L E T O 2004

*november rain*:
Ernesto_Che:
pa dame i gospodo...
vratila sam se i bilo je fantasticno...manje-vise to jest...
boze jos mesec dana do skole...
gimnazija!!! :shock:

jao...LUDA sam za slikom iz tvog profila!!! :shock: (Da ne bude zabune,nisam luda za djevojkom iz profila nego za chitavom slikom! :wink: )
izgleda mocno i strashno...

p.s.necesh se ljutiti ako je stavim kao podlogu? :P

ma kakvi da se ljutim...
poslacu ti i selu sliku ako hoces...vidi se jos deo ruke il tako nesto...
 
Ja bih volela da idem na kampovanje na more s drustvom, to mi je, onako, jedna pusta zeljica, ali ove godine ionako idem u Svajcarsku s delom drustva i jos nekim likovima tako da nema potrebe. Ali vec sam presrecna sto sam izbegla porodicno letovanje ,mama, tata, deca i karte u hotelskoj sobi...'' :lol: :lol: :lol: Jeste da ce tata ostati kod kuce ,,da me cuva'' :shock: :shock: :shock: ali bolje i to... 8)
Dakle, u Suisse, Schwiez, Svizzeriu, krecem sutra i nadam se da ce biti dobro zezanje...
:wink:
 
Ernesto_Che:
gimnazija!!! :shock:

Jao, sto bih ja volela da ponovo idem u prvi razred... Ali sa svojim odeljenjem... tako nam je lepo bilo, tako smo se zezali, tako smo kulirali... Mogla bih zauvek da budem u prvom...:) Ne znam sto, ali ostalo mi je u lepoj uspomeni... Valjda ce i u drugom biti tako, ako ne i lepse :wink:
PS Samo opusteno :arrow: 8)
 
Ernesto_Che:
*november rain*:
Ernesto_Che:
pa dame i gospodo...
vratila sam se i bilo je fantasticno...manje-vise to jest...
boze jos mesec dana do skole...
gimnazija!!! :shock:

jao...LUDA sam za slikom iz tvog profila!!! :shock: (Da ne bude zabune,nisam luda za djevojkom iz profila nego za chitavom slikom! :wink: )
izgleda mocno i strashno...

p.s.necesh se ljutiti ako je stavim kao podlogu? :P

ma kakvi da se ljutim...
poslacu ti i selu sliku ako hoces...vidi se jos deo ruke il tako nesto...

bila bih ti zahvalna. :wink:
moj e-mail za te stvarchice je little_dev1l@hotmail.com
pozdrav :P :wink:
 
Dobar vam dan zelim svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Shinoda's back!!!!!!!!!!!!!!!!!!Yeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Kako ste mi svi, sta ima novo bla bla bla...
 
BY THE WAY...no need to :cry: meni je raspust poceo pre dva dana letnji znaci 28. jula a zavrsava se 10 septembra znaci raspust mi je malo vise od mesec dana a vi imate tri meseca!!!!!meni je lepo i ovih mesec dana ima da loodim ko besna...KISS ZA DVA DANA ODOHHHH :arrow: :arrow: :idea: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:
 
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:

Veliki pozdrav i tebi... :D :D :D

A ti ne budi lenja i posalji PP... ;)
 
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:

Puuu djubre jedno mrzim te!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x
 
Shinoda:
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:

Puuu djubre jedno mrzim te!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x
Sta je tebi covece, 'si ti bolesan od necega??? :? 8)
 
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:

hehe DANAS IDEMMMMMMMMM aja be zivim na bodenskom jezeru gledam svajcarsku i austriju svaki dan..bljak...samo planine i brda...oni glupi alpi vejikiii:)) sta ti tu lepo nema ni sunce samo oblacno bljak:) :)
 
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:
divota... uzivas, a? :wink: lepo... 8)
ko to lud? ovde ima ludih? hm... a da ja za to ne znam? strasno... :shock:

veeeeejiki POZ za tebe, lepo se provedi, pa nam se vrati vesela :lol: :wink: :wink: 8)
 
sto se mog leta tice...
bila sam u banji sa drugaricom... 8)
bilo je... ne znam... neopisivo dobro :lol:
upoznala sam tako neverovatne ljude :lol: odusevljena sam :lol: 8)
sada cu svratiti i do Valjeva uskoro... :wink:
nadam se da cu za kraj raspusta biti u Bgd-u 8)
 
Cheaf:
Shinoda:
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:

Puuu djubre jedno mrzim te!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x
Sta je tebi covece, 'si ti bolesan od necega??? :? 8)

Ma ciamm se bre koj ti je????
Samo oduvek sam zeleo da odem u Svajcarsku,Francusku ili Italiju ali eto ne da mi se :cry: :cry: :cry:
P.S.DRAGO MI JE STO SE ELECTRA LEPO PROVODI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Nisam neki bolesnik koji mrzi ceo svet :? :?
 
Electra:
Ljudi, nisam stigla da vam se javim dan kad sam polazila, ali nije bitno, jer vam se sad javljam iz Svajcarske... :lol: Pa dakle, ovde je prelepo, pogled je mmm (ovaj... konkretno sam mislila na muzjake, ali kad smo vec kod toga, pa, upravo kroz prozor gledam brdasca s preslatkim kucicama :lol: :oops: ), sve je fantasticno... ne znam sta da kazem... hocu da ostanem ovde bar mesec dana :wink:
Dakle, mnogo vas sve pozdravljam, narocito Sashu, Black_Swan i tri lude devojke... prepoznace se one :wink:
Caos :wink:
Svajcarska? Cokolada, sir, sat i visoki zivotni standard? :lol: ~ moje asocijacije za tu zemlju :mrgreen:
Uzivaj! :wink: Ne moram da ti govorim, znam da ces se odlicno provesti... :wink:
Electra:
Strasno je to koliko kvarim ljude oko sebe :oops: :mrgreen:
Da, da... gledas brdasca sa kucicama (preslatkim)... ne mozes ti nas prevariti :pPp
Electra:
... prepoznace se one
hmm... ko bi one mogle biti? q:
 
Alexandra9:
Electra:
Strasno je to koliko kvarim ljude oko sebe :oops: :mrgreen:
Da, da... gledas brdasca sa kucicama (preslatkim)... ne mozes ti nas prevariti :pPp
kvaris? :shock: nemoj da pricas tako nesto... ni u sali... nemoguce 8)

p.s. zasto ljudi razmisljaju tako leti?... :lol: :lol: :lol:
(boldovano)

Alexandra9:
[quote:75cccbedb4="Electra] prepoznace se one
hmm... ko bi one mogle biti? [/quote:75cccbedb4] nemam pojma :shock: apsolutno niko mi ne pada na pamet :? :shock:
sto me nervira kad neko tako napise... kao da mi znamo na koga misli :shock: :lol: 8)
:P :P :P
 
bleach:
sto se mog leta tice...
bila sam u banji sa drugaricom... 8)
bilo je... ne znam... neopisivo dobro :lol:
upoznala sam tako neverovatne ljude :lol: odusevljena sam :lol: 8)
sada cu svratiti i do Valjeva uskoro... :wink:
nadam se da cu za kraj raspusta biti u Bgd-u 8)

e,idem i ja sutra u valjevo!!!
bas ce da mi bude lepo :roll: ....kad sam tamo...to mi dodje ko spora smrt... :wink: :cry:
 
ovo leto prebrzo leti :( :( :( :( :( :( :( :( :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -htela bilo gde s deckom-naravno da ne mogu!!!
-bila do nekog dana u Turskoj-bez decka-jedva izdrzala sa velikom patnjom...utisci?vrelo leto...veoma,veoma hot 8)
 
bleach:
Alexandra9:
Electra:
Strasno je to koliko kvarim ljude oko sebe :oops: :mrgreen:
Da, da... gledas brdasca sa kucicama (preslatkim)... ne mozes ti nas prevariti :pPp
kvaris? :shock: nemoj da pricas tako nesto... ni u sali... nemoguce 8)

p.s. zasto ljudi razmisljaju tako leti?... :lol: :lol: :lol:
(boldovano)
Ma kvarim... :p Kada Keeper ukapira da sirim ovaj izraz ,muzjak' medju ostalim clanovima... moraces da me branis... :p Hoces? (:
~ Cudo sta vrucine znaju da urade :p
bleach:
Alexandra9:
Electra:
prepoznace se one
hmm... ko bi one mogle biti?
nemam pojma :shock: apsolutno niko mi ne pada na pamet :? :shock:
sto me nervira kad neko tako napise... kao da mi znamo na koga misli :shock: :lol: 8)
:P :P :P
Izgleda da cemo morati sacekati Electru da bi nam otkrila o kojoj ozloglasenoj troclanoj bandi se radi :lol: ...
btw... gde nam je treci bandit? :p
 
Sasha85:
A ti ne budi lenja i posalji PP... ;)

Jao... ne stignem... :? dok napisem mailove kuci i celom drustvu, ode mi sve vreme predvidjeno za net... mi smo ustvari u Kinderdorf (Decje selo) Pestalozzi... sve programirano... ali ne bunim se previse, drustvo je fenomenalno... bas danas su dosli neki likovi iz Novog Pazara, Nisa i Vrbasa... jos ih nisam sve skontala, ali skontacu... najkasnije veceras :wink:
Veeeeeeeejiki pozdrav :wink:
 
bleach:
divota... uzivas, a? :wink: lepo... 8)
Nadam se da nisam zaboravila quotovanje... :lol:
Iju, jos pitas... prelepo je... a pogled... :lol: :lol: :lol:

bleach:
ko to lud? ovde ima ludih? hm... a da ja za to ne znam? strasno... :shock:
Pa, ovaj... :lol:

bleach:
veeeeejiki POZ za tebe, lepo se provedi, pa nam se vrati vesela :lol: :wink: :wink: 8)
Ma naravno :wink: A ionako se cepam po ceo dan :lol: i izgledam bas ovako :arrow: :lol:
 

Back
Top