Kako se ponašate kad vam zagori?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.914
Provele ste u kuhinji par sati spremajuću tortu, pitu sa višnjama, musaku.....
Konačno završiste i gurnuste đuveč il’ pleK u rernu na 250.
Onda, ko’ grom iz vedra neba, poče na TV-u koncert Sergeja Ćetkovića ili vaša omiljena serija ili je svratio komšija Žika iz prizemlja da sakupi pare za krečenje hodnika (a još davno ste bacile oko na njega) i vi skroz zaboraviste na šporet.....
Onda, u jednom trenutku , skačete ko oparena setivši se strašnog kiksa!
E to je ključni momenat!
Šta tada radite?
Vičete i psujete na sav glas?
Šutirate mačku koja vam se zatekla ispred nogu?
Spremate se da dragom, ni krivom ni dužnom, zavrnete šiju i iskopate oči samo da ga navatate?
Ili vama nikad nije zagorela?
 
nikada...ali...
redovno mi pokipi mleko....dezuram pored sporeta i slucajno okrenem glavu i ono uzas....ukucani pocinju da me zezaju....sklonim mleko i samo sto sednem oni:"pazi mleko !!!" ....ja k`o luda skocim.....hehehe...:hahaha: a ima i ono kada susti kesa ja pomislim da je mleko..:eek::dash:.
 
Poslednja izmena:
imam cepter već dvajes godina i nikad mi nije ništa zagorelo...pokipelo jeste, jer radim 5 stvari odjednom...ali, to nije ništa.
sećam se da je mojoj mami redovno zagorevao pasulj - ona izvadi u drugu šerpu ono što nije zagorelo, a onu zagoretinu baci, brete...
a za rernu - mislim da je tu bacanje, na žalost, jedini spas.
 
Provele ste u kuhinji par sati spremajuću tortu, pitu sa višnjama, musaku.....
Konačno završiste i gurnuste đuveč il’ pleK u rernu na 250.
Onda, ko’ grom iz vedra neba, poče na TV-u koncert Sergeja Ćetkovića ili vaša omiljena serija ili je svratio komšija Žika iz prizemlja da sakupi pare za krečenje hodnika (a još davno ste bacile oko na njega) i vi skroz zaboraviste na šporet.....
Onda, u jednom trenutku , skačete ko oparena setivši se strašnog kiksa!
E to je ključni momenat!
Šta tada radite?
Vičete i psujete na sav glas?
Šutirate mačku koja vam se zatekla ispred nogu?
Spremate se da dragom, ni krivom ni dužnom, zavrnete šiju i iskopate oči samo da ga navatate?
Ili vama nikad nije zagorela?

Vičem, psujem i čekam nedužnog da se vrati s posla da ga okrivim:besna:
 

Back
Top