Rupa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A jesmo curke ...dok smo se mi prebrojavale i nadhebavale tamo se vodio rat .
I to kakav rat.
Ne bi ucestvovala al je bilo zabavno mame mi .
Sledeci put klikci malo na refresh , nista nisi za sve ove godine naucila .
A ni ja sa tobom.
Ebo nas pas blesave ;)

I sad spavas boli te sto je meni dosadno , kokoško nijedna .
 
Znaš šta, ako me ispališ, stvarno si najveća pi..čka na svetu!!! Nisi ti balavac od dve godine da budeš tako neodgovoran! Ako si već tražio da ti pomognem i preko veze sredim, što se sad ponašaš k'o najgori kreten?
A što je najgore, ja ću da se obrukam zbog tebe:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
princip je jednostavan:dodjes kazes sta imas i zakopas
ne mora da ima logican sled
moze pozitivno i negativno(mada pozitivno je steta da bude u rupi)
ljubav porodica posao bankari poreznici-reci im sta stvarno zelis
posle nastavis svojim putem kao prava dama(ili ribetina:zper: )

Porodica- volim Vas,i uvek ce mi porodica biti na prvom mestu.
Mojoj ljubavi- volim te najvise na svetu,uvek cu biti uz tebe,ma sta da se desi.Ti si mi sve.
Prijatelji-u nekima sam pronasla prijatelje za ceo zivot,hvala vam,divni ste...To su prijatelji o kakvima sam samo sanjala.Ovi drugi...zao mi je sto sam predobra,pa Vam nisam vratila istom merom,da ne mislite kako ne vidim neke stvari..
Neprijateljima-nikada ne mozete biti toliko losi,koliko ja mogu biti dobra.ma kako bili pakosni i zlobni.
On-hvala ti sto si mi pokazao,svoje pravo lice...Zalim sto nisi pre...zahvaljujuci tebi,sada znam da cenim ovo sto imam.Hvala sto si me naucio da takve tebi "procitam" na kilometar.Ipak je necemu vredelo.
Ona-hvala sto si mi ulepsala te dve godine..Bilo je pravo zadovoljstvo upoznati tako divnu osobu.Od svih njih si bila najiskrenija i na tome ti beskrajno hvala.necu te nikada zaboraviti..Mozda se jednom i sretnemo u tom velikom gradu...
ovi ostali..ma sa njima cu ja vec lako...:):)
 
Poslednja izmena:
Grrrrrrr poludecu od svih tih izgovora,nesposoban si i uz to tvrdoglav....ako ti se ide u blato izvoli...jos cu da te gurnem...ali ne vuci sve nas za sobom....budalo jedna.....i nemoj da seres o ekonomskoj krizi...ti je sigurno ne osetis!!!!!!!!!!!!!!
 
Dobro, kako te nije sramota da kažešda je bilo toliko dece, kad nije i znaš da znam i da mogu da izračunam, da se toliko popilo kad nije, fizički nije bilo vremena za to.
Malo li je nekoga ko ti za sat ipo ostavi preko sto svra još da kratiš.
Pa ko danas još toliko zarađuje?
 
Dobro, kako te nije sramota da kažešda je bilo toliko dece, kad nije i znaš da znam i da mogu da izračunam, da se toliko popilo kad nije, fizički nije bilo vremena za to.
Malo li je nekoga ko ti za sat ipo ostavi preko sto svra još da kratiš.
Pa ko danas još toliko zarađuje?

A ko toliko placa....:eek:
 
bem ti krizu, i globalnu i svaku drugu...kako biti spretan i preživeti ovo,...a ostati
normalan....bem ti račune, kreditne kartice i sva ta sranja...dokle više..i dokle će
neko sa manje škole i manje znanja imati veću platu....kako...jel treba da naučim
da kradem ili šta.....bem ti poštenje...i bem ti prijatelje koji te zaborave kad
je muka.......bem ti sve....
.:besna::besna::besna::besna::besna:

sorry al :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top