Merilo dobrog torbara/torbarice

da je izdrzljiv, da mu se digne na poljubac i ne spusta do kraja, da mu je bar prosecan, da zna da me dohvati i izebe tako da mislim da mi je tuki dosao do mozga, da zna i brzu i sporu varijantu sexa, da voli svasta da isproba i to aktivno bez dugog smaranja u jednoj pozi, da zna da se ljubi, da je vrlo uredan, da zna da bude i dominantan i podredjen u sexu....i svasta jos nesto.....:)

:klap: :worth:

Potpuno se slažem!
 
:rumenko:
Dakle drage dame, sta je po wama merilo pa da kazete da se neko hebe za 5+ (neyebitza me udarila u mozgic), gledam tamo kazu dame hebe se za 5+ , sta su po wama glavne karakteristike dobrog hebaca!?
Draga gospoda sta je po wasem misljenju merilo dobre hebacice!?Sta treba ona da ispuni?!:rumenko:
Dakle izvolte!

Hiljadu puta raspravljano i zakljuceno da nema jednog pravila za sve...ko sta voli nek izvoli
 
da je izdrzljiv, da mu se digne na poljubac i ne spusta do kraja, da mu je bar prosecan, da zna da me dohvati i izebe tako da mislim da mi je tuki dosao do mozga, da zna i brzu i sporu varijantu sexa, da voli svasta da isproba i to aktivno bez dugog smaranja u jednoj pozi, da zna da se ljubi, da je vrlo uredan, da zna da bude i dominantan i podredjen u sexu....i svasta jos nesto.....:)

Kako si uspela da me tako lepo opišeš? :ajmo:
 

Back
Top