Konkurencija

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.519
Sto vise zena muvas tu se tvoja sve vise lomi da te sacuva jer je pobila konkurenciju time...pa se oseca posebno, jer si ipak ostao sa njom pored svih tih zena koje te hoce..:think:
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?

P.s. Ako je bila slicna tema izvinjavam se onima koje mrzi da ponovo kucaju-ali sve teme su vec bile bar jednom..
 
Sto vise zena muvas tu se tvoja sve vise lomi da te sacuva jer je pobila konkurenciju time...pa se oseca posebno, jer si ipak ostao sa njom pored svih tih zena koje te hoce..:think:
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?

P.s. Ako je bila slicna tema izvinjavam se onima koje mrzi da ponovo kucaju-ali sve teme su vec bile bar jednom..

Ja mislim da si u pravu!:)
 
Pa dobar deo zenske populacije se pali na muskarce koji menjaju zene ko carape. Svaka sledeca, jos jedan plus. Tako to ide od osnovne skole. To je valjda neki stimulans za zensku sujetu. Meni je to bas curkasto, loziti se na droljka. :lol:
Meni je muskarac pozeljan ako ima prijatelje npr. ili ako ume sa decom i da ga deca obozavaju i sve...:P
 
Sto vise zena muvas tu se tvoja sve vise lomi da te sacuva jer je pobila konkurenciju time...pa se oseca posebno, jer si ipak ostao sa njom pored svih tih zena koje te hoce..:think:
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?

Deluje ozbiljnije i pouzdanije.
Jos kako je bitno.Ponekad je iskra ljubomore potrebna da bi zena videla kvalitete svog partnera.
 
Sto vise zena muvas tu se tvoja sve vise lomi da te sacuva jer je pobila konkurenciju time...pa se oseca posebno, jer si ipak ostao sa njom pored svih tih zena koje te hoce..:think:
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?

P.s. Ako je bila slicna tema izvinjavam se onima koje mrzi da ponovo kucaju-ali sve teme su vec bile bar jednom..

meni se svidjaju oni koji su na prvi pogled neupadljivi,nenametljivi, fini a ja provalim da su pravo skriveno blago...
pa uzivam sa tim pravim muskarcima, a druge neka se lomataju oko onih drugih upadljivih, cesto laznih maco muskaraca koji su najcesce na meti zena.
inace sam posesivna pa bi zenama koje otkriju moje skriveno blago najradije razbila glave.:evil:
 
Poslednja izmena:
Sto vise zena muvas tu se tvoja sve vise lomi da te sacuva jer je pobila konkurenciju time...pa se oseca posebno, jer si ipak ostao sa njom pored svih tih zena koje te hoce..:think:
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?

P.s. Ako je bila slicna tema izvinjavam se onima koje mrzi da ponovo kucaju-ali sve teme su vec bile bar jednom..
Pa ono... postoji izvesna razlika između "muva druge žene" i "poželjan je drugim ženama".....
 
meni se svidjaju oni koji su na prvi pogled neupadljivi,nenametljivi, fini a ja provalim da su pravo skriveno blago...
pa uzivam sa tim pravim muskarcima, a druge neka se lomataju oko onih drugih upadljivih, cesto laznih maco muskaraca koji su najcesce na meti zena.
inace sam posesivna pa bi zenama koje otkriju moje skriveno blago najradije razbila glave.:evil:
Zanimljivo.:think:
Samo takvi treba da se zasluze.
 
A sta ako nije svalerasti tip i vi vidite sve njegove vrline, ali nema u blizini "kokosaka" da ga spopadaju..samim tim je manje vredan?
A ima i muskaraca koji to rade namerno da sebi nabiju cenu..kao sve ga hoce i tako dalje..
Ali zanimljiv mi fenomen stvarno. Rivalstvo kod zena je neverovatno.
 
A sta ako nije svalerasti tip i vi vidite sve njegove vrline, ali nema u blizini "kokosaka" da ga spopadaju..samim tim je manje vredan?
A ima i muskaraca koji to rade namerno da sebi nabiju cenu..kao sve ga hoce i tako dalje..
Ali zanimljiv mi fenomen stvarno. Rivalstvo kod zena je neverovatno.

pa, to je isto kao kad udjes na rasprodaju
sve zene ce se uhvatiti bas za tu jednu jedinu preostalu haljinu, iako nije ni njihov broj, ni model koji ima pasuje :lol:
ali, ako je druga hoce, mora da je dobra, da kvalitet daleko prevazilazi cenu (ili, za mazohistkinje obrnuto) i da ce sve ostale pozeleneti od zavisti kad je vide u njoj
 
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
zapravo,
lak muskarac nije nesto sto bi se moglo nazvati pozeljnim ponasanjem ili pozeljnim muskarcem :neutral:
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?
jos nisam upoznala odraslu zensku osobu koja bira partnera na osnovu toga koliko drugih zena zeli da bude sa njim
 
Sto vise zena muvas tu se tvoja sve vise lomi da te sacuva jer je pobila konkurenciju time...pa se oseca posebno, jer si ipak ostao sa njom pored svih tih zena koje te hoce..:think:
Da li tip koji ne muva druge zene deluje kao manje pozeljan?
Da li nam je stvarno bitno da nekog i druge zene zele pa nam bude samim tim zanimljiviji?

P.s. Ako je bila slicna tema izvinjavam se onima koje mrzi da ponovo kucaju-ali sve teme su vec bile bar jednom..

:ok:sve tacno..samo sto kad vide da je osto s njom nije vise zanimljiv..zato je uvek treba drzati u neizvesnosti
 
pa, to je isto kao kad udjes na rasprodaju
sve zene ce se uhvatiti bas za tu jednu jedinu preostalu haljinu, iako nije ni njihov broj, ni model koji ima pasuje :lol:
ali, ako je druga hoce, mora da je dobra, da kvalitet daleko prevazilazi cenu (ili, za mazohistkinje obrnuto) i da ce sve ostale pozeleneti od zavisti kad je vide u njoj

A kod muskaraca koliko znam ne postoji ovakvo rivalstvo..bar ne tog inteziteta..

Covece, kad se setim da sam bila luda za kretenom koji je muvao sve zivo (sto je najgore sve su ga i htele-tj padale na njegovu pricu)...i posle sam shvatila da mi je samo zato bio posebno zanimljiv, spopadale ga bivse i drugarice pa mora da ima nesto :roll:
 
:ok:sve tacno..samo sto kad vide da je osto s njom nije vise zanimljiv..zato je uvek treba drzati u neizvesnosti

pa mozda je tacno ako se radi o klinkama od 16,17 godina ili nezrelim zenama, koje ne mogu same da uvide neciju vrednost nego im to bude jasno posle cerupanja sa drugim zenama u prenesenom ili cak i bukvalnom smislu.:mrgreen:
taj ko pokusava da me drzi u neizvesnosti namerno a to se uvek provali, je smesan i jadan i obicno ga ne zelim vise.
 
Poslednja izmena:
pa mozda je tacno ako se radi o klinkama od 16,17 godina ili nezrelim zenama, koje ne mogu same da uvide neciju vrednost nego im to bude jasno posle cerupanja sa drugim zenama u prenesenom ili cak i bukvalnom smislu.:mrgreen:

I to je tacno..a sta cemo s onim kad su svesne mirne luke u dugoj vezi i znaju da ih neko ceka..samo i uvek tu za njih..pa kao aj malo shvrljnem sa strane
 
I to je tacno..a sta cemo s onim kad su svesne mirne luke u dugoj vezi i znaju da ih neko ceka..samo i uvek tu za njih..pa kao aj malo shvrljnem sa strane
pa dobro, ponekad neka zacini vezu, ali mora da ima osecaj kad i u kojoj kolicini, vrlo retko i vrlo malo.... treba imati talenat i za to, inace se pretvara u ono sto sa navela u prethodnom postu.:)
 
prvo što se meni dopadne jeste kad uvidim
da je momak vaspitan i fin u ophođenju.
i volim kad upoznajemo jedno drugo kroz neke prepričavane doživljaje. :)
gotovo po pravilu mi se dopadaju,
ne mogu da kažem - povučeni momci,
ali sasvim sigurno oni koji ne nastoje
da sebe odmah "prikazuju", u bilo kom smislu.
volim kad ne mogu da zaključim sve o nekome
nekoliko dana po upoznavanju. :)
mislim, kad nekome od prvih pet pitanja koje ti uputi
dva budu o tome koju muziku slušaš i šta voliš,
odmah znam koliko će moj razgovor sa njim da potraje. :mrgreen:
mislim, nek ide da traži neku koja je, recimo, tek krenula u srednju. :mrgreen:

u svakom slučaju,
retko mi se dopadnu oni za kojima žene jure,
jer su uglavnom razmetljivi u svakom smislu te reči. :)

i slažem se sa onim napisanim o skrivenom blagu. :)
postoji.
u više duša. :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top