Opasnost vreba na poslu

Milanche°

Poznat
Banovan
Poruka
7.459
http://www.kurir-info.rs/clanak/crna-hronika/kurir-04-07-2009/umro-u-toku-zestokog-seksa

Thumb_nude_man_on_the_beach_08[1].jpg


ovo je strasno :neutral:
i koji je to blam za njegovu crnu zenu
zato moj savet izbegavajte ex-anje na poslu
 
BEOGRAD - Nago i beživotno telo Milutina M. (46) pronađeno je juče oko 12 časova u prostorijama firme "Maneks" u Beogradskoj ulici 14, u kojoj je preminuli bio zaposlen.
Iako će zvaničan uzrok smrti biti poznat tek posle obdukcije, prema nezvaničnim saznanjima Milutin je umro u noći između četvrtka i petka, kada je tokom žestokog seksa doživeo srčani udar!
Telo su pronašli radnici ove firme, koji su odmah pozvali policiju i Hitnu pomoć. Kada su lekari stigli na mesto dešavanja, posle višeminutnog pokušaja da reanimiraju nesrećnog čoveka, preostalo im je samo da konstatuju smrt.
Kako Kurir saznaje, stanari ove zgrade ispričali su policiji da je noć uoči smrti Milutina u firmi posetila neka žena. Oni su dodali da je ona nekoliko sati kasnije viđena kako u panici istrčava iz stana u kome je smeštena firma.
- Moja ćerka tvrdi da se na hodniku srela sa nekom ženom koja je na vrata "Maneksa" pozvonila daleko posle isteka radnog vremena. Poverila mi se i da joj se učinilo da je vrata otvorio upravo Milutin.
Sudeći po svemu što sam čula, pretpostavljam da su posle toga njih dvoje imali seks, tokom koga je njegovo srce otkazalo. A, pošto se čini da je u pitanju bila neka "švalerska šema", žena se verovatno prestravila kada je shvatila da joj je ljubavnik umro, a zatim pobegla da ne bi i sama bila žrtva skandala, priča jedna od stanarki.
 
Шта је страшно, не разумем?
Што је имао срчани удар?
Па дешава се...
Што му се то десило у току секса?
Или што није био са својом женом?

А ти се баш уплашио а? :mrgreen:

pa nije svejedno:sad2:
mada kad razmislim i bolje sto je umro,za njega
da je preziveo tek onda bi nahebao
 

Back
Top