vojska, da ili ne?

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
eto, pošto vidimo da postoje mnogi muškarci koji ne bi oženili devojku koja je abortirala, jer je abortus, zaboga, ubistvo
da pitam ja vas devojke
da li biste se udale za momka koji je služio ovaj redovni vojni rok?
jer tamo ih ipak obučavaju kako da ubiju
a šta je sa onima koji su išli na ratište?
mislim, oni su garant ubijali, a imali su izbora, mogli su da dezertiraju i upropaste svoj život, ili da ne ubijaju pa da budu ubijeni i tako...
 
eto, pošto vidimo da postoje mnogi muškarci koji ne bi oženili devojku koja je abortirala, jer je abortus, zaboga, ubistvo
da pitam ja vas devojke
da li biste se udale za momka koji je služio ovaj redovni vojni rok?
jer tamo ih ipak obučavaju kako da ubiju
a šta je sa onima koji su išli na ratište?
mislim, oni su garant ubijali, a imali su izbora, mogli su da dezertiraju i upropaste svoj život, ili da ne ubijaju pa da budu ubijeni i tako...

parka, jeste da ima razno raznih budala i budalastih postova ali stvarno, nemoj biti i ti od takvih

dobar dan ti želim, a sad odoh na reku Tisuuuuuuuuuu
 
Sad će svi protivnici abortusa da kažu da je ubijanje neprijatelja junaštvo, a ubijanje nerođenog deteta zločin.

neka kažu, super, možemo posle da napravimo i rang listu ubistava po strašnoći
onda možemo da je odnesemo u spc da oni udare liniju, npr do broja 12 su smrtni greh, do broja 18 su oprosiva uz neke pokore, od 18 na dalje su ok. a možda nekima možeš da zaslužiš i rank svetitelja ko zna
 
eto, pošto vidimo da postoje mnogi muškarci koji ne bi oženili devojku koja je abortirala, jer je abortus, zaboga, ubistvo
da pitam ja vas devojke
da li biste se udale za momka koji je služio ovaj redovni vojni rok?
jer tamo ih ipak obučavaju kako da ubiju
a šta je sa onima koji su išli na ratište?
mislim, oni su garant ubijali, a imali su izbora, mogli su da dezertiraju i upropaste svoj život, ili da ne ubijaju pa da budu ubijeni i tako...

bistra si ti djevojka paki :)))))
misssim da nije bilo tih sto su ubijali nebi danas bilo ni mene pobili bi nas sve muslimani, hrvati i nato agresori!
 
elem... doktrina nashe vojske je odbrana, ministarstvo vojno je ministarstvo odbrane,
vojska sluzi osim za organizovano pomaganje stanovnistvu usled elementarnih nepogoda,
pozara i slichno i kao faktor odbrane zemlje od spoljashnjeg neprijatelja kao i od unutrashnjeg
koji bi rushi ustavni poredak i da povredi teritorijalnu celovitost zemlje i slichno :)

kad bi doshao strani ukupator i pocheo da porobljava zemlju mislim da bi i najvetji pacifisti se
prihvatili oruzija, orudja (kuka motika) i otpor neprijatelju :)

u vojsci se pre svega uchi samo odbrana i ljudi da kazemo ochvrsnu da bi znali kad krene neki rat ( pu pu pu ne bilo ) da mogu da se odbrane, odbrane vojnika do sebe, civila a i tvoj zivot izmedju ostalog :)
 
Buduci rezervni oficir Vojske Srbije se javlja na raport.
Bas sam se odusevio ovom temom. Ja razumem da zene zele da neprijatelj napadne i osvoji nase gradove te ce one biti silovane. Ali ne znaju da obicno nakon toga bivaju poslate na vecna lovista.
Jesmo ljudi ili beeeeep. Vojska se mora sluziti, a ne cuvati deca po zabavistima.
Iako sam sam vodio borbu za to unutar moje porodice koja mi je rekla da se prijavim za civile ja sam isao po onome sto je jedino razumno.
Ubijanje u odbrani svoje zemlje nije ni junastvo ni katastrofa, to je nuzno u datom momentu.
Tudje necemo, svoje ne damo.
 
Poslednja izmena:
joooooj...mladiću...
...jel si bio u nekom ratu...il te patriotizam izbiva onako...?

missim da se razumemo...i ja sam za služenje vojske onako "kako treba" i ovi što služe po školama i bolnicama bez oružja su mi aj da ne kažem gadni...teška reč, al smešno žalosni...
...al služenje vojske i rat nemaju mnogo veze...
 
eto, pošto vidimo da postoje mnogi muškarci koji ne bi oženili devojku koja je abortirala, jer je abortus, zaboga, ubistvo
da pitam ja vas devojke
da li biste se udale za momka koji je služio ovaj redovni vojni rok?
jer tamo ih ipak obučavaju kako da ubiju
a šta je sa onima koji su išli na ratište?
mislim, oni su garant ubijali, a imali su izbora, mogli su da dezertiraju i upropaste svoj život, ili da ne ubijaju pa da budu ubijeni i tako...

Ala ti je poredjenje :eek:
 
joooooj...mladiću...
...jel si bio u nekom ratu...il te patriotizam izbiva onako...?

missim da se razumemo...i ja sam za služenje vojske onako "kako treba" i ovi što služe po školama i bolnicama bez oružja su mi aj da ne kažem gadni...teška reč, al smešno žalosni...
...al služenje vojske i rat nemaju mnogo veze...

Nemaju veze, naravno...karikiram.
Al aj sad reci molim te koliko bi vise ljudi stradalo u novijim ratovima na ovim prostorima da nisu bili koliko toliko obuceni?
I zar nije jadno i bedno ici i sluziti po vrticima nesto. Ja bi onda radje napravio sistem, plati 2000E i nemoj uopste ici. Nego sto zaebavaju ljude da rade neke idiotske poslove i oduzimaju im zivot.
 

Back
Top