Jedna mala prepravka na forumu.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Eh ovako,posto mnogo nas kuckara po krstarici i naravno dodje vrijeme u jednom danu (svakodnevno) kada treba da se klikne na "ODJAVITE SE" i krene u krevet ili eventualno u grad.

Elem,posto ja imam ideju,da umjesno "ODJAVITE SE" pise "ODJENITE SE I IDITE U GRAD" ili da nakon nekoliko poruka ili sati provedenih u jednom danu da dodje obavjest tipa :"Aj spakuj se i bjezi iz kuce,dosta za danas!" (tipa da forum(moderatori) preuzmu ulogu tate i mame i otkvace nas vjerne forumase sa neta. :)

Ali eto i da se malo vise poradi na ljubavi na ovom forumu ili eventualno nekom skladistenju emocija. (jer ove price o sexu je stvarno previse :mrgreen: )

Ostale prepravke(komentare,ideje) slobodno upisite :)
 
meni bi trebali napisati--bole ti je da se vratis odakle si dosla,al nabaci jos koju golu fotku da znamo o kome se radi kad se pojavis opet sledece leto.
ps mada nije obavezno,i ne moras...ima i drugih riba ovde koje razmisljaju da se 'obnaze' tako da necemo mnogo propustiti...
 
Eh ovako,posto mnogo nas kuckara po krstarici i naravno dodje vrijeme u jednom danu (svakodnevno) kada treba da se klikne na "ODJAVITE SE" i krene u krevet ili eventualno u grad.

Elem,posto ja imam ideju,da umjesno "ODJAVITE SE" pise "ODJENITE SE I IDITE U GRAD" ili da nakon nekoliko poruka ili sati provedenih u jednom danu da dodje obavjest tipa :"Aj spakuj se i bjezi iz kuce,dosta za danas!" (tipa da forum(moderatori) preuzmu ulogu tate i mame i otkvace nas vjerne forumase sa neta. :)

Ali eto i da se malo vise poradi na ljubavi na ovom forumu ili eventualno nekom skladistenju emocija. (jer ove price o sexu je stvarno previse :mrgreen: )

Ostale prepravke(komentare,ideje) slobodno upisite :)

Šo se odjavljuješ,umesto da klikneš na X?
 
:lol: Ja bih promenila neke opcije :lol: Sebi bih dala mogucnosti i opcije admin :lol: Volim da voajerisem po profilima :zper:
Šta će ti ta bruka i sramota u životu da budeš admin.
Bolje ti je da hvatiš kad su moderatori prezauzeti ili ih uhvati dremež ili se još nisu rasanili, pa onda otvoriš neku ovakvu temu

http://forum.krstarica.com/threads/258940&highlight=
pa onda voajerišeš po profilima do mile volje (mož' čak i da menjaš podatke.....:per:)
:D
 

Back
Top