crna i bela magija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

izabel

Aktivan član
Poruka
1.299
,,...Ako neki čovek učini čudo uz pomoć Boga ili neke nebeske sile, onda je to bela magija. Ona se koristi za dobro ljudi. Za nanošenje zla i za postizanje sebičnih ciljeva čine se čuda uz pomoć đavolskih sila i to je onda crna magija....,,

ima li u Beogradu ovakav vid ,,zabave,, dokonih i zlih ljudi?:evil:
ili mozda to i ne postoji?
kakvo je vase misljenje? :think:

,,...Magija je umetnost vladanja određenim vidom energije koju ima svako živo biće. Svi mi nosimo istu količinu energije, samo je pitanje na koji način je koristimo....,,
 
ima li u Beogradu ovakav vid ,,zabave,, dokonih i zlih ljudi?:evil:
ili mozda to i ne postoji?
kakvo je vase misljenje? :think:.Magija je umetnost vladanja određenim vidom energije koju ima svako živo biće.
Svi mi nosimo istu količinu energije, samo je pitanje na koji način je koristimo
....,,

A neki je uludo traće na cirkuske magijske predstave:roll:
I ne bih rekla da svi nosimo istu količinu energije.
 
ima li u Beogradu ovakav vid ,,zabave,, dokonih i zlih ljudi?
ili mozda to i ne postoji?
kakvo je vase misljenje?
ima
ne znam dal to stvarno postoji(tacnije dal ima nekog....efekta) i ne razmishljam o tome
al mi je ova jedna bacala neki pirinach na terasu :poludeo:
sta joj to znaci ja ne znam :roll:
dan pre toga smo imale "okrsaj" zbog lifta koji mi je ona bukvalno otela i nije htela da me pusti da udjem
ja sam joj rekla da je matori nevaspitani akrep i valjda se naljutila...sta znam
 
ima
ne znam dal to stvarno postoji(tacnije dal ima nekog....efekta) i ne razmishljam o tome
al mi je ova jedna bacala neki pirinach na terasu :poludeo:
sta joj to znaci ja ne znam :roll:
dan pre toga smo imale "okrsaj" zbog lifta koji mi je ona bukvalno otela i nije htela da me pusti da udjem
ja sam joj rekla da je matori nevaspitani akrep i valjda se naljutila...sta znam

a sta bi joj...znacilo
vjerojatno je istresala stoljnjak...:lol:
 
,,...Ako neki čovek učini čudo uz pomoć Boga ili neke nebeske sile, onda je to bela magija. Ona se koristi za dobro ljudi. Za nanošenje zla i za postizanje sebičnih ciljeva čine se čuda uz pomoć đavolskih sila i to je onda crna magija....,,

ima li u Beogradu ovakav vid ,,zabave,, dokonih i zlih ljudi?:evil:
ili mozda to i ne postoji?
kakvo je vase misljenje? :think:

,,...Magija je umetnost vladanja određenim vidom energije koju ima svako živo biće. Svi mi nosimo istu količinu energije, samo je pitanje na koji način je koristimo....,,

...naravno da postoji...........:evil::lol:
 
Znate ono kad se vencavaju u spanskim serijama pa kad mladenci izlaze iz crkve...e ono sto ljudi bacaju na njih, to je bela magija.

Mada joj posle par godina istekne rok trajanja...a tim odu i kuca i pare...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top