Pitanje za zene

  • Začetnik teme Pomalo zabrinuta
  • Datum pokretanja
P

Pomalo zabrinuta

Gost
Da li su se nekoj od vas javile kondilome u trudnoci?
Da sad ne duzim pricu, nisam ni pojma imala da tako nesto uopste postoji i onda su mi postavili tu dijagnozu. Dok sam ja shvatila ozbiljnost svega, one su buknule, tako da je intervencija laserom trajala skoro 2 sata. Hvala Bogu, i bebica i ja smo dobro sada, s tim sto mi je doktorka naglasila da joj dugujem i intervenciju na grlicu materice kad se porodim, cisto da se obezbedim.
Moje pitanje glasi: Da li je jedna zaista opsezna intervencija laserom dovoljna da se kondilome ne navrate?
 
Pomalo zabrinuta:
Da li su se nekoj od vas javile kondilome u trudnoci?
Da sad ne duzim pricu, nisam ni pojma imala da tako nesto uopste postoji i onda su mi postavili tu dijagnozu. Dok sam ja shvatila ozbiljnost svega, one su buknule, tako da je intervencija laserom trajala skoro 2 sata. Hvala Bogu, i bebica i ja smo dobro sada, s tim sto mi je doktorka naglasila da joj dugujem i intervenciju na grlicu materice kad se porodim, cisto da se obezbedim.
Moje pitanje glasi: Da li je jedna zaista opsezna intervencija laserom dovoljna da se kondilome ne navrate?
Ne!!!! Kondilomi mogu da se vrate vrlo lako. Da li se i tvoj muz leci od kondiloma? I uopste ne mora da znaci da su ti uklonili sve kondilome. Cini mi se da postoji kontrola posle nekog kraceg vremena.
 
Na forumu -zdravlje- je tema o kondilomima detaljno obradjena. Tamo mozes da nadjes sve informacije koje trazis. Idi na str. 10. A malo pregledaj jos, mislim da se nekoliko puta spominju po temama.. Pozdrav!
Sve najbolje..
 

Back
Top