Jedna glupa tema svakog petka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Dosao sam do jedne ideje.Ajde da se dogovirmo da se svakog petka moze otvoriti JEDNA glupa tema,koja moze da bude o bilo ceme,bilo da vam se nesto desilo na ulici,procitali nesto u novinama ili videli na TVu ili prosto imate zelju da podelite sa drugima.
Pravila su sledeca:
Tema se moze otvoriti odmah ujutro ili cim predje mala kazaljka preko dvanaest sa cetvrtka na petak.
Ime teme mora da sadzi rech "petak"
Da na temi nema vredjanja,prepirku cu dozvoliti dokle god to ne bude preslo u svadju.
Tema se zakljucava u subotu,najkasnije do podneva.
Jedna te ista osoba ne moze otvoriti temu 2 petka za redom.

Dragi tinedzeri sta mislite o ovoj ideji?


PS: Oni koji su alergicni na glupe teme mogu da zaobidju sve teme sa rechi "petak" u nazivu.
 
Poslednja izmena:
Dosao sam do jedne ideje.Ajde da se dogovirmo da se svakog petka moze otvoriti JEDNA glupa tema,koja moze da bude o bilo ceme,bilo da vam se nesto desilo na ulici,procitali nesto u novinama ili videli na TVu ili prosto imate zelju da podelite sa drugima.
Pravila su sledeca:
Tema se moze otvoriti odmah ujutro ili cim predje mala kazaljka preko dvanaest sa cetvrtka na petak.
Ime teme mora da sadzi rech "petak"
Da na temi nema vredjanja,prepirku cu dozvoliti dokle god to ne bude preslo u svadju.
Tema se zakljucava u subotu,najkasnije do podneva.
Jedna te ista osoba ne moze otvoriti temu 2 petka za redom.

Dragi tinedzeri sta mislite o ovoj ideji?


PS: Oni koji su alergicni na glupe teme mogu da zaobidju sve teme sa rechi "ptak" u nazivu.

"PTAK" zanjimljivo...
* i modovi poceli da prave krs na 4umu...:lol:
 
Samo za tvoj info od kako sam mod ovde nije jos bilo nijedne jedine prijave ;)

hihihi, zvuchao si mi kao moj mali brat kad se kao naljuti pa onako "ozbiljno", sa rukom na kuku i prsticem u vazduhu, kaze "za tvoju informaciju....blablabla.." :lol: :heart:
ok, super je shto tako dobro obavljash svoj posao, samo mi je malo bezveze da se otvaraju takve teme. ali, nisi ti kriv, nego silna dechurlija koja samo otvaraju glupave teme ;)
 
hihihi, zvuchao si mi kao moj mali brat kad se kao naljuti pa onako "ozbiljno", sa rukom na kuku i prsticem u vazduhu, kaze "za tvoju informaciju....blablabla.." :lol: :heart:
ok, super je shto tako dobro obavljash svoj posao, samo mi je malo bezveze da se otvaraju takve teme. ali, nisi ti kriv, nego silna dechurlija koja samo otvaraju glupave teme ;)
Recimo da ce to biti pilot program u nadi da se otvaranje glupavih tema svede na 1 nedeljno,i ja ih mrzim ali ovako ce to biti vise kontrolisano.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top