Raskid

Rakidam bez scena i sl. Uvek oci u oci, mislim da je sms raskid bezveze i pomalo kukavicki. Sto se prekida prijateljstava tice, to mi se desilo jednom, bolelo je vise nego bilo koji rastanak sa deckom, ali kada to uardim, znam da je to dobro za mene i da cu da prebolim, jer bolje mi je da izbrisem doticnu osobu gumicom i izbegnem rizik da joj nekad ponovo verujem i zazalim, nego da beskrajno dajem druge sanse...
 
kako najcesce raskidate veze/prijateljstva (kad posle dugotrajne agonije skapirate da nema smisla provesti vise ni minut sa tom osobom)?

Zapises koliko ima sati kad ti se to desilo i znas da vec iduce minute je vise neces videti niti se druziti sa tom osobom.

Npr. ako je sad 14:36 kad bude 14:37 zavrseno je druzenje.:)
 
Slazem se...
Kazes lepo: "Dupe ti je preveliko, sise su ti male, pichka ti je presiroka, ne depiliras cmar, smrdi ti iz usta kad se probudis, dosadilo mi je da te karam, keva ti je dosadna, ker ti je ruzan, smeta mi tvoj brat mongoloid, imam seks sa tvojom babom...

Ovo je sasvim ok..ali i kako nam je bilo tako i raskidam..mlako i dosadno nema potrebe za objasnjenjima
 
kako najcesce raskidate veze/prijateljstva (kad posle dugotrajne agonije skapirate da nema smisla provesti vise ni minut sa tom osobom)?

Kao kad andjeo pade s neba. Osecas se prevarenim i glupim sto si potrosio vreme uzalud. Ne vredi se svadjati, samo prekini kao pusenje.
"Bolje imati pametnog neprijatelja, nego glupog prijatelja" ...taj sta moze da vam uradi, to ne moze nijedan neprijatelj.
 
Slazem se...
Kazes lepo: "Dupe ti je preveliko, sise su ti male, pichka ti je presiroka, ne depiliras cmar, smrdi ti iz usta kad se probudis, dosadilo mi je da te karam, keva ti je dosadna, ker ti je ruzan, smeta mi tvoj brat mongoloid, imam seks sa tvojom babom...

"missim da je ovo poslednje presudno..":rumenko::lol:
 
Poslednja izmena:
Позовеш је на улицу, скинеш педалу с бицикла и погураш бицикло на место састанка. Кажеш јој: Сад ћу мало да се провозам. А она: "А где ти је педала?" Ти извадиш педалу из џепа и кажеш јој: "Изволи и збогом!"
 
Na koji nacin ste ostavljali svoje partnere/partnerke? Koji je bio najgrozniji? ono, telefonom, ne javljanjem na tel., il` na neki jos gori... I, da li ste posle takvih raskida, naravno, kad prodje neko vreme, imali potrebu da objasnite tom nekom takvo idiotsko ponasanje.. Mislim,desava se, pogresi covek..
 
Evo da vam kazem par zanimljivih hintova kako mozete lakse sjebati partnera
1) kada on kaze kao nije u tebi problem u meni je
Koristite manevar poznat kao Alisa's bane
Sta tacno to znaci? Lepo samo akzete, jaoj da skroz si u pravu, totalno je nemoguce biti sa tobom i trudio sam se kako da ti kazem isto to, da je problem u tebi, a ja jednostavno vbise ne mogu (:rotf:) u trenutku ce te mu preseci onaj divni osmeh koji je imala u sebi i budite sigurni da ce to da razuveri skroz raskid, jer ce joj ponos biti mnogoo povredjen :D
2) Kada pokusava da ti da do znanja da hoce da raskine.
Ovde je vrlo bitno ne registrovati te pokusaje, vec se samo pravis lud, a onda trebas da uradis kontranapad, i da krenes da velcias sebe, i takodje da predjes iz sigurnosti u nesigurnost
STa to znaci?
To znaci da odmah krenes da je pravis ljubomornom, i odmah krenes da se ponasa hladno prema njoj Sanse su da ce se opet stabilizovati posle ovako vesto odradjenog manevra
3) Sta je u stvari raskid?
Raskid je zaista nesto sto nije uopste tako jednostavno, i nesto sto je svo vreme prisutno. I zato pravi majstor zanat jos od davnina zna da mora da postuje svetu tradiciju i da uvek bude spreman da racionalno i odgovorno odgovori na sve manevre, sranja i ostalo. I da uvek bude spreman i za ne daj Boze kraj veze, jer Boze moj, cak i najveci ikada gube.
 

Back
Top