L E T O 2004

Ako polozim matu sad u prvom roku ima leto da mi bude Lo0o0o0o0o0doooooooooo TOTALNO!!!!!!!!! :D
Ima bre da se cimam ko nikad...Gde?
Ma nije bitno...
Mozda svratim kod drugarice na more da vidim sta radi ili odem malo na Zlatibor itd itd... :wink:
 
evo ja sad u nedelju palim za jugu, inace drustvo kaze da ce se najverovatnije ici u petrovac/sutomore - ne znam, nije ni bitno. vazno je samo da se sto pre docepam mog slatkog beograda i kraljeva i onda uzivancija/looodnica 24/7 :D :D hehehe

*~*SUMMER TIME*~* ain't nothing but my crew and me...

:wink: :wink:
 
Black_Swan:
bebidoll:
e ljudi, ja danas idem kuci....nece me biti ovde jedno 2 1/2 meseca!! zelim vam svima savrseno leto, lep provod i puno, puno ljubavi :wink: hehehe


caooosskke

danas?danas je jedan jakooooo lep dan :wink: Neki ce razumeti...

blago tebi!I lepo se provedi kuci!
Не знам бре да ли да отварам нову тему или шта ..углавном Swan
Срећан ти рођендан ,срећо и да ти се све жеље испуне..!
 
Bliznakinja:
Black_Swan:
bebidoll:
e ljudi, ja danas idem kuci....nece me biti ovde jedno 2 1/2 meseca!! zelim vam svima savrseno leto, lep provod i puno, puno ljubavi :wink: hehehe


caooosskke

danas?danas je jedan jakooooo lep dan :wink: Neki ce razumeti...

blago tebi!I lepo se provedi kuci!
Не знам бре да ли да отварам нову тему или шта ..углавном Swan
Срећан ти рођендан ,срећо и да ти се све жеље испуне..!

Jao,HVALA TI PUUUUUNO!!!!!HVALA SVIMA KOJI SU MI CESTITALI!!! :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:
 
Black_Swan:
bebidoll:
e ljudi, ja danas idem kuci....nece me biti ovde jedno 2 1/2 meseca!! zelim vam svima savrseno leto, lep provod i puno, puno ljubavi :wink: hehehe


caooosskke

danas?danas je jedan jakooooo lep dan :wink: Neki ce razumeti...

blago tebi!I lepo se provedi kuci!

Jao... srecan rodjendan! :wink:
Mada moram da priznam da nisam znala :( ali oprostices mi, vazi? Hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti, hoces mi oprostiti??? :wink:
 

Back
Top