svab...

jel biste?

  • samo ako ima najvecu kucu u svom selu u sumadiji...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
Ja bih ako ima naaajveću kuću u selu i bazen i saunu....I ako nam svadba traje tri dana, a ja da nosim tri venčanice (po jedna za svaki dan) i da nam pevaju Zvezde Granda.....i da na video bimu u sred sela ide direktni prenos događanja ispod šatre...
E to je gastos po mojoj meri....
I obavezno "mečka" bela sa kožnim sedištima.....:cool:
 
iz '93 godine i da ima i klimu i abs... plus da vozi neki brat od ujaka sto ima kozne rukavice i naocare neke dobre i da ima belo odelo i bele cipele... jel da, ludopileglodjekosku?

(ljudi, nisam hteo pred njom, ali... ja pricam sa moderatorkom a ona ne vice na mene.... jesss....)
 
iz '93 godine i da ima i klimu i abs... plus da vozi neki brat od ujaka sto ima kozne rukavice i naocare neke dobre i da ima belo odelo i bele cipele... jel da, ludopileglodjekosku?

(ljudi, nisam hteo pred njom, ali... ja pricam sa moderatorkom a ona ne vice na mene.... jesss....)

Lepi, pa ti mi čitaš misli.....
Još zamisli ako je kabriolet, a iz zvučnika dopiru najveći hitovi naše narodne muzike, on jednu ruku drži na volanu, drugu naslonio na prozor i povremeno ostrašćeno uzvikne "sasa, ožeži"...:aha:
 

Back
Top