SLOBODA!!!!!

QQQQQlllllll ideja!!!!!!!!! :D
Mada bih ipak apelovao da ljudi ne preteruju sa prozivanjima i psovkama... :roll:
Mislim, moze i bez toga... :wink:
Prvo sto cu ja reci je: NEMOJTE ZAKLJUCATI OVU TEMU!!!!!!!!!!!!!
 
Da li je moguce da se pored Incognita provukla takva tema?
@7eDini
Ova tema nije za pozdrave, zelje i cestitke vec za psovanje i kako te nije sramota da skreces sa teme...bla, bla, bla neka neko nastavi, nisam ja za ovo
 
Tema za psovanje,vec postoji... Nazalost... :roll: Nisam znala da postoje takve psovke... :shock: Ali kao sto sam rekla,necu je dirati...

A tema koja sluzi za chat,vec postoji... "najteze je naslov smisliti..."...

Ali... Ajde... Ako zelite,ostavicu je... Ako ne... Lock...

Birajte...
 
као и увек теме се понавњају изнова и изнова...
као што смо имали и тему ''let's talk'' и она је убрзо заборављена ,па је отворена најтеже је наслов смислити ,па кад она буде заборављена отвориће се нова тема са истим садржајем само другачијим насловом.. :roll: :roll: :roll:
 
Bliznakinja:
као и увек теме се понавњају изнова и изнова...
као што смо имали и тему ''let's talk'' и она је убрзо заборављена ,па је отворена најтеже је наслов смислити ,па кад она буде заборављена отвориће се нова тема са истим садржајем само другачијим насловом.. :roll: :roll: :roll:

Tako uvek bude... :roll:
 
Sasha85:
Bliznakinja:
као и увек теме се понавњају изнова и изнова...
као што смо имали и тему ''let's talk'' и она је убрзо заборављена ,па је отворена најтеже је наслов смислити ,па кад она буде заборављена отвориће се нова тема са истим садржајем само другачијим насловом.. :roll: :roll: :roll:

Tako uvek bude... :roll:
па да ...али не може све да буде perfect тако да ћутим и трпим... :D
Ма није ни то лоше...увек се преплићу друге приче...сем задате теме...хахах...опуштено људи 8)
Није лоша ова тема...само нигде псовки..није да их оћу...само кажем :lol: :lol:
 
Sasha85:
Tema za psovanje,vec postoji... Nazalost... :roll: Nisam znala da postoje takve psovke... :shock: Ali kao sto sam rekla,necu je dirati...

A tema koja sluzi za chat,vec postoji... "najteze je naslov smisliti..."...
Ali... Ajde... Ako zelite,ostavicu je... Ako ne... Lock...

Birajte...

Ovaj... nisam sigurna, ali zar nije Alex rekla, otvorivsi tu temu, da ju je otvorila kako bi mi saznali nesto jedni o drugima... iznutra... tako nesto? :oops:
 
Electra:
Sasha85:
Tema za psovanje,vec postoji... Nazalost... :roll: Nisam znala da postoje takve psovke... :shock: Ali kao sto sam rekla,necu je dirati...

A tema koja sluzi za chatvec postoji... "najteze je naslov smisliti..."...
Ali... Ajde... Ako zelite,ostavicu je... Ako ne... Lock...

Birajte...

Ovaj... nisam sigurna, ali zar nije Alex rekla, otvorivsi tu temu, da ju je otvorila kako bi mi saznali nesto jedni o drugima... iznutra... tako nesto? :oops:
da, da... poenta je bila da zavirimo u sebe i otkrijemo neshto za shta nismo znali da postoji...
jeste da se u poslednje vreme pretvorila u chat :? :roll:
ali... to je i dalje TA tema :wink: 8)
 
bleach:
Electra:
Sasha85:
Tema za psovanje,vec postoji... Nazalost... :roll: Nisam znala da postoje takve psovke... :shock: Ali kao sto sam rekla,necu je dirati...

A tema koja sluzi za chatvec postoji... "najteze je naslov smisliti..."...
Ali... Ajde... Ako zelite,ostavicu je... Ako ne... Lock...

Birajte...

Ovaj... nisam sigurna, ali zar nije Alex rekla, otvorivsi tu temu, da ju je otvorila kako bi mi saznali nesto jedni o drugima... iznutra... tako nesto? :oops:
da, da... poenta je bila da zavirimo u sebe i otkrijemo neshto za shta nismo znali da postoji...
jeste da se u poslednje vreme pretvorila u chat :? :roll:
ali... to je i dalje TA tema :wink: 8)

Yap... :wink:
Ali ta tema je takva da na njoj moze i treba o svemu da se prica... I to je jos jedan nacin da saznamo nesto novo o sebi i drugima,zar ne? :wink:
 
Sloboda dakle...
bilo bi lepo kad bi svi napisali kako definisu slobodu...za pocetak...
Slobodu prvo treba pronaci u sebi,znati da niko ne moze da ti uradi nista sto bi te sputalo(bar u nekom psiholoskom smislu)a kada shvatimo to i uspemo sami da se izborimo sa tudjim i sopstvenim sputavanjem preostaje nam ona fizicka.Sto prakticno(bar za mene)znaci da kada je prvi uslov ispunjen niko mi ne moze nista ali ja mogu mnogo toga drugima.Lepa prednost... :)
A
 
Sasha85:
bleach:
Electra:
Sasha85:
Tema za psovanje,vec postoji... Nazalost... :roll: Nisam znala da postoje takve psovke... :shock: Ali kao sto sam rekla,necu je dirati...

A tema koja sluzi za chatvec postoji... "najteze je naslov smisliti..."...
Ali... Ajde... Ako zelite,ostavicu je... Ako ne... Lock...

Birajte...

Ovaj... nisam sigurna, ali zar nije Alex rekla, otvorivsi tu temu, da ju je otvorila kako bi mi saznali nesto jedni o drugima... iznutra... tako nesto? :oops:
da, da... poenta je bila da zavirimo u sebe i otkrijemo neshto za shta nismo znali da postoji...
jeste da se u poslednje vreme pretvorila u chat :? :roll:
ali... to je i dalje TA tema :wink: 8)

Yup... :wink:
Ali ta tema je takva da na njoj moze i treba o svemu da se prica... I to je jos jedan nacin da saznamo nesto novo o sebi i drugima,zar ne? :wink:
da, da... 8)
sad sam tek videla :roll:
nisam mislila nishta loshe... samo sam primetila Electrin post :wink:
 
Flame:
Sloboda dakle...
bilo bi lepo kad bi svi napisali kako definisu slobodu...za pocetak...
Slobodu prvo treba pronaci u sebi,znati da niko ne moze da ti uradi nista sto bi te sputalo(bar u nekom psiholoskom smislu)a kada shvatimo to i uspemo sami da se izborimo sa tudjim i sopstvenim sputavanjem preostaje nam ona fizicka.Sto prakticno(bar za mene)znaci da kada je prvi uslov ispunjen niko mi ne moze nista ali ja mogu mnogo toga drugima.Lepa prednost... :)
A
FILOZOFE!!!!

Evo jedne psovke za pocetak posto se svi prave fini:
Je*em li ti dete u kolevci mrtvo.
_________________________________________

pic*ko jedna raspala,ku*ca nemas pa si naso da se kur*cis ovde kur*cu jedan...(psovka iz "graska")
 

Back
Top