nije lazan... dalje... daljim kopanjem po internetu nailazim na Lifter.. shta je lifter??

Lifter je jedan mali objekat napravljen od aluminijumske folije, drveta i bakarne zice....ovim hocu da dokazem da uopste nije nemoguce da je covek napravio letece tanjire iz razloga, zato shto Lifter je sprava koja je dostupna SVIMA, znaci svako ga moze napraviti bez imalo truda, i sada FINALE , lifter je sprava koja sama LEVITIRA u vazduhu uz pomoc visoko naponske struje... da li ovo vodi nekuda??? ako postoji spravica svima dostupna koja leti, zasto onda americka vlada ili bilo koja druga se ne bi malo iscimala i usavrsila tu tehnologiju.. onda takodje cuveni vortex drive... Vortex drive se sastoji od 5 ziroskopa kroz ciju sredinu prolaze krive sipke koje se okrecu 50.000 i preko rpm..a zna se da shto je veci obrt nekog predmeta, da dolazi do ometanja zemljanog magnetnog polja i gravitacije....

evo snimak o lifteru...



Ovom temom necu nikoga da teram da stekne misljenje da vanzemaljci ili leteci tanjiri postoje, hocu samo da pokazem ono shto nam stoji ISPRED NOSA... mislim svi dokazi i informacije su tu... samo ih treba pogledati i povezati kraj sa krajem.....
 
Nisam iscitao celi tekst, jer mi je to zamorno. Predugacak je, sto jeste, jeste.
Ali mi je zapelo za oko ono o lifteru na dnu, i cak sam odgledao snimak.

Da to zaista moze tako, dosada bi to amateri u svojim garazama sklepali i trubili na sva usta o tome.
Mislim, ja bih tako da imam uslove, vremena i materijal.
Sto da ne..ako su planovi opste dostupni vredelo bi probati.
Iako sumnjam da bi od toga ista bilo.

To bi odavno bilo u vojnoj, ako ne i civilnoj upotrebi da je tako...

Drugo, snimak mi je sumnjiv do bola. Letelica se klati oko svog tezista kao klatno. Nema odstupanja od te oscilacije ni sekunde.
Sto opet znaci da visi o nekom silikonu, ili jako tankoj niti.

Izvini, ali ja u to ne verujem.
 
извини, дали би хтео да поделиш извор података. сигурно је да гравитција није одгонетнута а да је могућност левитције свим нама испред носа. сигурно је да има безброј извора бесплатне енергије али она нама због политичко/економско/манипулативних разлога није дозвољена.
 
active najverovatnije je i tako.... nego.. nevernice Sal... trazi www.google.com How to make a Lifter... nacices celokupno upustvo kako da ga napravis i sta ti treba... i da.. moguce je, shvatio bi ti to samo da imas iole znanja o fizici ali vidim da ocigledno nemas... :) shta da ti kazem napravi ga i pokazi sebi da gresis...

Izvini, a ti znas koliko ja znanja o fizici imam?
Antigavitacija, moguca sa "stapom i kanapom" ??
Da su tebe slusali, oni laici iz cerna bi ustedeli milijarde dolara na hadronskom kolajderu, ne bi se bez veze zamlacivali..

Vidi..napravi ga ti prvi, demonstriraj..cak ni to. Izjavi odgovorno da si ga napravio i ja cu ti i poverovati.
Zatim ga ja pravim...odmah za tobom.. :):)

I pokazemo svim fizicarima sveta kako je ajnstajn bio obican magarac....
 
xaxa decko... idi pogledaj samo upustvo kako se pravi i nadam se shvatices da nema zica koje ga dizu sa zemlje...samo pogledaj i NADAM SE shvatices...pa vidim da nemas blage veze o fizici posto lupas gluposti... Da ga pravim ne mogu zato shto nemam dovoljno veliki napon struje... :) citaj temu pred kraj sta pishe... nikog ne ubedjujem da verujem samo pokazujem dokaze... opusti se ne moras verovati.. ali da je i nikola tesla bio skeptik kao ti, mi sada ne bi imali struju... zamisli se i pogledaj oko sebe shta je sve moguce danas :)
 
Videlo se da je Hitler uz pomoć svojih medija uspostavio kontakt sa međuplanetarnim entitetima.U arhivama je pronađen i dnevnik marije Štajner, jednog od Hitlerovih medijuma.Evo šta je nađeno u dnevniku:'Bilo je to 1932.godine.Popodne su me predstavili lično Adolfu Hitleru.Odmah mi je kazao da sam izabrana za jedan jako važan zadatak, sa još nekoliko ljudi iz naše okultne grupe, kojoj je i lično Hitler pripadao.Nas nekoliko sedilo je u krugu i meditiralo.Rečeno nam je da uspostavimo kontakt sa bićima sa drugih planeta, koja treba da nam pomognu da napravimo svemirski brod.U početku se ništa bitno nije dešavalo, a tada jednoga dana, posle dve nedelje, uspostavljen je prvi kontakt.To je bila planeta koja je od Zemlje udaljena hiljadu svetlosnih godina.Na toj planeti živela su bića malog rasta, sive kože, velikih glava i sa prorezima umesto očiju.Oni su nam rekli da prekinemo sa ovim poslom, da to uopšte nije u redu.Kada smo ovo saopštili Fireru bio je jako ljut, i rekao je da će i bez naše pomoći zavladati svetom i celim svemirom.Posle ovoga nas je držao tamo još nedelju dana, a onda pustio uz pretnju da o ovome nikome ne smemo da pričamo'.
U arhivu Trećeg rajha nađene su skice na kojima se vidi da je Hitler zaista stvorio svemirsku bazu i mali vasionski brod.Kasnije je sagrađen jedan veći, a pred kraj rata i jedan ogromnih razmera.Efikasnost ovih letelica isprobavana je na Antarktiku, u polarnim predelima.Govori se čak da su eksperimenti u početku rađeni u dogovoru sa Rusima, negde u Sibiru.Za ovo se nije došlo do materijalnih dokaza, jer je deo dokumentacije koji se odnosio na saradnju sa Rusima nestao na misteriozan način.Ostaje da se veruje preživelim naučnicima koji su radili na tom projektu i koji su progovorili pred KGB nakon završetka rata..

Hajde da analiziramo ovo. Da, HItlerovi kompanjoni su bili u kontaktu sa odredjenim vanzemaljskim grupama, ali....Hitler je bio marioneta koju su vukli cas jedni, cas drugi. Razne frakcije sa razlicitim namerama su mu pomagale da dodje na vlast. Ti ovde spominjes Sive (koji su opet uticali na njega da se vrati tata Rotshildu), ali oni su tek kasnije uticali na Hitlera. Na pocetku njegova grupa je bila povezana sa ljudskom vanzemaljskom rasom pod imenom Aldebran. Aldebaran su tipicni Arien tip vanzemaljaca sa plavom kosom i plavim ocima. Ponekad sa braon kosom i zelenkastim ocima. Ova grupa je stajala iza kreacije i manipulacije Germanskih plemena, i Skandinavskih ljudi. Od prilike su visoki 1. 80 sa srednjom gradjom. Potpuno lice na ljude. Vrlo su tehnoloski i vojno orjentisani sa ne mnogo emocija. Oni i Plejadjeci (takodje nasi ljudski srodnici) su pokusali da uticu na Hitlera da se procisti ljudska rasa, tj. da se istrebe ovi sto imaju veci procenat reptilskog dnk. Njihov plan uopste nije bio da dodje do rata. Za rat je kriv tata Rot i ovi koje si ti spomenuo.

preporucujem za one koji znaju nemacki: http://www.freewebtown.com/nsl_forum/Jan.van.Helsing.-.Unternehmen.Aldebaran.pdf
 
Poslednja izmena:
Nisam iscitao celi tekst, jer mi je to zamorno. Predugacak je, sto jeste, jeste.
Ali mi je zapelo za oko ono o lifteru na dnu, i cak sam odgledao snimak.

Da to zaista moze tako, dosada bi to amateri u svojim garazama sklepali i trubili na sva usta o tome.
Mislim, ja bih tako da imam uslove, vremena i materijal.
Sto da ne..ako su planovi opste dostupni vredelo bi probati.
Iako sumnjam da bi od toga ista bilo.

To bi odavno bilo u vojnoj, ako ne i civilnoj upotrebi da je tako...

Drugo, snimak mi je sumnjiv do bola. Letelica se klati oko svog tezista kao klatno. Nema odstupanja od te oscilacije ni sekunde.
Sto opet znaci da visi o nekom silikonu, ili jako tankoj niti.

Izvini, ali ja u to ne verujem.

pusti velik inapon kroz zicu, dole stavi aluminijumsku foliju, vazduh se jonizira i ide ka foliji..imas uzgon i ovo leti..nema tu nista nejasno..
samo u iole vecoj razmeri s`tim mozes dupe da obrises...
 
i jos nesto, da se razumemo tu nema ni a od antigravitacije i slicnog...radi samo zbog potiska koji pravi taj napon...
taj lifter prestaje da radi kad se stavi u vakum...

To je očigledno.

Za sada je jedini način odlaska u svemir putovanje svemirskim brodom.

(Da bi se telo podiglo sa proizvoljne visine h0 na h1, potrebno je delovati silom koja je veća od sile zemljine teže.
Ukoliko su te dve sile jednake, Ek=0.
 
Da bi se telo otelo gravitaciji, mora ubrzati do prve kosmicke brzine bilo kojim pogonom.
Jos uvek su aktuelni hemijski sa tecnim ili cvrstim gorivom, koji su totalno ne efikasni u segmentu iskoriscenosti istog.

Naucnici rade na mnogim projektima pogona, ali nailaze za sada na nepremostive prepreke. Ipak, na dobrom su putu.

Antigravitacija je stvar SF-a, i zasada tamo ostaje.
Cak iako izdvoje gravitrone na jesen u kolajderu, sumnjam da bi se ista prakticno od njih dalo "napraviti".

Samim tim mi je smesna ideja bila o tom lifteru, jer sam mislio da autor teme fura antigravitaciju.
Mislim da i dalje fura to...a meni se podsmeva na nepoznavanju fizike. Svasta.

Kako god, savladjivanjem gravitacije covecanstvu bi se otvorili sasvim novi horizonti, zivot bi bio laksi za 10000 stepeni...ipak, SF, zasada...
 
"Lifter" radi po principu elektrostatike (30000V) i sa antigravitacijom ima ste veze kao i helikopter: nije ANTI-gravitacija kao nesto sta ponistava samu gravitaciju vec radi na principu suprostavljanju gravitaciji kroz rezultantne sile.

Hitler i naucnici 3. Rajha jesu odista bili za korak ispred sovjeta i udruzenih sila z(L)apada no ipak nisu mogli ispred vremena. Ka napred nagnuta krila aviona pa cak i sam mlazni motor ME-262 je tek vise godina kasnije postao praktican a mnogi ostali "uspesi" (Flug-tazen ;) ) su ustvari bili tek kraj slepog puta.

Leteci tanjiri... zasto bi bili laz?
Mozda samo jos uvek nisu istina ali tako ni avioni i svemirske letilice nisu bili istina hiljadama godina covecanstva.
 
Dzabe trud oko objasnjavanja...inace nista novo. Taman i da ga parkiras pred kapijom ( tanjir) postoji ogroman broj ljudi koji prosto traze da budu zaludjeni i dzabe im objasnjavati.
Buduci da jos uvek ( !!! ) koristimo tehnologiju iz vremena WW2 ( klipni i mlazni motori, princip aero uzgona, RFID kase, radar.itd ) sasvim je moguce da nova generacija masina i tehnologija ceka svoju mracnu priliku da se komercijalizuje...
 
NLO ( Nepoznati leteći objekat ), UFO, leteći tanjir, svetlosni brod ili kako ga god želite nazvati - je u stvari jedna prostorno/vremenska "mašina" koja koristi hiperdimenzionalnu tehnologiju, pa je normalno da može svašta... "putuje" velikom brzinom ( možda je "zakočen" u vremenu, a ostalo oko njega "putuje normalnim tokom", pa vam se čini kako radi "nenormalne i brze putanje" ), ispušta razne zvukove ili je potpuno bešuman, svetli čudnim svetlom, pojavljuje se i nestaje... pa to je postalo sasvim već NORMALNO !!! Putovanja "kroz" vreme su već odavno izvodljiva, a pošto većina vanzemaljaca nije ograničena u našem 3. denzitetu, oni ni nemaju linearno vrijeme, pa mogu selektivno izabrati "kada" će se i gde "pojaviti".

I to nije sve. Po svedočenju otetih ljudi, unutrašnjost broda izgleda jako velika i unutra postoje svakojake stvari koje oteti vide, a vanzemaljci koriste. Isti taj brod izgleda jako malo spolja. Da, to je moguće jer je vani 3. denzitet i zakoni 3. denziteta gde mi živimo, a unutar broda vlada obično 4. denzitet i njegovi zakoni. 1 metar u našem 3. denzitetu je potpuno druga stvar od 1 metra u 4. denzitetu, odnosno tamo to nije linearna dimenzija. ( Ne brkati dimenziju i denzitet!!! ). Denzitet ima beskonačno mnogo dimenzija koje su "bočno".

Fizički zakoni koji vladaju u našem vremenu/prostoru, ne odnose se na njih jer koriste zakone drugih denziteta. Mi doživljavamo svemir kao 3D prostor, ali on izgleda da ima puno više "sakrivenih" stvari nego što mi možemo i sanjati. Npr. jedno pitanje koje je osnovno: talas se širi ako je u nekom mediju ( zvuk u zraku, inače da je u vakuumu - ne čujemo ga; svetlost takođe - fotoni itd... ). Ali nas su učili u školi da je su sve planete, sunce, mjesec, komete... okruženi vakuumom?!? Pa kako onda mi vidimo sunce??? Sunce isijava svetlosne talase, pa kako onda kroz "ništa" ( vakuum ) dolaze do nas? Tu nešto nije kako treba - već na početku naše fizike! Ipak se nešto nalazi u tom vakuumu... Ili možda je sve napravljeno od neke posebne strukture koje još nismo svesni?

Zatim, ima nešto osnovno što je "brže" od brzine svetlosti. Kako to da svetlost koja dolazi iz Sunca pa do zemlje treba cca. 8 minuta da stigne, a ako se na Suncu desi neka veća erupcija i anomalija, mi to ODMAH osećamo na Zemlji? Pa naravno - GRAVITACIJA - deluje trenutno kroz sve medije i denzitete istovremeno. Kažu da je ona svest 7. denziteta. Prožima totalno sve, od nje zavise druga događanja, pa je ona izgleda medij koji prenosi razne informacije u obliku svetla, zvuka, energije, itd. Zato i NLO-i mogu ići brže od brzine svetlosti, jer je brzina samo ograničenje našeg 3. denziteta, a u višim ona ništa ne znači jer vreme kao linearno ne postoji.

O ovoj temi imate mnogo toga, pa sada ovde nebi navodio njihov pokretački sistem, već ću dati samo link gde detaljno opisuju jedan "brod" i čini mi se samo jednu vrstu koju koriste "Sivi" i koji su sluge Reptilima koji ih "šalju" u naše "tvrđe" područje u kojemu živimo.

http://homepage.ntlworld.com/ufophysics/

http://www.bibliotecapleyades.net/exopolitica/esp_exopolitics_ZZT.htm

Detalji o pogonu NLO-a ( barem jedna vrsta ): http://rapidshare.com/files/186861106/Ufo_propulsion_details.pdf
 
Poslednja izmena:

Back
Top