GTA 5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gta5.jpg
 
GTA V je nezvanicno najavljen za kraj 2010,pocetak 2011. Znam jer mi drug radi za jedan sajt o igrama. Kad su isli kod Rockstar Games-a u Edinborou. Pricali su o planovima za sledece godine, i jedan lik slucajno rekao da je moguce da se prosiruju otprilike kad zavrse gta v krajem 2010. Tako da..
 
Core 2 Duo podrzava sve i vise nego sto je potrebno, kamo li quad onda. Nece biti zahtevnija od ove sada sigurno, pre svega zbog lose optimizacije.
 
Neće to sigurno pre kraja 2010., obzirom da se Rockstar sada fokusirao na promociju "Max Payne 3"-ke.
Verovatno da postoji neki dil sa MS--om (imajući u vidu šta se sve tražilo samo da se pokrene četvorka) da se to ne objavi, pre nego što se Windows 7 ne ustali, kao i pre nego što zaživi Project Nathal za X-Box.
 
Ljudi, dal ste normalni, palite tu narod, jos pa ova slika, pusti me da umrem ! Kad izadje, ako izadje, ako se uopste zove GTA V, izaci ce za PC, najranije sredinom 2012 ... Pa pogledajte razmak izmedju svih serijala ... nmg da verujem, kako neko pusta dezinformacije jer mu je dosadno, ili mozda zato sto je preso IV, pa mu je sad palo na pamet, e igra mi se jos, kad ce taj GTA V ? I sad gluposti kruze internetom ..strasno ..
 
Ma naravno da su dezinformacije ako nesto i izadje u naredne 2-3 godine sumnjam da ce biti za PC vec samo za konzole...razmaci izmedju prethodnih nastavaka su bili ogromni pa ne vidim razlog da ce biti drugacije i za GTA V ili kako god ce se vec zvati kada se pojavi za X godina
 
Da a za sliku svaka cast...mislim da bi svaka budala sa pola zdravog oka mogla u photoshopu da uradi uverljiviji omot...Minesota dajte molim vas ....od toliko optimalnijih i zanimljivijih gradova za takvu igru bas Minesota...neko je bas bio "mastovit"
 
I da izadje..kad god..sigurno se nece zvati Minnesota.Nikad do sad nisu koristili prava imena gradova..LOL!Minnesota..zamisljam one seljake na traktorima kako oru njive XD
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top