Крај Америке као светске силе?

Да ли економска криза значи крај америке као светске силе?

  • Да

  • Не

  • Можда

  • Незанима ме


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nije u igri samo SEK-a, vec i to sto u saveznim drzavama Teksasu, Kaliforniji idr. polako meksikanci postaju vecisko stanovnistvo .
ilegalni imigranti stalno pristizu a i natalitet im je mnogo veci nego Amerikim crncima i belcima pa se moze desiti da neke drzave izadju iz te konfederacije .
I jos jedan faktor su i Izrael i stvaranje Palestinske drzave .
podela Iraka jer je ocigledno da Kurdi ,Suniti i Siti vise nemogu da zive u jednoj drzavi a Amerika ce taj rad zasigurno izgubiti .
Na Americkim plecima su i Koreja , Kosovo itd itd

Pa tako da prijatelju moj pitanje je koliko ta pleca mogu da izdrze i kada ce puci
 
Mi bi bolje trebali da razmisljamo kako cemo mi izaci iz krize u kojoj smo stalno, a ne da se bavimo najmocnijom zemljom sveta koja je ispred nas barem nekih 100 godina

Treba da se interesujemo takvim temama, jer Amerika ima dosta uticaja na veliki broj zemalja, pa i na Srbiju, i kada propadne, doci ce do mnogih promena na globalnom nivou.:bye:
 
Nije u igri samo SEK-a, vec i to sto u saveznim drzavama Teksasu, Kaliforniji idr. polako meksikanci postaju vecisko stanovnistvo .
ilegalni imigranti stalno pristizu a i natalitet im je mnogo veci nego Amerikim crncima i belcima pa se moze desiti da neke drzave izadju iz te konfederacije .
I jos jedan faktor su i Izrael i stvaranje Palestinske drzave .
podela Iraka jer je ocigledno da Kurdi ,Suniti i Siti vise nemogu da zive u jednoj drzavi a Amerika ce taj rad zasigurno izgubiti .
Na Americkim plecima su i Koreja , Kosovo itd itd

Pa tako da prijatelju moj pitanje je koliko ta pleca mogu da izdrze i kada ce
puci


Исувише су се Амери "заиграли" на свим странама света ...
Кула од карата, ма колико велика била,
падне на задњој карти ...

А да ли је ова карта "последња" или ће требати још нека, видећемо ...
На срећу, доживећемо ...

Право питање је да ли ће због пада Америке нама бити боље ???

:think::think::think:
 
Да ли сматрате да је ова економска криза много ослабила америку,и да ли ће она успети да врати стари,злочиначки сјај,или ће ослабити и постати јадна,безначајна дрзава?

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:....zločinački sjaj...:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
šta sad radim, da uhapsim samoga sebe, pošto koristim zločinački Windows, Adobe aplikacije, internet i trošim električnu energiju......:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
tu se slazemo, ako propadne Amerika odosmo i mi u p.m :bye:

Nisi razumeo momka nazalost...:mrgreen: Imati uticaj na nekoga nije isto sto i zavisti od nekoga.Amerika ima uticaj na skoro sve zemlje,jer ona prakticno odlucuje da li je neka vlada demokratska ili ne.Da bi se oslobodili tog uticaja i smrada koji Amerika konstantno siri svojim prisustvom,mi moramo da se oslobodimo od nje tj. da gledamo da NE ZAVISIMO OD NJE! :ok:

Kada propadne amerika i kada niko ne bude zavisio od amerike,vec iskljucivo od svoje sposobnosti upravljanja drzavom...mislim da ce svaki veci grad na svetu napraviti veliku zurku u cast propasti svetskg tiranina i svi ce biti srecni...:worth:
 
Исувише су се Амери "заиграли" на свим странама света ...
Кула од карата, ма колико велика била,
падне на задњој карти ...

А да ли је ова карта "последња" или ће требати још нека, видећемо ...
На срећу, доживећемо ...

Право питање је да ли ће због пада Америке нама бити боље ???

:think::think::think:

Verujem da hoce jer cemo se osloboditi Balkanskog monopola.
 
Nisi razumeo momka nazalost...:mrgreen: Imati uticaj na nekoga nije isto sto i zavisti od nekoga.Amerika ima uticaj na skoro sve zemlje,jer ona prakticno odlucuje da li je neka vlada demokratska ili ne.Da bi se oslobodili tog uticaja i smrada koji Amerika konstantno siri svojim prisustvom,mi moramo da se oslobodimo od nje tj. da gledamo da NE ZAVISIMO OD NJE! :ok:

Kada propadne amerika i kada niko ne bude zavisio od amerike,vec iskljucivo od svoje sposobnosti upravljanja drzavom...mislim da ce svaki veci grad na svetu napraviti veliku zurku u cast propasti svetskg tiranina i svi ce biti srecni...:worth:

Нажалост,неће.Америка има подршку скоро свих земаља света...........
Мада,пропаст америке је аутоматски и пропаст велике британије,и шиптарије,што је добро :D
 
Nisi razumeo momka nazalost...:mrgreen: Imati uticaj na nekoga nije isto sto i zavisti od nekoga.Amerika ima uticaj na skoro sve zemlje,jer ona prakticno odlucuje da li je neka vlada demokratska ili ne.Da bi se oslobodili tog uticaja i smrada koji Amerika konstantno siri svojim prisustvom,mi moramo da se oslobodimo od nje tj. da gledamo da NE ZAVISIMO OD NJE! :ok:

Kada propadne amerika i kada niko ne bude zavisio od amerike,vec iskljucivo od svoje sposobnosti upravljanja drzavom...mislim da ce svaki veci grad na svetu napraviti veliku zurku u cast propasti svetskg tiranina i svi ce biti srecni...:worth:

gle, još jednog lažnog komuniste
sve što je došlo iz USA, nemoj da koristiš, tj. nemoj više da budeš na internetu
 
Нажалост,неће.Америка има подршку скоро свих земаља света...........
Мада,пропаст америке је аутоматски и пропаст велике британије,и шиптарије,што је добро :D

A sta je Britanija bez SAD-a??? Nista. Kada bi doslo do pada Amerike, Rusija bi preuzela americke saveznike i postala jos jaca, sto bi za nas bilo bolje.:klap:
 
Svaka velika imperija mora da propadne, kad-tad. Tako je bilo sa Rimom, Velikom Britanijom, Austro-Ugarskom, Turskom, Spanijom........Amerika ce sigurno propasti u narednih 100-200 godina, a mozda i ranije. Svoj razvoj zasniva na militarizmu i naftnim izvorima, sto je veoma rizicno i kratkotrajno za razvoj neke zemlje.

............поготову зато што русија има више нафте и уопште ископина ;)
 
Прочитај мој пост изнад,а за вас ме заболе :hahaha:

A sta sam to ja?:confused::per::lol:

То је добро,руси би нам дали и шиптарију и косово "и била би србија нова,од србије све до мора"

Dali bi nam tuki ako se to kosi sa njihovim interesima.Decko jesi li ti svestan da od zapada i istoka ne mozemo nista dobro ocekivati ako nije zajdnicki interes?Ruse bi boleo ***** da nemaju isti problem kao i mi.Sem toga oni i Ameri se pice preko nasih ledja previseeeeeeee dugo!
 

Back
Top