Klupice..

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
E..ajde pisite koje su vam najjace klupice u gradu,kazite tacno gde se nalaze,moze i fotka neka..
Samo nemojte neke deep underground..za koje ne mozete da objasnite gde se tacno nalaze.

Meni je bas ql na Kalemegdanu,kad se ide od opservatorijuma ka pobedniku i jedno desetak metara pre stepenica kojima se silazi na plato,blize ogradi..bas je super :) najbolje mesto,najbolji pogled..sve..samo ybg..maltene uvek je zauzeta :)

Nazalost nemam fotku,ali cim je napravim kacim...jedva sam nasao na netu neku gde se nesto polu vidi,ali..moze da se skapira..



Tu negde..iza drveta.. :)
 
Imam nekakvu svoju klupicu u zvezdarskoj čumi.
Lepo je zaklonjena i godinama stoji netaknuta.Preživela je svašta.
Tu ponekad pobegnem...i onako blejim.
 
E..ajde pisite koje su vam najjace klupice u gradu,kazite tacno gde se nalaze,moze i fotka neka..
Samo nemojte neke deep underground..za koje ne mozete da objasnite gde se tacno nalaze.

Meni je bas ql na Kalemegdanu,kad se ide od opservatorijuma ka pobedniku i jedno desetak metara pre stepenica kojima se silazi na plato,blize ogradi..bas je super :) najbolje mesto,najbolji pogled..sve..samo ybg..maltene uvek je zauzeta :)

Nazalost nemam fotku,ali cim je napravim kacim...jedva sam nasao na netu neku gde se nesto polu vidi,ali..moze da se skapira..



Tu negde..iza drveta.. :)

Volim da sedim na onim klupicama koje se pruzaju jos od kad se stepenicama popnes iz Pariske na Kalis...Stavim noge na zidic i gledam reku:heart: Ili one na uzvisenju blizu zoo vrta,sto gledaju na ljuljaske...Mada uglavnom lezim na travi.

Ili na Velikom Tasmajdanu-2 spojene klupice na samom ulazu iz Bulevara na Tas...Moja slika u porfilu je napravljena dok sam sedela na tim klupicama:)...A na Malom Tasu;klupica kod tobogana,ne znam koliko sam vremena provela sedeci na njoj.
 
Poslednja izmena:
E da,volim kad se popnem onim stepenicicama u Studentski park,al s one strane gde je pmf,pa tu na ulazu postoji wc,e kad se od njega skrene levo,sedim na drugoj klupici uvek,ne znam,mnogo je volim.
 
Poslednja izmena:
ima jedan lepa klupa koju vidim sa prozora...pored peska, a ispod krošnje lipe..idealna za čitanje novina, dok se deca klizaju niz tobogan ili igraju u pesku.
nisam nikad sedala na istoj. niti želim....mada, ako me unucu stignu - ko zna.....:lol:
 
klupa.jpg
 
@Sibil Vejn
Staza slonova je prolaz kroz veliki Tas, kada krenes od ulaza na bazene pa da ne bi isao do asfaltirane staze, ti preseces preko trave i izbijes sa donje strane Sanse.
Godinama su pokusavali da potrave taj deo ali su na kraju digli ruke i postavili velike kamene ploce koje i danas stoje...
 
Kakve to veze ima? Vazno da ti prolazis tuda i ulepsavas park...a kako mi matori zovemo tu stazu je samo nasa uspomena na jedno malko bezbriznije vreme...
I nemoj da si prestala tuda da prolazis...slucajno...znas!
 
bas ta :)
fotkacu je sledeci put iz pravog ugla,trbao sam i danas,ali eto...ima najjaci pogled,a totalno je izolovana...(o.k...prodje i tu poneko,ali slabije) ispod nekog drveta i na nekom uzvisenju...

ma dzaba prica...mora fotka :)
 

Back
Top