Пререгистрација странака 23. јула

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Почело је почело.
Коначно да се види ко има подршку народа да га заступа у Скупштини а богами по новоме закону О ИЗБОРУ ОДБОРНИКА и у локалу.
Прошло је време када су се којекакви типови крили иза имена странке, а свим оним што су чинили у приватном животу, не заслужују да буду чланови ни једне која је данас у Скупштини.
И коначно мало реда да се уведе у политички живот.
И сада наступа БЕЖАНИЈА
Видећете како ће из свих странака масовно да се исчлањују они који су свесни да не могу добити гласове ни у својој кући, у оквиру своје породице, из само једног разлога. Да би сутра могли рећи, да нису чланови ни једне партије, како би нешто ушићарили од владајуће гарнитуре.
У партијама ће остати само идеалисти и људи чистих образа.
Једни због онога у шта верују и за шта су се годинама борили а други свесни да су нормални људи, цењени у друштву, који сутра могу изаћи на црту пред гласаче, без страха да ће у јавности испливати неки прљави веш. који су оставили за собом
Лично сам противник владајуће гарнитуре, али нека им је халал за ово што учинише. Мислим да ће нам свима бити боље и да ћемо ми чланови још боље радити за своје партије знајући да нас представљају нормални и часни људи.
 
Мислим да ће нам свима бити боље и да ћемо ми чланови још боље радити за своје партије знајући да нас представљају нормални и часни људи.

А зар ти оно не рече да ниси члан ниједне странке !? :think::think::think: :whistling::whistling::whistling:


Само да ти обратим пажњу, :mrgreen:
на чињеницу да је један други, "зеленооки" мачор,
тренутно ЦРН!!! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Знам да ти такве ствари не промичу и да их не заборављаш,:ok::worth:
али само да ти "освежим памћење"!!!:mrgreen:
 
Ne znam da li Vulin rules ili not rules ali 10.000 nema šanse da nakupi. Osim ako ne krene Grobarevim metodama pa ne podeli narodu jabuke i sendviče u zamenu za potpis. :rumenko:

Па ако потпис кошта јабуку или сендвич:think:.....................онда за АНАНАС или кило банана:worth:..............могу да их ............"водим у кревет" !? :whistling::whistling::whistling:

Мисли се само на женски део популације, тако да иако је Закон изгласан, хомосексуалци :evil: СТОЈ!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Ja sam tu malčice stranački neobrazovana :rumenko:, pa jedno pitanjce :

A jel' mogu ti sendvičari da se potpišu obojici ili...?:rumenko:

Ne. Potpis mora da se da uživo, sa JMBG i osoba se registruje kao jedan od osnivača stranke i njeno ime će biti javno dostupno u podacima o toj stranci. U Ministarstvu za državnu upravu i lokalnu samoupravu će kompjuterski voditi evidenciju i neće prihvatati duple potpise. A 10.000 potpisa uopšte nije lako skupiti, znam iz iskustva da su ljudi teški kad treba da vade iz tašne ličnu nego samo produže dalje. DS će ići po principu da će zvati samo sigurne glasače i dogovoriti sa njima da ih neko poseti i uzme potpise, da se ne cimamo.
 
Па ако потпис кошта јабуку или сендвич:think:.....................онда за АНАНАС или кило банана:worth:..............могу да их ............"водим у кревет" !? :whistling::whistling::whistling:

Мисли се само на женски део популације, тако да иако је Закон изгласан, хомосексуалци :evil: СТОЈ!!!:rtfm::rtfm::rtfm:

Pa ove naprednjake verovatno možeš, oni se prodaju za sitne pare (ili sitno voće). :mrgreen:
 
Mozda je i bolje da se politicka scena u Srbiji malo rascisti i da se minijaturne stranke ugase.Jer ja ipak polazim od toga da je bolje imati jedan zdrav pokret od 50 ljudi koji ima tendenciju da naraste sto se br. clanova tice na 1 000 000 zbog dobrih ideja,nego neka mlitava neaktivna stranka sa nezdravim programom koja vise nazaduje nego sto napreduje da egzistira u nedogled.

U ovo ubrajam i komuniste iako sam i sam komunista!
 
Mozda je i bolje da se politicka scena u Srbiji malo rascisti i da se minijaturne stranke ugase.Jer ja ipak polazim od toga da je bolje imati jedan zdrav pokret od 50 ljudi koji ima tendenciju da naraste sto se br. clanova tice na 1 000 000 zbog dobrih ideja,nego neka mlitava neaktivna stranka sa nezdravim programom koja vise nazaduje nego sto napreduje da egzistira u nedogled.

U ovo ubrajam i komuniste iako sam i sam komunista!

E da, zbogom i komunisti:mrgreen:
 
Mozda je i bolje da se politicka scena u Srbiji malo rascisti i da se minijaturne stranke ugase.Jer ja ipak polazim od toga da je bolje imati jedan zdrav pokret od 50 ljudi koji ima tendenciju da naraste sto se br. clanova tice na 1 000 000 zbog dobrih ideja,nego neka mlitava neaktivna stranka sa nezdravim programom koja vise nazaduje nego sto napreduje da egzistira u nedogled.

U ovo ubrajam i komuniste iako sam i sam komunista!

Da li si komunista po opredeljenju ili si baš u NKPJ? Zanima me šta će oni da rade da nakupe te potpise, da li će se udružiti sa još nekim strankama ili će pokušati samostalno. Ima dosta penzionera kod mene u kraju što ih podržavaju a znam i par mladih ...
 
A da zaboravio sam da napomenem da ce i ovde nazalost biti manipulacija,pa ce kapitalisticki smradovi poput Dinkicevog G17+ ili Karicevog PSS da dele zejtin,ulje,vekne hleba i dopunu za telefon onima koji jedva prezivljavaju.Narod ko narod ce da se proda za sitne pare i potpisace one liste za koje nikada ne bi potpisali.

Nažalost toga će biti i nadam se da će neko sprovesti kampanju i skrenuti ljudima pažnju da to ne rade.
 
A da zaboravio sam da napomenem da ce i ovde nazalost biti manipulacija,pa ce kapitalisticki smradovi poput Dinkicevog G17+ ili Karicevog PSS da dele zejtin,ulje,vekne hleba i dopunu za telefon onima koji jedva prezivljavaju.Narod ko narod ce da se proda za sitne pare i potpisace one liste za koje nikada ne bi potpisali.

Ma da bre, narod je kriv:thumbdown:
Inace, da se daje potpis od srca svi bi listom potpisali za NKPJ:lol:
 
У суштини поздрављам ову иницијативу:ok:,..........само нека се политички циркус:evil: ..............малко "рашчисти"!!!:worth:

Да се ја питам ја бих увео минимум од 30.000 потписа:worth:..............па ко воли нек изволи!!!:ok:

:ok::ok::ok:
 
Koliko znam i NKPJ je komunisticka partija pa ne ne razumem tu razliku koju pravis izmedju NKPJ-a i ostalih komunista u Srbiji.Ja nisam ni u jednoj partiji,a znam ljude iz skoro svih komunistickih partija kod nas.Mogu reci samo da tu ima pojedinaca sa zdravim idejama sa kojima moze ozbiljno da se radi.To bi znacilo da se makar okupi 50 mladjih ljudi militantnih koji su spremni na sve (koji ne prezaju ni od cega) i koji ce sutra kada se bude stvorio pokret od 50 ljudi moci ako treba da naprave manifestaciju na ulici bez straha da ce u kapitalisticko-fasistickoj Srbiji neko da in napadne.To podrazumeva koriscenje palica kako bi se odbili provokatori,ali da me neko ne shvati pogresno i da sve ovo sto ja pricam veze za nasilje,mnogi koje ja znam su jako pametni i skolovani levicari koji nasilje koriste samo kao reaktivni metod na atake svakvih neskolovanih KAPITALISTICKIH I ULTRA DESNICARSKIH budala.
 
Koliko znam i NKPJ je komunisticka partija pa ne ne razumem tu razliku koju pravis izmedju NKPJ-a i ostalih komunista u Srbiji.Ja nisam ni u jednoj partiji,a znam ljude iz skoro svih komunistickih partija kod nas.Mogu reci samo da tu ima pojedinaca sa zdravim idejama sa kojima moze ozbiljno da se radi.To bi znacilo da se makar okupi 50 mladjih ljudi militantnih koji su spremni na sve (koji ne prezaju ni od cega) i koji ce sutra kada se bude stvorio pokret od 50 ljudi moci ako treba da naprave manifestaciju na ulici bez straha da ce u kapitalisticko-fasistickoj Srbiji neko da in napadne.To podrazumeva koriscenje palica kako bi se odbili provokatori,ali da me neko ne shvati pogresno i da sve ovo sto ja pricam veze za nasilje,mnogi od nas koje ja znam su jako pametni i skolovani levicari koji nasilje koriste samo kao reaktivni metod na atake svakvih neskolovanih KAPITALISTICKIH I ULTRA DESNICARSKIH budala.

Jeste NKPJ komunistička partija ali pravim razliku baš zato što nije jedina. Znam puno komunista koji nisu u NKPJ već u nekim minornim partijama pa me zanima da li će se svi oni sad spojiti ili će ići odvojeno. Svi zajedno mogu da skupe te potpise ako se potrude.
 

Back
Top