Сви уз нас каже Тадић

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932

Ovih dana u Beogradu je boravio Grcki predsednik. Prilikom pozdravnog govora između ostalog Tadic je i ovo rekao:
Eto, ko kaže da mi nismo Evropa i da ne pripadamo toj Evropi.!
Uz nas je Grcka, Kipar, Rumunija, Spanija, oni kako znate nisuuuuu
priznali Kosovo.!

Pošto živim u Svajcarskoj, prilikom otvaranja nekakve Univerzijade u Beogradu, te veceri menjajuci sve TV kanale koje možemo da gledamo u Svajcarskoj-nekih pedesetak iz svih zemalja EU, kao i vecina sa Balkana itd. i zamislite da niko, bas niko nije te veceri ni bilo koje naredne, bilo šta rekao o Srbiji i toj Univerzijadi.

Ako nisu mogli da prenose direktno, to se valјda placa, mogli su za vreme svog TV dnevnika da kažu dve tri reci, to im niko neće naplatiti. Ali nisu. Posle tog otvaranja, kasnije dan dva pogledam većinu CH stampe, i primetim da ni tamo niko nije ništa rekao.

Dakle, to je Tadiceva Evropa...

Najveca tragikomedija desila se prilikom otvaranja kad je onaj kilavko Djelic izasao za mikrofon da nešto kaže.. Drao se kao magarac a da ga niko nije čuo.! Valjda neko od tehnickog osobolja je shvatio da mu tu nije mesto pa mu je na kratko izvukao kabal!

Znamo da su pustili Cekua u Bugarskoj, ijako je bila za njim raspisana međunarodna Inerpolova poternica.

A najveci samar i pljuvanje direktno u oci Srbima i srpskoj Vladi, kada je taj isti Interpol ponistio međunarodnu poternicu za 18 trazenih zločinaca iz Bosne i Hercegovine, odgovorni za pokolj u dobrovoljackoj ulici u Sarajevu..

I to je Tadiceva Evropa..

Na jednoj strani Djelic u Bg tog dana otvara univerzijadu a na drugoj strani u istom tom bg u strogom centru pronalaze majku i cerku umrle od gladi. To je tadiceva i Djeliceva Srbija. Evropa nema alternativu. Cak iako njeni zitelji umiru od gladi.

Najnovija vest je da beli sengen neće vaziti za stanovnike kosova,
izricit je stav evropske komisije.

Dakle, prihvatanjem belog sengena u tom obliku, Tadic, koji se stalno busa u prsa junacka da neće nikada priznati Kosovo, na indirektan način ipak priznaje prvu nato državu...

Човек не живи у Србији, али ипак је упућенији у политику власти у Србији него многи који живе у Србији!
 
Poslednja izmena:
i treba da je prizna.

Цар Лазар је будала али су Тадић и његови гласачи паметни
retard.gif
.
 
kad budemo shvatili da je samo jedan nacin da vratimo kosovo-a to je da se svi oni koji su otisli sa kosova posle 2 sr. pa na ovamo sa sve potomcima organizovano vrate na kosovo !!!!!
gospodo kosovo NE MOZE BITI SRPSKO DOK SRBI NE BUDU VECINA NA KOSOVU !!!! mozemo ovde mi lupetati sta kome padne na pamet ali je ovo istina.dakle gospodo ako vam je stvarno do kosova pokazite to na delu....kad krenete vi koji ste prvi otisli,mozete posle od mene i moje porodice da trazite da podjemo na kosovo i da ga zivotima branimo.....99 kad sam poveo jedinicu na kosovo iz kraljeva na moje iznenadjenje slucajno sam saznao da su rezervisti koji vode poreklo sa kosova potplatili opstinske organe zaduzene za mobilizaciju /3OO-5OO DM/da u kolevku srbije gde su licno rodjeni ne idu.......eeeeeeeeee tako vise ne moze...zao mi je....
 
  • Podržavam
Reactions: A--
ЗАШТО ???

Због себе или због Нас ???

:think::think::think:
ma dobro, ja to vise tako sa Teom, zanimljiv je kad poludi, ali se nesto uozbiljio i primirio.:mrgreen:

nisam za eksplicitno priznanje, ali smo ga izgubili, i to je to.
bilo bi dobro da sagledamo i dobru stranu tog gubitka, a to je da nam ne treba toliko siptara, koji bi postali jednog dana vecina u Srbiji, ali to smo milion puta pisali i preganjali se svi ovde, vise i nema smisla ponavljati.

a Paja1408 je u pravu.
 
ma dobro, ja to vise tako sa Teom, zanimljiv je kad poludi, ali se nesto uozbiljio i primirio.:mrgreen:

nisam za eksplicitno priznanje, ali smo ga izgubili, i to je to.
bilo bi dobro da sagledamo i dobru stranu tog gubitka, a to je da nam ne treba toliko siptara, koji bi postali jednog dana vecina u Srbiji, ali to smo milion puta pisali i preganjali se svi ovde, vise i nema smisla ponavljati.

a Paja1408 je u pravu.

Никада ништа није изгубљено док се не призна,
а бојим се да ће Тадић (ако не он а оно Николић, Ђелић ...)
под притиском и пред уценама
да је признање самосталности окупираног Космета
ЈЕДИНИ НАЧИН ДА ОСТАНЕ НА ВЛАСТИ И ЗАДРЖИ ПОДРШКУ ЕУ


Пристати ...

Нама ће продати још једну од хиљада лажи,
замаглиће очи ситним бенефитом,
и ОДЕ КОЛЕВКА, КОРЕН ...

А Паја1408 јесте у праву !!!
Али ми остали не смемо бити као такви који су из ратова не само на Косову и Метохији, него било где у ЕХ ЈУ извлачили само личну материјалну корист ...
 
Никада ништа није изгубљено док се не призна,
а бојим се да ће Тадић (ако не он а оно Николић, Ђелић ...)
под притиском и пред уценама
да је признање самосталности окупираног Космета
ЈЕДИНИ НАЧИН ДА ОСТАНЕ НА ВЛАСТИ И ЗАДРЖИ ПОДРШКУ ЕУ


Пристати ...

Нама ће продати још једну од хиљада лажи,
замаглиће очи ситним бенефитом,
и ОДЕ КОЛЕВКА, КОРЕН ...

А Паја1408 јесте у праву !!!
Али ми остали не смемо бити као такви који су из ратова не само на Косову и Метохији, него било где у ЕХ ЈУ извлачили само личну материјалну корист ...
ne razumem ??? kakvu sam ja to materijalnu korist izvukao ???
a oko kosova sta se to u sustini menja ako se ili prizna ili ne prizna ako na kosovu nema srba koji mogu biti nosioci suvereniteta ????
 
kad budemo shvatili da je samo jedan nacin da vratimo kosovo-a to je da se svi oni koji su otisli sa kosova posle 2 sr. pa na ovamo sa sve potomcima organizovano vrate na kosovo !!!!!
gospodo kosovo NE MOZE BITI SRPSKO DOK SRBI NE BUDU VECINA NA KOSOVU !!!! mozemo ovde mi lupetati sta kome padne na pamet ali je ovo istina.dakle gospodo ako vam je stvarno do kosova pokazite to na delu....kad krenete vi koji ste prvi otisli,mozete posle od mene i moje porodice da trazite da podjemo na kosovo i da ga zivotima branimo.....99 kad sam poveo jedinicu na kosovo iz kraljeva na moje iznenadjenje slucajno sam saznao da su rezervisti koji vode poreklo sa kosova potplatili opstinske organe zaduzene za mobilizaciju /3OO-5OO DM/da u kolevku srbije gde su licno rodjeni ne idu.......eeeeeeeeee tako vise ne moze...zao mi je....

:klap::klap::klap:
 
ne razumem ??? kakvu sam ja to materijalnu korist izvukao ???
a oko kosova sta se to u sustini menja ako se ili prizna ili ne prizna ako na kosovu nema srba koji mogu biti nosioci suvereniteta ????

Пајо,
Извини уколико нисам био довољно прецизан,
наравно да нисам мислио на тебе,
Ти си сигурно часно и поштено повео војску у борбу за заштиту Отаџбине и народа ...

Мислио сам на оне Вукове и Арканове јајаре и пилићаре који су ишли у пљачку ...
 
Jedino slepci misle da je Univerzijada neki dogadjaj, to je skup kloshara koji su umislili da su sportisti.
Универзијада нема благе везе са спортом.

То је само интернационална фенси студентска журка .... да се будући академци мало разоноде ... друже ... да падне неки међународни сношај ... :whistling:
 

Back
Top