TREBA MI MNOGO VELIKA POMOC!!!!!!!!!!

F

Frubi

Gost
E ovako imam mnogo veliki problem ustvari vise problema pa da krenem:
Prvo da opisem moju vezu
Sa devojkom sam 5meseci super se slazemo,spavali smo odnosno pokusali smo da spavamo,ona se svidja meni ja njoj volimo se itd.da ne smaram vise.
Problemi su sledeci:
1)I ja i ona smo nevini i pokusali smo da spavamo do sada 8x ili 9x ali bezuspesno.Sta se desava.JA nemogu penis da uguram u njenu vaginu ni cm znaci mnogo tesko ide.I onda se desava sledece meni se podigne i ona pokusa da sedne i kako nece da udje on se lomi i spusta.I ja gubim volju i onda mi se tesko digne ponovo i tako.Ili se deseva da se meni nece nadigne mnogo bude mek i onda nemoze,ili se desavalo da se ona napali a meni da se nenadigne i onda ona se ohladi,a u tom trenutku se meni digne i pokusam da joj gurnem a ona kaze da je boli i onda nema nista od toga.Znaci postaje mnogo zajebano,ja sam sve vise i vise uplaseniji.NEko mi je pricao da trebam da budem opusten pokusavao sam ali tesko pomisao na sex sa njom izaziva u meni neki strah neznam srce pocnje nekako tesko da mi radi u grudima mi je tesko.STA DA RADIM?>>??????????????????Ovo mi je nesto najteze sto sam radio e da da napomenem imam 18.god ustvari ona ima ja imam josh 17.god.Molim vas ako neko ima neki savet kako da moj penis udje lakse u njenu kako da mi duze vremem ostane u erakciji i tako to neka mi kaze molim vas josh jednom.Znam da nemoze iz prvog ali sta da se radi kazite mi vasa iskustva.


2)Do sada u zadnjih 5.meseci smo se super slagali nikada se nismo svadjali to nije ni bitno,po 5h dnevno mnimum smo provodili i sada provodimo ali psotaje dosadano.Sta da radim ako ona mene voli ja nju volim a nama bude dosadano kada smo zajedno????Dobor to se nije desavalo do sada ali pocinje polako.Sta da radim kada se to desi.Jer imam osecaj da jedva cekam da je vidim da popricamo da se poljubimo i ona takodje ali kada se vidimo meni pocinje kao neka muka niej to to kao sto je bilo.Ajde malo pomoci sta da se radi kada postane dosadno,jer raskid nista nece doneti ni meni ni njoj.
A stvarno mislim o njoj prva devojka u koju sam se zaljubio i moja najduza veza necu to da mi se upropasti zbog ovakve glooposti.POMOC!!!!!!!!!!
Unapred HVALA!!!!!!!!!!!
Frubi
 
Vazalin ili, jos bolje, neki 'vodeni gel' (AstroGlide npr.) je zakon... Sto se tice vodenih gelova, oni su zakon zato sto ne ostecuju kondom ni malo, i vrlo se sporo suse (odnosno isparavaju), pa i sa te strane, nece morati da se 'dodaje' satima... Jos jedna dobra stvar kod njega je sto vise nece biti 'povratnog trenja', odnosno neces ni osetiti kondom. Nisam doduse nikad imao prilike da se sretnem sa istim, ali mislim da moze relativno lako da se nadje (mozes i sa neta da porucis, kosta u proseku od $5 do $15 u zavisnosti od zapremine bocice koju dobijes)... Znam osobu koja to redovno koristi, i kaze da je 100 puta bolje od vazalina i slicnih ulja ili gelova baziranih na petroleumu.

Mozes i da porucis besplatni uzorak potpuno besplatno sa: https://www.biofilm.com/freesample/index.html a to ce biti dovoljno bar za prvi put ;). BioFilm je najpoznatija kompanija koja ga proizvodi, pa mozes naci jos detalja o istom na: www.biofilm.com

A usput, astroglide je vrlo koristan i za druge stvari ;)

Pa da vrti gde burgija nece!

Srecno :D
 
nemoj nista da se brines,ja i moj decko smo spavali tek nakon 9 meseci zbog istog tog problema.Nisu nam trebala nikakva dodatna sredstva samo opusteno.Jednostavno se desilo kada nismo ocekivali,normalno,nismo ni bili pod pritiskom. Samo opusteno i nista ne brini.Ne lupaj mnogo glavu.Ne pomaze!Evo ti moj primer!Vec dve godine smo zajedno i nikad nismo bili srecniji!
Sto se tice dosade, i ja sam prosla kroz taj period. Ali bas zbog problema navedenog gore.Tako da ti je moj konacan savet da ne razmisljas mnogo nego uzivas u svakom trenutku sa svojom devojkom!
SRECNO!!!!
 
Ja koliko sam te razumeo, nije problem sto nece da udje jer ne moze klizi, nije dovoljno vlazno ili sta ti ja znam (pa ti preporucuju gel) vec zato sto ne moze dovoljno da ti se digne? Ispravi me ako gresim, ali stekao sam takav utisak. E, vidi, jedan gost se javio sa maltene istim problemom (tema: problem koji dugo dugo traje) i tu su mu ljudi davali vrlo korisne savete koji mislim da ce ti pomoci. Javi kako napreduje. Opusti se:)
 
E meni se isto desavalo pre nekih 7-8 godina, secam se da smo pokusavali jedno dva meseca bez uspeha, kad god sam hteo da joj uguram jednostavno je zapeo, ona je kukala da je boli a ja bi se obeshrabrio pa bi mi se spustio. Na kraju je sve ispalo O.K. E, da mi je bila ova pamet tada... :idea:
 
Mrki, citam ovo tvoje i kao da vidim svoj problem. Ajde molim te napisi mi kako ste to na kraju rijesili, ako hoces,mozes mi poslati i privatnu poruku preko profila, da mi malo objasnis. Jer meni i mom decku se desava da dodje do jedne odredjene granice i ako se pomjeri jos malo naprijed uhvati me neopisiva bol. Ajd sto boli, vec sto se ja uplasim da nesto ne valja i onda se bojim nastaviti, a i zelja nas prodje od silnih pokusaja. I ostali koji su imali iste strahove ako mogu da me posavjetuju jer ako ovako nastavim nikad necemo uspjeti do kraja.
P.S. Vec drugi put mi ide krv prilikom toga, a mislila sam da je prvi put s tim zavrseno.
 
Problem je mozda u pozi u kojoj se nalazite. Moja tadasnja devojka je bila prilicno uplasena i nervozna,svaki put kad bi ga ja "nacentrirao" ona bi se uplasila i stegla misice vagine,nije bilo sanse da udje.Kad mi je to sve dosadilo promenio sam taktiku,ja sam sedeo na krevetu a ona je bila gore. Gravitacija je ucinil svoje,kliznuo je unutra bez problema, njene butine su bile sirom razmaknute i nije bilo sanse da ih skupi.:wink:
 
LUDICA:
Mrki, citam ovo tvoje i kao da vidim svoj problem. Ajde molim te napisi mi kako ste to na kraju rijesili, ako hoces,mozes mi poslati i privatnu poruku preko profila, da mi malo objasnis. Jer meni i mom decku se desava da dodje do jedne odredjene granice i ako se pomjeri jos malo naprijed uhvati me neopisiva bol. Ajd sto boli, vec sto se ja uplasim da nesto ne valja i onda se bojim nastaviti, a i zelja nas prodje od silnih pokusaja. I ostali koji su imali iste strahove ako mogu da me posavjetuju jer ako ovako nastavim nikad necemo uspjeti do kraja.
P.S. Vec drugi put mi ide krv prilikom toga, a mislila sam da je prvi put s tim zavrseno.

POZDRAV LUDICE!
MOLIM TE OBJASNI DA LI JESI ILI NISI NEVINA??? :shock:

NA TEMU 'GUBLJENJE NEVINOSTI' SI NAPISALA DA SI TO ZAVRSILA SA 17 GODINICA!?!
 
Opusteno, polako, strpljivo...
Mozda grijesim, ali cini mi se da ste vas dvoje sve to shvatili kao posao... Umjesto da se opustite, stalni neuspjesi samo vas jos vise traumiraju...
I, ako se tebi od tog silnog straha ne moze dici kako treba, a ona se iz istog razloga zgrci i/ili ne ovlazi, pa kako da joj uopste udje...???
Ako ne ide, nemojte forsirati...
 
Izvinte, bice short version.

Prvo, vazno je da devojka sama odluci da hoce :!:

Vece, sami u sobi, muzika, vince...
Ona tek ujutru ide kuci - na zurci je, kao nije sa mnom celu noc.
Zanimljivo je da nisam znao sta planira. Njoj je prvi put, ne meni. I vino je njena ideja. Tek smo mesec-dva bili zajedno, 10 god. mladja, nisam hteo da forsiram.
I, posle duuuuuuuugeee predigre, totalno opustena, maksimalno uzbudjena prepustila se...
Francuski krevet, kondom, ona na ledjima...
Usao sam malo, pa jos malo, pa nazad, pa tamo pa amo ... traje priprema neko vreme, zelja raste, onda do himencica, i posle par sekundi pauze rekla je da idem do kraja. Trenutak ostrog bola koji ne traje dugo, koji je kasnije zamenjen uzivanjem!!!
Te noci smo jos dva puta vodili ljubav.

Mnogo je njena uloga vazna za ovu idealnu noc. Najvise me iznenadilo sto je moja senzitivnost i neznost bila u istoj meri uzvracena, bez obzira na njeno neiskustvo! Koliko sam se ja trudio da joj bude lepse, ona je jos vise! I bilo je carobno.

Kaze da ju je vise bolelo posle jedne noci (posle nekoliko meseci) kad smo 7 puta sve kombinacije i poze.
 
Jos jedno pitanje, ali mislim da ce mi zenske osobe najbolje odgovoriti: da li se i vama prvi put desavalo da imate osjecaj da je on na pogresnom mjestu i da to tako ruzno boli svaki put kad dodje do odredjenog mjesta kao da to nije to? Ponekad pomislim da je nemoguce da je ta opna tako cvrsta pa da ima toliko muke oko njenog probijanja. Da li stvarno moze da bude da nesto nije u redu i da zato toliko boli? Bol bih izdrzala ali samo me koci taj strah da se ne probije nesto pogresno dole! :?
 
Hmmm... gotovo je nemoguce da probije nesto sto ne treba, ako gurne na pravo mesto... I ako mu nije 30 cm (tad ima sanse da se povredi materica i ostali 'dublji' organi).

U normalnim uslovima, nije jednostavno moguce... Vaginalni zidovi su debeli skoro .5 cm (sto je normalno, jer sve to treba da moze da se istegne a ne pukne pri radjanju), i nema teorije da 'mekan' organ (penis) osteti to...

Pozdrav...
 
Incognito:
Hmmm... gotovo je nemoguce da probije nesto sto ne treba, ako gurne na pravo mesto... I ako mu nije 30 cm (tad ima sanse da se povredi materica i ostali 'dublji' organi).

U normalnim uslovima, nije jednostavno moguce... Vaginalni zidovi su debeli skoro .5 cm (sto je normalno, jer sve to treba da moze da se istegne a ne pukne pri radjanju), i nema teorije da 'mekan' organ (penis) osteti to...

Pozdrav...
A jel nije moguce da je vagina toliko kratka pa da zbog toga ne moze dalje? I da li moze da bude da u dva pokusaja krvaris prilicno? Djevojke, plasite me :? , jel moguce da se ni jednoj ovo nije desavalo? Da li smijem da se opustim i "stisnem zube" pa pretrpim taj bol? Moja drugarica mi je pricala da se i njoj to desava, i to je ona imala vise pokusaja od mene ali isto se plasi. Shvatila sam da trebam biti opustena, ali dajte mi neke konkretne savjete ili iskustva, molim vas! :(
 
Joj, ludice, sta ti dolje moze pogresno probiti...???
Vjerovatno ti nisi opustena ili nisi dovoljno opustena, pa zato tako tesko ide... Jos ako on nije dovoljno strpljiv i pazljiv, eto ti belaja...
Inace, i kod mene je bilo krvi kad sam imala drugi odnos u zivotu... Za prvi i da ne pricam...
A, moja mama je nakon defloracije tri dana morala da nosi higijenske uloske... :roll:
 
Nema teorije da je 'vagina tolko kratka', zato sto treba bar 10-ak cm dubine dok ne prodje kostana struktura (tj. skelet na tom mestu... znash, karlica i to)... Ne postoji vagina (kod normalno razvijene osobe) koja nije 'duboka' bar 10-15 cm...

Sto se tice krvarenja, moja 'drugarica' je prvih 5-6 puta krvarila... Problem je sto himen nije skroz puko, jer valjda znas i sama da je to vrlo elasticna opna, nego pucao lagano po obodima... A usput (zbog istog tog problema), kako se 'okolina' istezala sa vrlo izdrzljivim himenom, napravile se male ranice na zidovima, pa je i bolelo... Devojka se cudila nedeljama, pa na kraju otisla kod ginekologa i on joj sve to lepo objasnio. A sad sam siguran da je uopste ne boli, i da nishta ne krvari :twisted:

Jednostavno, kao sto se neke devojke radjaju bez himena (sto je verovali ili ne vrlo cesta pojava, i postajace sve cesca... no to sam vec negde ovde objasnio), tako se i neke radjaju sa vrlo izdrzljivim, koji nece lako da pukne... Keva mog druga je ginekolog, i rekla nam je da neretko dolaze devojke da im se himen odstrani 'hiruski'... Neke zato sto ne zele da prvi put boli, a neke zbog gore navedenog problema...

U svakom slucaju, probaj ti jos par puta, pa ako ne ide, skokni do ginekologa da on/ona to pogleda... Ako uspe, enjoy :D
 

Back
Top