Merilo dobrog torbara/torbarice

Poruka
17.135
:rumenko:
Dakle drage dame, sta je po wama merilo pa da kazete da se neko hebe za 5+ (neyebitza me udarila u mozgic), gledam tamo kazu dame hebe se za 5+ , sta su po wama glavne karakteristike dobrog hebaca!?
Draga gospoda sta je po wasem misljenju merilo dobre hebacice!?Sta treba ona da ispuni?!:rumenko:
Dakle izvolte!
 
:rumenko:
Dakle drage dame, sta je po wama merilo pa da kazete da se neko hebe za 5+ (neyebitza me udarila u mozgic), gledam tamo kazu dame hebe se za 5+ , sta su po wama glavne karakteristike dobrog hebaca!?
Draga gospoda sta je po wasem misljenju merilo dobre hebacice!?Sta treba ona da ispuni?!:rumenko:
Dakle izvolte!

Mislio sam da je Sinke!smajlikojitrepcenajednookotik.:lol:

Treba da bidne gimnasticarka...i ondak je to to...da ume da se uvija..:per:
 
:rumenko:
Dakle drage dame, sta je po wama merilo pa da kazete da se neko hebe za 5+ (neyebitza me udarila u mozgic), gledam tamo kazu dame hebe se za 5+ , sta su po wama glavne karakteristike dobrog hebaca!?
Draga gospoda sta je po wasem misljenju merilo dobre hebacice!?Sta treba ona da ispuni?!:rumenko:
Dakle izvolte!

...........pod prvo da je opushtena ,posle da to stvarno zeli i da voli sex .........posle nekoliko puta se vec nadjemo shta kome odgovara i trudimo se da zadovoljimo jedno drugo ..........:ok:
 
somthn like d`s..
 

Prilozi

  • torb.jpeg
    torb.jpeg
    4,3 KB · Pregleda: 47
da je izdrzljiv, da mu se digne na poljubac i ne spusta do kraja, da mu je bar prosecan, da zna da me dohvati i izebe tako da mislim da mi je tuki dosao do mozga, da zna i brzu i sporu varijantu sexa, da voli svasta da isproba i to aktivno bez dugog smaranja u jednoj pozi, da zna da se ljubi, da je vrlo uredan, da zna da bude i dominantan i podredjen u sexu....i svasta jos nesto.....:)
 

Back
Top