Musko misljenje o celulitu

Celulit imaju i one od 40kg....i klinke su pune celulita jos nose one majcice koje su iznad pupka, jel stvarno nema nista od vecih brojeva vec svi sada kupuju deciju garderobu....

Koliko vidim celulit izlazi zbog ne kretanja, zbog hrane , zbog hormonalnih poremecaja, i zbog uroloskih infekcija...kao alergijski rezultat....
Naravno doktori ce vam reci ko zna sta....obicno se sve prenese na stres i na hormonalne poremecaje kao krivce....

U svakom slucaju hercegovke i dalmatinke su na ceni...zacudo bosanke nisu....ne znam koja je to drasticna razlika izmedju bosne i hercegovine....mozda nesto u mentalitetu ili tretmanu prema zenskoj deci....

Naglasavanje celulita mi je odraz gluposti, a ako ga vec imas, onda nikom nista....Imam i ja ponekad stomacic i cuveni bubreg stitnjak (to vise ne zelim da izgubim....iskustvo pokazalo)

"Svoje" forsiram da se krece i vezba, a onda sta ostane od celulita ostane...
 
Momci,kako reagujete kada vidite puniju curu(i ne mislim na curu od 80kg, vec do 70npr..),sa celulitom(pritom ne mislim na naslage i naslage celulita),onako atraktivnu,u minicu?

Koji bre celulit? Ne znate vi šta valja.:per:
ja%20sam%20debela.jpg
 
Evo ih.. svaki je centar sveta..
Žene postoje, oblače se i razoblače samo da bi on imao kud da gleda. :hahaha:

Iz toga sledi da bi svaka nesavršena (po trenutnim kriterijumima) žena trebala da nosi duge suknje i duge rukave i po najvećoj vrućini..
a u koliko je malo bubuljičava ili izborana mogla bi i feredžu da nosi..
dok razroke obavezno moraju i naočare za sunce da nataknu da se neki ne bi zgrozili...:hahaha1:

Ko vas bre šiša. :D :lol:
 
Ovo je istina. :neutral:
Šta misliš, kome trebaju tange ili helanke ili mini, ako nema muškaraca?
Ne bih znala da ti odgovorim drugačije osim u svoje ime.. a to baš i nije interesantno...:lol:

I aj da ne skrenemo temu na modu. Nastavite sa muškim pogledima na celulit, baš me zanimaju.
Nekako.. u RL ''lovim'' zablenute muške poglede na celulitu a ovde su svi savršeni i svi vole savršeno...
nekako mi se to ne slaže...:lol:

Osim toga.. ima i trenutaka kada se taj celulit ne može sakriti garderobom...
Šta tada radite? Obučete je i pošaljete na anticelulit masažu ili nastavite gde ste stali...:zper: :hahaha:
 
Ne obraćam pažnju na nebitne fizičke nesavršenosti. "Celulit" na srcu, na duši, je daleko jadniji. Celulit i mnogo šta drugo se može otkloniti i korigovati, ali nečoveštvu nema leka.
Ništa ja tu ne bi dirao...
Žena je takva kakva jeste ,ili ti se svidja ili ne...
Najvažnije je biti čovek,to se danas teško nalazi,a kad se nadje,spoljašni izgled i ne igra najbitniju ulogu...
 
Naravno...Komentare slicne ili iste ovima, ovde mogu samo da napisu debilane koje jos dugo nece povaliti nista i umociti svog vrsnjaka...to su ti vec urbane legende foruma...ne obaziri se na njih...:whistling:

Nosi ti suknjice...samo depiliraj noge...:super:
 

Back
Top